Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Rose, rozhodni se!

Rose, rozhodni se!Rose má přítele. Jednou jde s kamarádkami do klubu, ale někoho tam potká. Kdo to bude a co to bude obnášet, se dozvíte v mé první jednorázovce. Příjemné čtení! Vaše AnnieS

Rose, rozhodni se!


„Miláčku, uvidíme se zítra!“ zavolal na mě můj přítel.

„Miluji tě!“ křikla jsem za ním a pak už slyšela jen bouchnutí dveří. Usmála jsem se a vzala si telefon.

„Ahoj, Emmo! Tady Rose, co kdybychom si dneska zašly někam do klubu a trochu si užily svobody?“ navrhla jsem a moje nejlepší kamarádka se zaradovala.

„Určitě! Zavolám holkám a za deset minut jsme u tebe!“ řekla a típla to. Znovu jsem se usmála a trochu uklidila. Byly čtyři hodiny, než se upravíme a vybereme oblečení, bude tak sedm, to je akorát. Zaradovala jsem se a vytáhla víno. Holky tu byly po deseti minutách a po krátkém objímacím procesu zasedly u mě v pokoji.

Byly jsme parta už od střední a tohle jsme dělaly před každou akcí. Bylo nás pět, takže jedna se vydala do mé šatny oblíkat, Kate a Leah si sedly ke stolu s vínem a já a Emma – moje nejlepší a nejztřeštěnější kamarádka, jsme si sedly na postel a čekaly, až vyleze Clear z šatny. Holky u mě měly hodně věcí na podobné akce, protože jsem měla největší šatnu, a tak se to tam všechno vešlo.

Clear byla venku po asi sedmi minutách v džínách, růžovém topu a botách a s nějakými růžovými doplňky. Tohle jsme schválily hned. Byl to její styl a slušelo jí to. Do šatny zalezla Leah.

Byla hotová už za tři minuty – nikdy si nedělá hlavu z toho, co si vezme, vždycky jí to sluší. Je snědá, a tak jí žluté šaty, boty a kabelka s fialovými doplňky slušely snad ještě víc než komukoli jinému. Teď byla na řadě Kate. Po chvíli vylezla ve fialových šatech se stříbrnými doplňky.

„Sekne ti to, ségra!“ pochválila jí její sestra Emma a vlezla do šatny.

„Tak co, jak se těšíš na dámskou jízdu?“ zeptala se mě Kate, která byla jako moje mladší sestra, i když ve skutečnosti to byla sestra Emmy.

„No, jsem trochu nervózní, ale když mi podáš skleničku toho vína, bude hned líp,“ řekla jsem a zasmála se společně s ostatními. Od doby, co chodím s Benem, na podobné akce moc nechodím, raději chodím s ním, ale ne tak často. Ještě jsme si povídaly a pak chválily Emmu, která právě vylezla z šatny v hodně odvážných červených šatech s botami na vysokém podpatku.

Nevím, jak je to možné, ale dneska si holky vybraly přesně to, co na nich chtěly vidět ty ostatní. Zvláštní, protože normálně se dohadujeme aspoň hodinu.

„Tak a teď ty, Rose!“ vypískla Clear a já si povzdychla. Mám ráda večírky a jiné podobné akce, ale dneska se mi nějak nechce. Mám takový divný pocit, že se něco stane.

„Tak dělej!“ okřikla mě Emma a strčila mě do šatny. Slyšela jsem holky, jak se baví o nových idolech na vysoké a vůbec o škole a o nových módních trendech. Začala jsem prozkoumávat šatnu. Nakonec to vyhrály bílé šaty bez ramínek a boty na podpatku až nad kolena. Vzala jsem si bílou a malou kabelku přes rameno a vyšla z šatny.

„Wow!“ Kate a Emma se shodly, od čeho jsou sestry, a udiveně na mě zíraly.

„Vypadáš snad ještě líp než normálně,“ zhodnotila mě Leah. Ty máš co říkat! odpověděla jsem jí v duchu, ale na venek se jen usmála a otočila se kolem své osy. Vypila jsem ještě jednu sklenku vína. Všechny jsme se nalíčily, pak jsme si všechny daly doklady do kabelek a vydaly jsme se do klubu. Zamkla jsem dům a doběhla k výtahu. Sjely jsme dolů a pak kráčely ulicí zaklesnuté do sebe do o dva bloky vzdáleného klubu. Musel to být skvělý pohled - s mými botami, Kate, Emma a Leah v minišatech a Clear v topu s jedním ramenem a krajkami - k nezaplacení. Potácely jsme se na vysokých podpatcích a smály se každé hlouposti.

„Tak, holky, dneska si to pořádně užijem!“ křikla jsem a vešla do obrovské místnosti plné tanečníků. Začaly jsme se vlnit do rytmu a všichni na nás obdivně koukali. Nikdy mi nevadila pozornost, spíš jsem si jí užívala. Zářivě jsme se usmívaly na všechny kolem. Právě, když jsem přemýšlela o tom, jak Bena miluju, jsem se v tanci otočila směrem k baru. Okamžitě jsem ztuhla a vykulila oči. Chytla jsem Kate za ruku a kývla směrem k baru.

„Je to on?“ zeptala jsem se šeptem, ale tak, aby to slyšela.

„Nerada to říkám, ale ano, je to tvůj přítel a právě osahává jakousi brunetu!“ Poslední slova už hystericky křičela, ale naštěstí tu byl dostatečný hluk a nikdo, krom mých společnic, ji neslyšel.

„Co se děje?“ ptala se Emma a ostatní se kolem mě shromáždily a čekaly, co ze mě vypadne.

„Ben právě osahává nějakou brunetu u baru!“ ujala se slova Kate.

„Hajzl!“ odfrkla si Leah.

„Po pěti letech?!“ pokračovala Clear.

„Určitě už to trvá déle než jeden večer,“ přidala se Emma.

„Pojď! Někoho ti představíme. Můžeš mu ukázat, že ty můžeš mít, koho chceš, a takový hajzl je pod tvou úroveň!“ křikla na mě Leah a táhla mě ke stolu, za kterým stál DJ.

„Ahoj, Emmette!“ pozdravila ho Leah.

„Tohle jsou mé kamarádky – Emma, její sestra Kate, Clear a Rosalie. Některé už znáš. Holky, tohle je Emmett,“ představila nás a mrkla na mě.

Ve skutečnosti jsem nikdy nechtěla Bena, ale on mi říkal, že mě miluje a podobné kecy, a protože nikdo nesplňoval mé požadavky, začala jsem s ním chodit. Ale v mých snech byl vždycky sexy svalouš s černými vlasy a modrýma očima. Tenhle je má sice zlaté, ale o to víc se mi líbí, kdežto Ben nesplňuje nic. Nemá černé vlasy ani modré oči a ani vypracované svaly a dokonce se o to ani nijak nesnaží.

„Vás už znám, ale ty,“ ukázal na mě, „ jsi tu ještě nebyla, viď?“ zeptal se a usmál se na mě. Jeho vypracované tělo obepínalo upnuté bílé triko a kraťasy. Na nohách měl stylové boty a na hlavě vrabčí hnízdo. Byl hrozně sexy.

„Máš pravdu, nebyla. A říkej mi Rose, prosím.“ Snad poprvé v životě jsem byla nervózní a zrovna teď, tak to je bomba!

„Jak si přeješ, Rose!“ řekl a znovu se usmál.

„Já jsem Emmett,“ představil se znovu a objal mě svýma medvědíma tlapama. Objetí jsem mu opětovala a vdechovala jeho omamnou vůni. Pustil mě a pak se s námi začal bavit o hudbě, zpěvácích, skupinách a tak, mezitím se k němu přidali ještě dva kluci, jeden blonďák a jeden s bronzovými vlasy, a jak jsem zjistila, byli sourozenci. Všichni vypadali jak vystřiženi z módního časopisu, ale stejně stále vyhrával Emmett, navíc ti dva už přítelkyně měli - Alice a Bella, moc fajn holky.

Já po očku sledovala Emmetta a občas jsem se sřetla s jeho pohledem, ale rychle jsem uhnula. Normálně bych s ním začala flirtovat, ale teď jsem jakási nesvá. Asi po deseti minutách jsme se rozloučili a s holkama šly na drink. U baru už nestál můj přítel, ale já se tím teď nechtěla zabývat. Kopla jsem do sebe panáka a šla tančit. Emmett tam pustil na žádost nějakého mladého páru ploužák a já už se chystala si sednout a trochu spočinout, když ke mně přišel Ben.

„Zatančíš si?“ zeptal se a já najednou nevěděla, co říct. Už s ním jsem pět let, což je velká část života, nemůžu mu říct nazdar a odejít. Pak mě něco napadlo. I přesto, že moje kamarádky nesouhlasně vrtěly hlavou, jsem s tancem souhlasila. Když jsem kolem nich procházela, Leah mi zašeptala do ucha.

„Rose, rozhodni se! Ben -  čili nevěrník, nebo Emmett – milující chlap tvých představ?!“ No jo, Leah mě zná a ví, že se mi Emmett trochu líbí. Dobře, hodně líbí. Jen jsem kývla, jako že rozumím a věnovala se Benovi.

„Co to bylo u toho DJe?“ zeptal se a já v duchu zajásala. Znám tě, Bene Stevensone!

„Jen mě s ním holky seznámily, proč?“ zeptala jsem se a omotala mu ruce kolem krku.

„Jen že ses k němu nějak moc měla,.“ Větu částečně převedl do otázky.

„Ale vůbec ne! Mám přece tebe,“ řekla jsem s mírným sarkasmem a Ben už se nevyptával. Omotal mi ruce kolem pasu a přitáhl si mě blíž. Snažila jsem se nemyslet na to, že osahával jinou a uvolnit se.

Celou noc jsem protančila. Dala jsem si i pár skleniček šampaňského, ale holky se mnou už ani nepromluvily. Asi v šest ráno, ke mně přišla již vystřízlivělá Emma.

„Jedeme domů!“ řekla a táhla mě ven.

„Čekej, musím mluvit s Kate!“ okřikla jsem ji a vydala se na druhou stranu.

„Kate, musím s tebou mluvit, pojď stranou,“ pošeptala jsem jí do ucha a stoupla si do rohu místnosti. Omluvila se naší partě, ve které bylo pár členů navíc, a pak šla ke mně.

„Co se děje?!“ vyjela na mě.

„Kate, věř mi, že se k Benovi nechci vrátit, viděla jsem ho s tou brunetou ještě několikrát, když jsem se šla napít, ale dnešní noc je jen součást plánu, který jsem vymyslela, jak jsem ho viděla s tou fiflenou!“ objasnila jsem jí situaci a ona se usmála. Jak já ji miluju!

„Super a jak ti můžu pomoct?“ zeptala se a já se rozesmála. To je celá ona.

„Jedete s Emmettem, že?“ zkontrolovala jsem si podmínky.

„Ano.“

„Takže nechte volné přední sedadlo a jeďte směrem na Sedmou Avenue, ale pomalu!“ šeptla jsem jí do ucha a pádila za Emmou. Po cestě jsem přibrala Clear, protože jinak bych se do auta nevešla a pak už jsme vycházely ven. Bylo šest, takže slunce ještě nevyšlo. V klubu jsem si ještě všimla Bena, jak líbá tu mrchu. Fuj!

Došly jsme až k autu, které tu přivezl Emmin bratr, a mé, momentálně naštvané, kamarádky nasedly. Už jsem otevřela dveře. A pak jsem zahlédla Bena. Usmál se na mě a otevřeným okýnkem zamával a naznačil, ať jdu za ním, že mě sveze. Za ním už stál kabriolet s Emmettem a usmívajícíma se holkama.

Taky jsem se usmála, zabouchla dveře Emminého auta a ignorovala jejich odfrknutí. Došla jsem k Benovu autu. Při chůzi, kdy jsem se zářivě usmávala a nakrucovala, jsem si sundala prsten, co mi dal, a hodila ho Benovi okínkem do auta. Mrkla jsem na něj a odkráčela ke kabrioletu, který teď čekal jen na mě. Zahřálo mě u srdce. Neznám ho ani jeden den a už jsem zamilovaná až po uši. Co jsem to za člověka? Ptala jsem se sama sebe, ale to už jsem nasedala do auta vedle okouzlujícího Emmetta Cullena.

Otočila jsem se na něj a on mě bez přemýšlení políbil. Polibek jsem mu oplatila a pak jsme vyjeli. Čekal na mě nový život plný lásky… Alespoň doufám.

 

 


 

Budu ráda za všechny komentáře. Je to moje první jednorázovka, tak mě neodsuzujte, když se vám to nebude líbit. Slibuju, že se polepším!

 

AnnieSSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Rose, rozhodni se!:

 1
12.03.2012 [9:17]

DeedeeNa první jednorázovku moc dobré. Píšeš hezky a je to má oblíbená dvojce. Děj to byl sice dost přímočary a jasný, ale je fakt, že byl zase dobře čitelný Emoticon

2. Jasmínka
11.03.2012 [17:50]

krááásná jednorázovka na to, že byla tvoje první, plynulý děj, člověk se v tom vyzná...krása..moc se těším na tvoji další tvorbu

1. agathka
11.03.2012 [16:26]

tak na první jednorázovku to je dost dobrý Emoticon hlavně ty popisný pasáže a plynulost děje Emoticon jenom si nemůžu pomoc, ale ty máš asi ráda Dj Tiesta co Emoticon a kdyby si ho náhodou neznala, můžeš se podívat na jeho klip a tam budeš mít svoji povídku zfilmovanou Emoticon není to výtka, ty si to správně převedla do povídky, takže můžu jenom chválit Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!