Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Rose, brzdi!!!

la


Rosalie je z Emmetta na prášky. Co se stane, když v tu chvíli uslyší v rádiu Nirvánu?

Rose vtrhla do pokoje.

„Bože, ten Emmett mě tak štve!“ vykřikla a sedla si na postel. Když tak seděla, všimla si na posteli polštáře s medvědí hlavou, který jí Emmett koupil k výročí. Posunula si ho před sebe a koukala se na něj.

„Proč se musí pořád chovat jako malý děcko?!“ ptala se ho, ale odpovědi se nedočkala.

Rose se zamračila a odhodila polštář někam na zem. „Zatracený Emmett, zatracení medvědi, zatracený polštáře…," říkala si potichu.

Po chvíli se zvedla z postele a řekla si, že kvůli tomu bláznu Emmettovi, si přece nenechá zkazit den.

Došla k polici s rádiem a zapnula ho. Naskočila tam nějaká stanice na, které hrál nějaký ploužák. Na tohle Rose vážně neměla náladu, proto přepnula stanici. Na ní hrála písnička Time of my life z Hříšného tance. Tuhle písničku Rose miluje, ale teď ji poslouchat nechtěla, a tak přepínala dál a dál, ale všude byly samé pomalé písničky s romantickou tématikou. „To snad není možný!“ vztekala se Rosalie „To musí hrát tyhle žánry zrovna teď?“

Když ale přepnula na kanál 23 rozezvučela pokoj elektrická kytara a bicí. „To není špatné…,“ přiznala Rosalie a sedla si na židli u police, aby se mohla do písničky zaposlouchat.

(Písnička

Load up on guns

Bring your friends

It's fun to lose

And to pretend

She's over bored

And self assured

Oh no, I know

A dirty word

 

Písnička se začínala Rosalii líbit čím dál víc.

 

Hello, hello, hello, how low?

Hello, hello, hello, how low?

Hello, hello, hello, how low?

Hello, hello, hello...

 

Teď už zpívala i Rose. A pěkně nahlas!

 

With the lights out it's less dangerous

Here we are now

Entertain us

I feel stupid and contagious

Here we are now

Entertain us

A mulatto

An albino

A mosquito

 

Rosalie to už nevydržela, zvedla se ze židle a začala tancovat. Různě sebou cloumala, pohupovala do rytmu a zkoušela různé otočky.

Hudba najednou přestala a na Rose zase spadl ten otrávený pocit. „Ach jo...,“ řekla jen a svalila se na postel. Najednou ji něco napadlo. Natáhla se po svém notebooku a chtěla zadat do vyhledávače jméno kapely, která před chvílí hrála… 

„No…, jak se ta kapela jen jmenovala?“ ptala se Rose sama sebe. „Už to mám!“ zavolala nadšeně Rosalie „Nirvana!“ a doplnila název do vyhledávače. Vyjely jí tam různé věci jako že to byla americká grungeová kapela založená v roce 1987 atd. Rose ale nejvíc zajímaly písničky. Konečně našla jednu, co se jmenovala Smells like teen spirit. Zapnula si ji a zjistila, že je to ta, kterou poslouchala v rádiu. Rosalie si najela na seznam skladeb, k noteboku si připojila mobil a začala stahovat písničky. Skončila až jí v mobilu nezůstalo žádné volné místo. „Bezva!“ řekla a k mobilu si přidělala sluchátka a poslouchal jednu písničku za druhou.

 

Za 6 hodin

Už se začalo stmívat, ale Rose je stále usazená na své posteli a poslouchá Nirvanu. Už u ní byl několikrát Emmett, aby se omluvil, ale Rose ho přes hlasitou hudbu ve sluchátkách neslyšela.

 

Za dalších 6 hodin

Rosalie už konečně doposlouchala poslední písničku a nastává ticho. „Wow!“ řekla. „Takhle už jsem se dlouho nebavila!“ Seskočila z postele a odešla do koupelny, aby se trochu upravila. Když si stoupla před zrcadlo, vůbec se sama sobě nelíbila. „Vypadám strašně!“ řekla bez jakýchkoli emocí. „Až teď mi dochází, jaké má Alice hezké vlasy…,“ dopověděla.

Podívala se na poličku u zrcadla a uviděla nůžky. V tu chvíli ji napadlo...

 

Za týden

Asi vám všem došlo, co Rosalie udělala. Teď má rodina Cullenů dvě Alice. Jednu, která miluje nakupování a je to tak trochu elf a druhou, která poslouchá Nirvánu, dala se na alkohol, chodí celá v černém a láká jí adrenalin – v podstatě tak trochu Zombie.

Cullenovi už si na novou Rose za ten týden zvykli. Dokonce i Emmett i když se spolu chvíli hádali o tom, co je smysl života.

 

Jediné, co teď Rosalii můžeme říct je ROSE, BRZDI!!!Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Rose, brzdi!!!:

 1
26.07.2016 [11:57]

CvrcekAhoj,
článek Ti vracím...
Radím Ti, aby sis prošla všechny články obsahujicí pravidla psaní povídek v sekci Pomoc autorům...
Tvé chyby jsem Ti už z větší části vypsala pod jeden z Tvých článků, tady je to v podstatě totéž...
Až si chyby opravíš, znovu zaškrtni "Článek je hotov".
Děkuji... Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!