Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Nikdo není dokonalý

Nikdo není dokonalýTak jsem napsala jednu jednorázovku..nevím jestli už se tu objevylo něco podobného...ale kdyby jo..neukamenujte mě za to....já se jenom nudila a tak jsem napsala něco...Jedná se o Bellu a ještě někoho....co kdyby někomu voněla Bellinina vůně víc než Edwardovi??..sami posudte a pls o komentíky

Nikdo není dokonalý….

 

Obvyklí pracovní den. Lidé spěchají na nákupy, do práce, z práce. Kamkoliv. Někteří jedou autem. Jiní zase pěšky, někteří na kolech, či autobusem. A právě tohohle dne se ulicemi Forks prohnal černý Mercedes tak jako každý den. Lidé se za ním ohlížejí a šeptají si mezi sebou.

 

Nikdo se nedal do řeči se záhadným řidičem. Všichni se ho straní, nebo spíše on se straní jich. Ale aby to odloučení nebylo úplné začal pracovat. Jako doktor. Je jediný jeho druhu kdo dokáže udolat lidské vůni natolik aby s ní mohl pracovat.

 

Je profesionál ve svém oboru a je na to pyšný. A tak jako každý den si to Carlisle Cullen míří do nemocnice zachraňovat lidi. Říká se o něm že je filmová hvězda. Lidé k němu nerado chodí. Prý je moc mladý na takou práci, ale když se přeci jen odhodlají vkročit k němu do ordinace nemohou si ho vynachválit. Odcházejí spokojení.

 

Jenomže na tomto dni je něco zvláštního. Dnes se mezi lidmi nešeptá jen o záhadném doktorovi, ale i o dívce. Nově přistěhované dívce. Dceři náčelníka Swana. Isabelle. Ano nový objev pro drbny jakéhokoliv věku.

 

Ale teď zpět k Carlislovi. Ten jako obvykle cestou do své ordinace okouzlí polovinu personálu aniž by chtěl. Zasedne do doktorského křesla a čeká až mu sestřička zavede pacienta. A jako obvykle nasadí výraz profesionála a čeká.

 

Dnes je ovšem všechno jinak. Místo obvyklého návalu pacientů přišlo jen pár lidí s odřeninami či jinými potížemi a tak se Carlisle rozhodl ukončit práci o něco dřív.

 

Posílá sestřičku domů a pomalu si balí věci, když v tom se ozve nejisté zaklepání na dveře. Carlisle se podivý kdo to tak může být, ale i přesto odpoví ,,Dále.“ Do místnosti vstupuje dcera náčelníka policie. Isabella. A s ním v místnosti se objeví krásná vůně její krve. A netvor schovaný pod pokličkou člověka se pomalu rve na povrch. Carlisle má co dělat aby se udržel.

 

Přestává dýchat a nevnímat tu vůni. Ale jde to s obtížemi. Isabella nesměle přistoupí k jeho stolu a podává mu nějaké papíry. Chce se prý nahlásit k němu. Chce aby on byl její lékař. Tohle moc dlouho nevydržím.. pomyslel si Carlisle ale i tak kývne na znamení souhlasu. Podává nazpátek Isabella nějaké papíry na vyplnění a opět se začíná věnovat balení věcí.

 

Když v tom……… Místností se opět rozline vůně. Vůně její krve. Isabella si rozřízla prst o papír. Sykne bolestí. Opět se ozvala její nešikovnost. Pohlédne na doktora a chce se rozloučit ale zasekne se. Carlisle už nemá ty krásné zlaté oči jaké měl když přišla do ordinace.

 

Teď je má černé, temné jako noc. Monstrum vyhrálo nad člověkem. Žízeň po krvi ovládla jeho tělo a on je připraven ulovit si sovu kořist. Isabellu. Ta se jen vyjeveně kouká na doktora a není schopna pohybu. V její mysli bliká červený majáček aby utíkala ale ona není schopna pohybu.

 

Jen se kouká na doktora. Ví že se blíží konec a proto se loučí se svou rodinou. Poslední její myšlenka patřila mámě a tátovi. Mám vás ráda. A pak už jenom tma….

 

Ovšem já to nemohla takto ukončit a proto nastává pokračování……

 

Carlisle se vrhá na ubohou dívku a lačně z ní pije krve, když v tom vtrhne do místnosti zbytek jeho rodiny v čele s jeho ženou. S Esme. Tou kterou má tak rád. Hned na to si uvědomí co provedl a odtrhává se od nebohé dívky. Zrychleně dýchá i když to nepotřebuje a s lítostí ji pozoruje. Jeho žena míří k němu. Nevadí jí že uklouzl. I přes to ho miluje a vždy milovat bude.

 

V místnosti nastává ticho. Ticho smutku, lítosti, strachu a napětí. Nikdo z rodiny nepromluvil. Ale najednou se jedna tvář –holčičí tvář vyjasnila. Na tváři se jí objevil úsměv. Asi minutu po tom se pak v místnosti ozval zvuk. Zvuk srdce. Bijícího srdce. Ona žije.

Probleskne hlavou každému z rodiny. Jejich nadšení ale klesá když si uvědomí že teď jí čeká bolestivá přeměna.

 

Carlisle ještě nezaregistroval že se dívka mění v upíra. Sedí v koutě místnosti a vzlyká. Zklamal. Zklamal jeho rodinu…Ty kteří mu věřily. Zklamal. Vyčítá si. Najednou se ho dotkne ledová ruka a on pohlédne do zlatých očí jeho ženy.

 

,,Dube žít.“ Špitne žena a dívá se směrem k trpící dívce. Carlisle se oddychne ale jen z části. Teď Si vyčítá co všechno čeká tu dívku. Co všechno mohla mít a co všechno on zkazil.

 

Ale není času na zbyt. Musí jednat rychle.Musí zamaskovat stopy. Rychle uchopí dívku do náruče a běží k nim domů. Dívka se zmítá v bolest. Upalují ji za živa. V duchu prosí aby ji někdo zabil. Bohužel ji nikdo neposlouchá.

 

Ještě toho dne vyhlásil náčelník Swan pátrání po své dceři. Bohužel tu už nikdy neuvidí. Už nikdy neuvidí její blažený usměv, už nikdy se nepodívá do hnědých hlubokých očí. Zklamal. Zklamal svou manželku když  říkal že se o ní postará. Nepostaral se. Byla tu teprve jeden den a on na ni nedohlídl. Teď je pryč. Už nikdy ji nespatří. Už nikdy ji neuvidí.…

 

Mezitím Isabelle dotlouklo srdce a ona otevřela oči do nového života. Do života zatracených. Do života upíru. Těch nesmrtelných….

Carlisle se ještě hodně dlouho oddával smutku z toho že zklamal. Ale jeho nová dcera Bella mu pomohla obnovit jeho smysl života a on pět pracuje jako doktor s vědomí že kdyby opět uklouzl nebude si to už tolik vyčítat, jelikož Nikdo není dokonalý…Ani upíří.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nikdo není dokonalý:

 1
14.07.2015 [12:15]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!