Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Peklo nebo nebe

Peklo nebo nebeEdward opustil Bellu. Ta to nezvládá zrovna dobře a nakonec se odhodlá k zoufalému kroku. Jak na to bude reagovat Edward? Je to moje první jednorázovka. Snad se Vám bude líbit. A prosím každého, kdo si ji přečte, aby mi napsal, jak se mu to líbilo nebo nelíbilo, aspoň krátce, třeba formou smajla. Díky:)

Tady je písnička, která mě inspirovala k této povídce.

Bella

V dálce jsem uviděla obrys útesu. Konečně! Pořádně jsem šlápla na plyn a sledovala, jak se místo mého vysvobození blíží. Ano, vysvobození. Jinak tomu říkat nemohu. Nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla něco takového udělat nebo na to jen pomyslet, a nyní se to má stát. Jsem zbabělá, já vím, ale jinak to nejde, už nemám sílu bojovat s tou bolestí. Bolest už přetekla přes okraj a celou mě zaplavila. Takhle prostě nemůžu dál.

Rychle jsem zaparkovala, vylezla z auta a pospíchala na kraj útesu. Ani jsem se za sebou nenamáhala zavřít dveře auta. Co na tom záleží? Taková prkotina mi v tuhle chvíli nepřišla vůbec důležitá. Moje oči se vpíjely do konce útesu, který se ke mně s každým mým krokem přibližoval. Tohle je jediná možnost jak to udělat, jak se zbavit té bolesti.

Nikdy bych si nebyla schopná sama ublížit. Říznout se, či bodnout, ale tohle, tohle dokážu. Když Edward odešel, myslela jsem, že je konec. Taky to tak vypadalo. Ale stejně, nebylo to tak hrozné jako teď. Jeho ztráta mi udělala díru do hrudi tak velkou, že jsem měla pocit, že se nakonec rozpadnu. Bolest mi brala dech, nemohla jsem se pořádně nadechnout.  Vzal si kus mého srdce, mé duše i mého života. Nikdy už jsem nebyla jako dřív. Vzal si všechnu mou radost ze života, chuť žít. Už tehdy jsem přemýšlela o tom, co se chystám teď udělat, ale něco se stalo. Přišel Jake a stal se mou oporou, nejlepším přítelem. Vytáhl mě z apatičnosti. Zase jsem se dokázala smát. Dýchalo se mi lépe a já konečně měla zase nějaký, alespoň malý důvod žít. Bolest tu však stále byla, sice malá, ale neutuchající a ve chvílích, kdy jsem byla sama, se zvětšila, jako když někdo nafukuje balónek a on hrozí prasknutím, ale s Jakem to bylo zase dobré. Díra, která protínala celý můj hrudník, se skoro zacelila. Vypadalo to, že budu moci zase normálně žít. Každý den jsem se snažila zapomenout na to, co bylo a soustředit se na to co je. Šlo to těžko, jelikož neustále přítomná, i když občas nepatrná bolest mi nedovolila jen tak zapomenout. Edward mi zase lhal, říkal, že lidé zapomínají, že na něj zapomenu a budu žít normální život, ale to byla nehorázná lež. Stejně tak jako když mi říkal, že mě miluje. Už tehdy mi lhal. To by mi Jake nikdy neudělal.

Ale pak… pak jsem se dozvěděla, že Jake je vlk. Samozřejmě, jeho chování předtím bylo divné, občas mizel i na několik dní. Byly to dny, kdy jsem myslela, že to nepřežiji, ale pak se vždycky vrátil a vše se zdálo být jako dřív. No, a když jsem se dozvěděla o tom, že se mění, se všechno změnilo. Jake za mnou začal chodit míň a míň, a když jsem ho hledala já, nechal se zapírat, náš vztah velmi ochladl.

To byla asi ta poslední kapka do poháru mé bolesti. Prostě se to už nedá snést, to by bylo moje vysvětlení, kdyby se někdo ptal, proč jsem tak zbabělá, že tomu nechci čelit. Ztratit dvě osoby, které jsou pro vás životně důležité, Edward láska mého života a Jake nejlepší přítel, se kterým jsem se opět cítila živá, není snadné a já to prostě nezvládla. Ani jsem se s nikým nerozloučila. Nedala jsem sbohem tatínkovi, který byl po dlouhé době zase mít otcem, mamince, která se o mě vždycky bála a moc mě milovala. Ale třeba jim tím jen ulehčím trápení, poslední dobou se mnou měli víc starostí než radostí. Asi to tak bude lepší pro všechny.

Pomalu jsem se zastavila a podívala se pod sebe. Čekala tam na mě rozbouřená hladina moře černého jako noc. Vlny se s hlasitým burácením rozbíjely o skály, jedna za druhou. Ten pohled mě trochu děsil, ale byla jsem odhodlaná. Odhodlaná to udělat a nic mě od toho nemohlo odradit. Ale nemohla jsem to udělat a neříct mu posledních pár slov. Vím, že je to zbytečné, neuslyší mě, ale musím se s ním rozloučit. Tak jako on se rozloučil se mnou.

„Edwarde, slíbila jsem ti, že neudělám nic nezodpovědného. Doufám, že se nebudeš zlobit, že jsem svůj slib nedodržela, ale ty svůj taky ne. Já, stejně jako ty nemám jinou možnost. Můj život bez tebe pro mě nemá žádný smysl. Navždy na tebe budu vzpomínat a milovat tě celou svou duší ať už budu kdekoliv. Nevím, jestli se ještě někdy setkáme, a já doufám, že ne, protože by to znamenalo, že i ty jsi ukončil svůj život, existenci, a to já nechci. Chci, abys žil. Sbohem,“ řekla jsem mu a slzy se mi začaly kutálet po tvářích. Plakala jsem, ale nebyl to takový ten zoufalý pláč posledních dní. Tento byl skoro úlevný.

Teď už jsem to mohla ukončit. Sbohem maminko, Charlie. Budu na vás vzpomínat. Pomyslela jsem si a udělala krok do prázdna.

Edward

Pevně jsem sevřel ruku a uslyšel křupnutí. Ani jsem si neuvědomil, že stále držím telefon. Ale to bylo to poslední, co mě v tuto chvíli zajímalo. Snažil jsem se pochopit to, co mi právě řekla Rosalie. To přece nemůže být pravda. Vždyť mi slíbila, že neudělá žádnou hloupost. Prostě jsem to stále nemohl pochopit. Jako by se tomu můj mozek bránil. Jediné, co jsem teď cítil, byla neuvěřitelná bolest v mém mrtvém srdci. Žal ze ztráty mého anděla. Vím, že jsem ji ztratil už dávno, tenkrát, když jsem odešel a nechal ji tam samotnou, ale pořád jsem věděl, že je tam, ve Forks a žije svůj vlastní život. Ale tohle byla definitivní ztráta. Ztráta, která se už nedá vrátit.

Najednou na mě dolehla celá hrozná skutečnost. Bella je mrtvá! Klesl jsem na kolena a hlavu sevřel v dlaních. Bylo to celé moje vina. Jen a jen moje. Kdybych ji tenkrát neopustil… Ale já si myslel, že dělám správnou věc, že jí tak ochráním před sebou, svou rodinou, svým světem. Bohužel jsem to však nedomyslel, nenapadlo mě přemýšlet nad tím, jak ji ochránit před sebou samou. Mým tělem začaly otřásat nekontrolovatelné vzlyky. Slzy na tvářích jsem sice neměl, nemohl jsem plakat, ale kdyby to bylo možné, měl bych mokrý celý obličej. Najednou bylo jasné, co musím udělat. Já můžu za její smrt, to kvůli mně skočila z útesu a já za to musím nést odpovědnost. Navíc, s vědomím, že už není na tomhle světě, jsem nemohl dál žít. Rozhodl jsem se rychle, nač to zdržovat. Ale předtím musím udělat ještě jednu věc. S balením jsem se vůbec neobtěžoval. Chytil jsem první letadlo a mířil do Forks. Musím se s ní rozloučit, říct jí, jak mě to mrzí, jak moc ji stále miluju, že bude navždy v mém srdci a to nejdůležitější, požádat ji za odpuštění.

Na letišti jsem si pronajal auto a vydal se na cestu. Jel jsem rychle, takže jsem byl v cíly brzo. Celé městečko bylo úplně vylidněné. Nikde ani noha. Všichni budou pravděpodobně na pohřbu. Z té představy se mi opět stáhlo srdce. Možná jsem stále doufal, že došlo k nějakému omylu a Bella přece jen žije. Tohle mě však utvrdilo v mém omylu. Zamířil jsem ke hřbitovu. U brány na mě čekala Alice. Na tváři mě strašně smutný výraz. Oblečená byla celá v černém a jen co mě uviděla, začala se ještě neuvěřitelně mračit. Vystoupil jsem z auta a pomalu kráčel směrem k ní. Nepromluvila na mě, jen se mi zařadila po boku a pokračovali jsme dál.

Před sebou jsem uviděl dav lidí. Spolužáci ze školy, učitelé, sousedi, známí… Všichni se s ní přišli rozloučit. Nad rakví stála René s Charliem a ještě nějakým mužem, o kterého se opírala, pravděpodobně Phil. René po tváři tekly tiché slzy, Charlieho pohled byl neuvěřitelně smutný a z koutku oka mu vytékala osamocená slza. Raději jsem se držel dál. Nechtěl jsem způsobit rozruch a nějak Belle pokazit poslední rozloučení. Myšlenky všech jsem se snažil ignorovat, protože většinou byly smutné a plné otázek, proč? Kněz právě dokončoval modlitbu, René začala plakat hlasitěji. Lidé začali postupně chodit a pokládat na rakvi květiny. Za nás tam šla Alice, já jsem zůstal stát za stromem a vše jen pozoroval. Postupně se hřbitov začal vyprazdňovat. Poslední odešli Belliny rodiče s Philem. Nemohl jsem se dívat na to, jak jsem zničil jejich životy.

Když se hřbitov vylidnil a Bellina rakev byla zakopána, přistoupil jsem k jejímu hrobu. Svezl jsem se na kolena a začal bezhlesně plakat. Tohle jsem nechtěl, kdybych to tak mohl vzít zpátky, hned bych to udělal. Ale bohužel, nežijeme v pohádce a tohle je krutá realita. Položil jsem jí na náhrobek červené růže a začal k ní rozmlouvat. Doufal jsem, že mě slyší a bude schopná mi odpustit.
„Bello, lásko, proč jsi to udělala? Proč? Odešel jsem proto, abys mohla v klidu a šťastně žít, nechtěl jsem, aby to dopadlo takhle. Musíš mi to odpustit. Nechtěl jsem to, nechtěl…“ Nemohl jsem dál. Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že tady budu sedět a dívat se na její hrob. Bylo to to nejhorší, co jsem zažil za celou svou existenci i celý svůj lidský život.
„Miluju tě Bello a vždycky budu. Proto musím udělat jednu věc. Vím, že bys s tím nesouhlasila, ale nemůžu tu dál prožívat to peklo. Ta vina mě uvnitř sžírá a já s tím nedokážu žít, a co je horší, nedokážu žít bez tebe, i když vím, že ty jsi v nebi. Omlouvám se, ale jinak to nejde. Miluju tě, snad tě v nebi čeká něco lepšího, než jsi měla na zemi. Sbohem lásko,“ rozloučil jsem se s ní a vydal se k autu, kde na mě čekala Alice.

V tichosti jsme nastoupili do auta a já se rozjel pryč z města, z místa, ve kterém jsem byl neuvěřitelně šťastný po boku Belly. Ticho v autě by se dalo krájet, ale já ho nechtěl porušit. Nevěděl jsem co říct. Byla to moje vina a nevěděl jsem, jak bych to Alice vysvětlil. Alice taky mlčela a v jejích myšlenkách bylo černo, tma.
„Edwarde, to nemůžeš udělat,“ vypálila na mě z ničeho nic Alice. Věděl jsem, o čem mluví, ale bylo mi to jedno, ona do toho nemá co zasahovat. Když jsem to plánoval, úplně jsem na Alici zapomněl. Ale co, stejně mi v tom nezabrání.
„Já tě nepustím, Edwarde, budu tě hlídat na každém kroku a pojedeš se mnou pěkně domů.“ Rozhodla za mě a považovala toto téma za uzavřené. Ale já ne. Nevzdám se svého plánu, i když to bude rodinu bolet, nejde to. Zlostně se na mě podívala, asi viděla mojí budoucnost.
„Alice, já musím. To já jsem zodpovědný za to, co se Bella rozhodla udělat. Můžu za to jen já. Nemůžu jet s tebou domů a podívat se rodině do očí. Život, je teď pro mě trestem a peklem v jednom. Nechci žít, když ona nemůže,“ snažil jsem se jí to nějak vysvětlit, ale viděl jsem na ní, že to nechápe a je odhodlaná mi v tom zabránit.
„Ty za to nemůžeš. Chtěl jsi ji chránit. To, že se rozhodla no hmm… bylo jen její rozhodnutí. A určitě by nechtěla, abys i ty ukončil svůj život. Pojeď se mnou domů, zapomeneš na to. Všechno se dá zase do pořádku,“ přemlouvala mě. Dá se do pořádku? O čem to sakra mluví. Vždyť je Bella mrtvá, na to nemůžu jen tak zapomenout.
„Alici, já na to nechci zapomenout, chci si to pamatovat až do posledního dne své existence. Mluvíš, jako by Bella byla někdo cizí, někdo, koho můžu jen tak vymazat, jako by nebyl, ale to ona nebyla, ona byla moje všechno, celý smysl mého života.“
„Promiň, nechtěla jsem, aby to tak vyznělo. Byla to moje nejlepší kamarádka, měla, vlastně mám, ji pořád moc ráda. Moc mi chybí. Ale nechci ztratit ještě bratra, to prostě nepřipustím,“ řekla rozhodně a to byl konec debaty.

Blížili jsme se k letišti. Alice šla koupit letenky do Kanady, kde jsme teď žili. Já se jen tak procházel po letišti a najednou jsem zpozoroval, že za chvíli odlétá letadlo do Londýna. To byla moje chvíle, teď, nebo nikdy. Doufal jsem, že bude ještě místo. Přiběhl jsem ke slečně za pultem. Hned jak si mě všimla, nasadila na tváři úsměv tak široký, že jsem se bál, aby se jí neroztrhl obličej.
„Co si budete přát?“ zašvitořila a pohledem mě div nesvlékala a ty její myšlenky, no, radši o tom nemluvit.
„Je ještě volné místo v letadle do Londýna?“ zeptal jsem se rychle.
„Moment, hned se podívám. Ano, je tam ještě pár volných míst.“
„Dobře, tak bych prosil letenku,“ odvětil jsem a modlil se, aby to stihla dřív, než mě tu objeví Alice.
„Tady máte.“ Podávala mi ji, řekla sumu, já rychle zaplatil a mazal jsem k letadlu. Stihl jsem to jen tak tak. Hned, jak jsme vzlétly. Zazvonil mi mobil. Alice, kdo jiný. Neochotně jsem to zvedl.
„Alice.“
„Edwarde, co to vyvádíš. To se ti nepovede. Já to nedovolím.“ Lamentovala na druhém konci.
„Alice, je mi to líto. Vyřiď všem, že je mám rád a moc se omlouvám,“ pověděl jsem, ona chtěla zase začít mluvit a tak jsem dodal: „Sbohem.“ A rychle zavěsil.

V Londýně jsem musel čekat tři hodiny na let do Florencie. Ale nevadilo mi to, už jsem byl skoro u cíle a nebyl tu nikdo, kdo by mi to mohl překazit. Telefon mi zvonil ještě párkrát, pokaždé to byl někdo z rodiny, Alice už je nejspíš informovala a tak jsem si mobil vypnul.

Do Florencie jsme doletěli v jedenáct v noci. Pronajal jsem si auto a už si to mířil na místo mého vysvobození. Do Voltery. Byla noc, tak jsem jel velmi rychle, nechtěl jsem se zdržovat. Byly asi tři ráno, když se přede mnou objevily staré kamenné zdi Voltery. Zajel jsem před bránu do paláce a vystoupil. Od jednoho ze dvou upírů, kteří bránu hlídali, jsem se nechal dovést k Arovi a jeho společníkům. Tušil jsem, že to nebude tak jednoduché a tohle stačit nebude, ale aspoň jsem to musel zkusit.
„Edwarde, tak rád tě vidím.“ Začal se rozplývat Aro, hned jak mne spatřil.
„Co tě k nám přivádí, příteli?“ zeptal se zdvořile, ale nečekal na odpověď a uchopil moji ruku do své. Přes jeho tvář se převalila vlna emocí, od výrazu štěstí přes všechny možné další pocity a končilo to utrpením.
„Tak ty si přeješ ukončit svou existenci?“ otázal se na to, co už stejně věděl.
Jen jsem přikývl.
„Drahý Edwarde, příteli, to není rozumné. Toho co máš, by byla škoda. Rozmysli si to a přidej se k nám.“ V jeho myšlenkách jsem viděl, jak si mě představuje jako člena své gardy, ale to já nechtěl.
„Aro, když mně života nezbavíš dobrovolně, tak to bude muset být po zlém.“
„Ale Edwarde, jsou zde i jiné možnosti a udělat tohle kvůli lidské dívce…“ Viděl jsem, že to nechápe, i když v mých myšlenkách spatřil všechnu tu lásku, kterou jsem k Belle cítil, nechápal to. A byl rozhodnut, že mi tu jednoduchou službu neprokáže.
„Pro mě není jiná možnost. Sbohem Aro, okolnosti, až se příště uvidíme, už nebudou tak příznivé,“ rozloučil jsem se a otočil se k odchodu. Ještě jsem zaslechl jeho šeptání. „Věčná škoda, věčná škoda.“ A šel jsem pryč.

V hlavě mi běhal jeden nápad za druhým, jak si zajistit smrt, jestli se tomu v mém případě dá takto říkat. Musí to být něco velkého. A pak mě to napadlo. Zítra, vlastně dneska je festival Svatého Marka. Všude bude spousta lidí, skvělá příležitost na to, ukázat se světu za slunečního světla. Jen počkat na tu nejvhodnější dobu.

Stál za zavřenými dveřmi, které se nacházely přímo pod věží s hodinami na velkém náměstí, které se v tuto chvíli hemžilo lidmi v červených pláštích. Za chvíli začne odbíjet poledne a na náměstí právě probíhal průvod, kolem kterého stálo mnoho čumilů. Nad hlavou jsem uslyšel odbíjet pravé poledne. Jedna, dvě, tři… Sbohem Bello a nezlob se. Osm, devět, deset, jedenáct a s úderem dvanácté jsem otevřel těžké dveře a vyšel na otevřené prostranství. Měl jsem na sobě jen kalhoty a má hruď začala ve slunečním světle zářit. Zavřel jsem oči, kolem sebe jsem slyšel jen hluk průvodu, ale žádné známky toho, že by mě někdo zahlédnul. Až pak jsem zaslechl, jak nějaké dítě říká: „Mamíí, podívej.“ Najednou mě strhly něčí ruce. Nebránil jsem se. Otevřel jsem oči a zjistil jsem, že mě trží Felix a Demetri, věrní Arovi služebníci.
„To jsi přehnal,“ sykl na mě jeden z nich. A už mě vlekli k Arovi. Ten se na mě znepokojeně díval. V jeho mysli jsem četl: ‚Proč jen jsi tak hloupý, Edwarde. Udělat takovou hloupost. Ty víš, co teď musí následovat. Porušil jsi pravidla.‘
Na znamení, že jsem ho slyšel, jsem kývl a čekal, až vykoná, co musí. V očekávání vysvobození z toho pekla, ve kterém jsem se ocitl po smrti Belly, jsem zavřel oči. Najednou jsem cítil cukání s rukama, nohama. Bylo to hrozné, ale neměl jsem ani sílu řvát bolestí. Pak to všechno přestalo. Nic jsem necítil a nebyl si jistý, co se děje.

Zvolna jsem otevřel oči. Kolem mě bylo všude bílo a jasné světlo. Rozhlížel jsem se po tom neznámém místě a zpozoroval, jak se ke mně blíží nějaká osoba. Čím víc se blížila, tím míň jsem si byl sám sebou jistý. Spatřil jsem dlouhé hnědé, lehce zvlněné vlasy, krásné čokoládově hnědé oči. Viděl jsem Bellu. To není možné. Zavřel jsem oči a znovu je otevřel. Stále tam byla a směrovala ke mně. Měla na sobě dlouhé bílé šaty a byla stejně krásná, jako když jsem jí viděl naposled. Vůbec se nezměnila. Krok přede mnou se zastavila. Vztáhla ke mně ruku a položila mi ji na tvář.
„Edwarde, proč jsi tu?“ zeptala se.
Nevěděl jsem, co odpovědět. Ani jsem netušil, kde to jsem a proč je tu i ona.
„Bello, kde to jsem? A co tu děláš ty? Proč bys ty byla v pekle?“
„Tohle je nebe Edwarde. Ale proč tu jsi? Ty jsi měl dál žít.“ Nebe? Jak je možné, že jsem se ocitl v nebi.
„Já nemohl, nemohl jsem žít bez tebe a s tou vinou, kterou jsem cítil,“ snažil jsem se jí vysvětlit.
„Proč jsi cítil vinu, bylo to jen mé rozhodnutí. Nemusíš ze za něj vinit a už vůbec jsi nemusel dělat to, co jsi udělal. Já vím, že mě nemiluješ, proto nedokážu pochopit, proč.“
„Bello, já tě stále miluji, nikdy jsem nepřestal. Řekl jsem ti to jen proto, že jsem tě chtěl ochránit. Myslel jsem, že to tak bude lepší. Bylo to nejtěžší rozhodnutí v mé existenci. Nechat tě jít bylo skoro nemožné. Ale láska k tobě trvá stále dál,“ vyznal jsem se jí. Její obličej byl nevěřícný. Oči jí začaly vlhnout.
„Edwarde, já tě taky miluju,“ řekla tiše. A slzy se jí rozutekly po tvářích. Zvedl jsem ruku, abych ty slzy setřel, nechtěl jsem, aby plakala. Ale ona se mi vrhla do náručí. Pevně jsem ji stiskl.
„Bello, můžeš mi prosím odpustit? Nechtěl jsem, aby to takhle dopadlo,“ požádal jsem jí tiše.
„Nemám ti co odpouštět Edwarde,“ zamumlala a rty přitiskla na ty mé. Náhle jsem zaslechl, jak někdo volá mé jméno, ale já nechtěl Bellu pustit, ani ji přestat líbat. Bylo to tak krásné, mít ji zase v náruči. Ale hlas se stále přibližoval a stával se protivně hlasitým. S povzdechem jsem se od Belly odtrhl a otevřel oči. Nedíval jsem se však na Bellu, ale na Alici.

„Konečně. Edwarde, ty jsi mi dal. Proč jsi mi sakra utekl. Jen počkej, až se dostaneš zase do formy, já ti dám,“ soptila Alice.
Zmateně jsem se na ní díval. Kde se tu bere? Kde je Bella?
„Bello? Kde je Bella?“ zeptal jsem se tedy.
„Edwarde, to se ti asi něco zdálo. Bella je přece mrtvá.“ Mluvila ke mně jako k malému dítěti.
„Ne, já jí viděl. Mluvil jsem s ní. Je v nebi a já tam byl s ní,“ pokoušel jsem se jí to vysvětlit.
„To je možná tím, že jsi skoro zemřel. Dalo mi velkou práci přesvědčit Ara, aby tě nechal žít a ještě větší dát tě dohromady,“ odvětila a znělo to tak, že je na sebe pyšná.
„Co jsi to udělala Alice? Co jsi to provedla? Teď jsem mohl být s Bellou. Se svojí láskou a místo toho jsem se musel vrátit sem.“
„Já tě prostě nemohla jen tak nechat. Jsi můj bratr a mám tě ráda. Celá rodina byla z tvého plánu zoufalá. Všichni byli moc smutní. Nemohla jsem jinak. A teď pojď. Pojedeme domů, z tohohle místa se mi dělá zle a to jsem upír,“ pokusila se o žert.

Cestou jsem si přehrával, co všechno se stalo. Myslel jsem na Bellu, na to, že jsme se setkali a byly opět spolu. A já udělám všechno pro to, aby to tak znovu bylo. Tentokrát mi v tom už nikdo nezabrání.

_________________________________________________________________________

SHRNUTÍSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Peklo nebo nebe:

 1
5. Lucka
03.05.2012 [19:49]

Dokonalost super Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. E.T.
26.04.2012 [15:25]

Tak tohle byla síla. Při čtení povídky jsem měla puštěný výběr písniček a zrovna u Edwardova pohledu mi začala hrát Adele - Someone like you. U toho pohřbu jsem si myslela, že to nevydržím a kombinací smutného textu a teskné hudby se rozbrečím. Emoticon Emoticon Emoticon

14.04.2012 [19:22]

Petulka01Jdokonale.. krasne..smutne.. a tahle verze je zajimava.. Emoticon Emoticon Emoticon

18.10.2011 [18:39]

mokasinanádherný krásný dokonalýýýýýý

1. Kim
18.10.2011 [18:07]

KimChjo... že já to četla. Emoticon Emoticon Jen abys věděla, vůbec toho nelituju. Byla to opravdová nádhera, škoda toho konce.
Tohle je první povídka, při který jsem bulela a nestydím se za to. Emoticon Emoticon

Pohle Belly byl hrozně smutný. Přiznám se... počítala jsem s tím, že tam skočí, to bylo jasné, ale pořád jsem si říkala, že to bude jako ve skutečnosti. Skočí a někdo ji zachrání, jenže kdo? Kdo by ji měl zachránit, když už nikoho neměla. Edward odešel a Jake se na ni vykašlal. Ach, Bello , proč jsi to udělala?? Copak ti nedošlo, proč to všechno Edward udělal??? Emoticon Emoticon

No a pohled Edwarda, tak to byl konec. Emoticon Emoticon
Muselo to být pro Edwarda utrpení, dozvědět se, že láska jeho života zemřela. Nejhorší na tom vše je, že to bylo kvůli němu a úplně zbytečně. Kdyby neodešel tak... Emoticon Emoticon
Pohřby nemám ráda a nikdy mít nebudu. Stačil mi Edward u hrobu a už jsem neviděla na obrazovku... a když se k tomu přidá ještě ta písnička, tak je to na mašli. Emoticon Emoticon Chápu proč se chtěl zabít a taky chápu proč se mu v tom Alice pokusila zabránit. Těžko se loučí s někým, kdo pro vás znamenal všechno...
Ten Edwarův útěk do Londýna byl... šílený. Celou dobu jsem se připravovala na to, že kromě Belly mě připravíš i o Edwarda, ale celá příprava mi byla úplně k ničemu. Emoticon Emoticon
Oni ho odmítli zabít a on se šel dobrovolně ukázat... trhání končetin jsem už nezvládala a dávala mu sbohem, ale pak se najednou probral a byl s Bellou. Něco trochu pozitivního. Vážně už jsem se radovala, že to nakonec ještě jaksi dobře dopadne. Že i po smrti budou spolu, jenže... Emoticon Emoticon Emoticon
Proč to Alice udělala?? Copak neviděla, jak bez ní trpí??
Vím, že to teď bude znít hnusně, ale teď bych tu Edwardovi smrt přála. Určitě by byl šťastnější. Emoticon Emoticon

Tak jo Zuzi, rozsekala jsi mě na milion kousků a dlouho se bude ještě dávat dohromady. Děkuju ti za úžasnou, smutnou povídku. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!