Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Před dávnými časy žila odvážná dívka, Bella

Před dávnými časy žila odvážná dívka, BellaTady přináším jednorázovou povídku. Napsala jsem ji večer, když jsem měla ponurou náladu, ale na konci jsem si uvědomila, že musíme jít dál a čelit nástrahám, které nám život připraví. Přeji příjemné čtení. Vaše Twilightlady

 

Píseň

Seděla sama na mole nad dalekým jezerem. Plakala. Plakala za lásku, která ji opustila. Plakala, ačkoli by její slzy měly již dávno vyschnout. Seděla tam již noc a den, ale nebyl již nikdo, kdo by se po ní sháněl. Otec zemřel před pár měsíci, matka byla daleko a volala jen jednou do týdne a její nejlepší přítel o ni už neměl zájem. Byla to od něj zrada, ale ona věděla, že to jednou přijde. Nemohla mu dál lásku, a tak se od něj odtrhla. A tak tam seděla noci a dny. Občas usnula, ale po čase již začínala chřadnout.

Jedné noci bylo obzvláště zima. Celá se schoulená do klubíčka klepala, ale neměla sílu na to odejít. Věděla, že se blíží její konec. Čekala na něj. A už se nemohla dočkat, až přijde...

Seděla bledá dívka na mole nad dalekým jezerem. Každý, kdo by ji viděl z dálky by si myslel, že snad pláče. Ona už neplakala. Usmívala se na uzlíček ve svém náručí. Byla znovu šťastná. Tolik si toho protrpěla, než našla štěstí. Byla vděčná svému příteli za to, že ji zachránil. A on byl šťastný z toho, že našel svou spřízněnou duši. Dívka hleděla na jezero. Daleké a hluboké stejně, jako její srdce. Malý uzlíček v jejím náručí se zavrtěl a ona na něj znovu upřela svůj pohled. Vzpomínala na své doby temna. Na dobu, která jí přinesla tohle.

Pohled Belly:

Seděla jsem na mole a věnovala se Renesmé. Byla jsem konečně šťastná.

Jak jsem vzpomínala, okolo těla se mi obmotaly dvě ocelově pevné paže. Otočila jsem hlavu na Edwarda. Ten se na mě pokřiveně usmál a přitáhl si mě do klína. Připadala jsem si jako tehdy.

Pohled vypravěče:

Dívka ležela na zemi a čekala na smrt, když v tom v lese zavil vlk a za chvíli si ji na nahou, ale teplou hruď přitáhl její přítel. Zachránil ji, jinak by zemřela, ale ona cítila jen jeho teplo. Chlácholivě ji hladil po vlasech a šeptal jí slova útěchy.

Pohled Bella:

A tak jsem měla vše. Lásku svého života. Nesmrtelnost. Jacoba, ale hlavně to největší štěstí bylo, že jsem měla Renesmé. Ten malý uzílek v mém náručí.

A myslím, že se tohle dá považovat za Happy End nebo sand ne?

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Před dávnými časy žila odvážná dívka, Bella:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!