Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Milovník zvířat

Milovník zvířatJelikož jsem holka, co jezdí na výstavy psů, tak si zkuste představit, jaké by to bylo, kdyby se Bella seznámila s Edwardem právě tady, na psí výstavě, kam jezdí tisíce milovníků psů. K čemu dojde? A co vše se stane? To se dočtete níže. Příjemné počtení přeje AlisonDL.

Milovník zvířat

 

To, že se s Edwardem Cullenem – upírem, který se živí krví zvířat - seznámím zrovna psí výstavě, jsem opravdu nečekala.

Jmenuji se Bella a tohle je můj příběh o mém milovníkovi zvířat.

„Abi! Vstávej, jedeme na výstavu!" zahulákala jsem snad přes celý byt na svou fenku boxera. Její jméno podle průkazu původu přesahuje snad celý řádek.

Ráno jsme vyjely opravdu brzo, snad kolem páté, abychom byly na výstavišti včas.

Když jsme se uvelebily u našeho kruhu - tam budeme bojovat o náš titul -  vešly do haly oni, tedy přesněji on a ona a jejich boxeří hoch jménem Damon.

Byli jako andělé a já jsem si byla jistá, že to jsou andělé. A nikdo by mi to nevymluvil.

Podle katalogu jsem si zjistila, že se jmenuje Edward, Edward Cullen. Musela jsem ho poznat. Jeho pohled mě spaloval, spaloval mé svaly, mé tělo, přála jsem si ho objímat. Huš, Bello! Na co to, proboha, zase myslíš? Vždyť ho ani neznáš, zažeň ty myšlenky!

 

Takže, když se usadili vedle nás, stále jsem se na ně dívala. A zadívala jsem se tak, až jsem zrudla jako rajče. Edward se na mě otočil a já, i když jsem moc chtěla, jsem nemohla odvrátit pohled zpět, topila jsem se v jeho očích barvy medového topazu. Jako bych byla uvězněná v medové studánce a nemohla se dostat na zem a ničeho se zachytit. Já jsem se v nich prostě málem utopila!

„Edwarde!" promluvila ta skřetí andělská dívka. „Připrav Damona, za chvilku to začne." Bylo vidět, že se těší.

Odtrhl pohled, já jsem se radši zvedla a šla vyvenčit Abi. Když jsem se vracela, Edward běhal v kruhu, zřejmě trénoval se svým psem. Měla jsem konečně možnost vidět ho v pohybu. Bože, on byl tak krásný!!! A jak bylo vidět, psí chlapec se líbil zase Abi.

Pohled Edwarda:

Když jsem ji uviděl, utopil jsem se, byl to snad sen či skutečnost? Mohl upír snít? Já jsem si byl jist, že jsem v tuhle chvíli snil, ba ne, byla to skutečnost.

Bella, jak se jmenovala, tam nesměle seděla, své hnědé vlasy měla rozprostřené po zádech a z horních vlasů měla rozkošný culík, který jí tak moc slušel. Její čokoládové oči – ach, ta barva! A v těch očích jsem se právě utopil, byla neuvěřitelně nádherná, hezčí a roztomilejší než všechny upírky světa. Ale byla jako anděl, který mi byl seslán, aby mne zničil. Její krev mě vábila, její tělo mě přitahovalo, bál jsem se, že se nepřemůžu, ale já ji chci, chci ji po fyzické stránce, ne po stránce… Ani jsem na to nechtěl pomyslet.

Už když jsem ji poprvé uviděl, jak nastupovala v první den k nám na střední do Forks, kam se přistěhovala za svou tetou, aby začala nový život, který jí zničil její „přítel", to slovo se mi pro něj hnusilo, tolik jí ublížil, tolik ji podvedl. Jak mohl někdo tohoto božského anděla podvést? Nejradši bych ho…

Pohled Alice:

A jsme tady, konečně ji potkáme, vyslala jsem tajnou myšlenku k Edwardovi, konečně spolu promluví a budou spolu navěky, ale na to jsem se snažila zapomenout, nechtěla jsem ho tím vším hned zatěžovat. Začala jsem si brblat arabskou abecedu a pak jsem se rychle odebrala do obchodu Gucci…

Pohled Bella:

Vstala jsem opět ze židle, a když se Edward vrátil na své místo, šla jsem. Teda spíš Abi šla, ne - ta přímo zdrhala, byla jsem z toho rudá až na pr…

„Abi! Stůj, kam zase letíš?" Doběhla jsem k nim a už už jsem si chtěla podat vodítko, ale ta úžasná elegantní ruka mě předběhla.

„Jsem Edward," řekl a podal mi vodítko, „koukám, že se tvá fenka zamilovala do našeho Damona," dořekl. A usmál se!!!

„Ehm, asi jo, mimochodem jsem Bella." A podala jsem mu ruku na seznámení, jeho ledová kůže se vpila do té mé teplé a já jsem ji nemohla odtrhnout. Vtom se přiřítila jeho sestra.

„Bello, tohle klíště je Alice a nemůže mě ani chvilku nechat být," řekl s úsměvem a šibalským kukučem.

„Ahoj, Bello, těší mě, že tě poznávám. A tebe též chlupatá potvůrko." Taky mi podala ruku na seznámení. A jako Edwardova, i její kůže byla ledová, ale zachovala jsem si klid.

„Nechceš se jít se mnou projít ven, než to začne? Ať si provětráme hlavy." A usmál se!!! Bože, on měl tak krásný úsměv, že jsem si z toho málem sedla na zadek.

„Ehm, ano, velmi ráda," řekla jsem prostě a vydali jsme se ven na čerstvý vzduch.

Když jsme došli na opuštěnou část výstaviště a usadili se na lavičku, přisedl si ke mně blíž.

Edward mi stále něco vyprávěl a já jsem byla ráda, že jsem ho mohla poslouchat, měl neuvěřitelně uklidňující hlas, vlastně od té doby, co jsem se s ním bavila, jsem zapomněla na stres, který mě ráno při odjezdu z domova přepadl, a více jsem se soustředila na Edwarda.

Seděli jsme u sebe velmi blízko, takže to muselo přijít. A také že přišlo.

Po chvilce se naše obličeje začaly přibližovat, když jsme byli od sebe jen pár milimetrů, do obličeje mi vdechl jeho omamující sladký dech - a věřte, že v tuto chvíli stát, tak podlamují se mi kolena. Přiblížil se tak blízko, že on byl ten, kdo se svými rty otřel o ty mé, pak se odtáhl, ale jen kousíček, aby zjistil mou reakci. Moje reakce byla naprosto neomluvitelná, já jsem byla ta, kdo si ho zpět přitáhl zpět ke svým ústům. Vtiskla jsem mu polibek a nemínila se odtrhnout. Edward se zapojil ihned. Jeho dech mě omamoval celou – ne, já jsem byla celá omámená.  Když jsem už nepobírala dech, musela jsem se odtrhnout. Edward si mě po chvilce ale přitáhl zpátky, ruce mi omotal kolem pasu, já jsem mu svými prsty zajela do vlasů, popolezla si k němu a zuřivě ho líbila. Jemu se to zřejmě líbilo a vůbec nezaostával, ba naopak, doháněl mě. Poté jsme se od sebe museli odtáhnout, abychom zkontrolovali své psí miláčky.

„Bello," řekl a vdechl mi do obličeje svůj dech, políbil mě, „musím ti něco říct, já, já,…" nedokončil a opět mě políbil krátce, ale tvrdě, nebránila jsem se.

„Počkej, než do něčeho spadneme, musím ti o sobě něco říct. Já jsem…" V hlavě se mi honily miliony myšlenek a snad jsem i věděla, co řekne.

„Upír," dořekla jsem za něj. Odtáhl se.

„J-jak to víš?" vykoktal ze sebe.

„Vím, já už to vím delší dobu, ale nikomu jsem to nikdy neřekla, to víš, já a moje teorie," políbila jsem ho, „mě dokážou dohnat k různým závěrům.“ A opět jsem ho políbila.

„Jacob mi vyprávěl před delší dobrou staré legendy a mluvil o vás, o vaší rodině.“

„Tak o tom si popovídáme,“ řekl.

„Víš, Bello, já nevím, zda je to pro tebe bezpečné, protože já jsem nebezpečný, jsem zabiják, mohl bych tě tak snadno zabít, jen mrknutím oka…“

„Hej, klid, nic se mi nestane, neboj, ty to zvládneš, já ti věřím.“

„Věřím ti, ano Edwarde?“ A políbila jsem ho.

Po chvilce jsme vstali s tím, že bychom se měli vrátit do haly, protože to asi každou chvilkou určitě začne, ale… Když jsem se podívala na hodinky, byly dvě odpoledne. Měli jsme jít na řadu v deset dopoledne! Nakonec jsme celou výstavu hodili za hlavu a s propletenými prsty jsme se vydali kupředu.  

„Bello, já vím, určitě je na to ještě moc brzo, ale miluji tě," řekl a políbil mě letmým polibkem.

„Miluji tě," řekla jsem se a též ho políbila.

Naši psí miláčkové si před námi společně hráli a my jsme vyšli vstříc našemu novému, láskyplnému životům ruku v ruce a i mým srdcem v jeho ruce.  A to ještě netušil, že budu jako on. Alice je totiž vychytralá potvůrka.

 


 

Pokud jste se dostali až sem, tak vám gratuluji, zvládli jste přelouskat mou povídku. Nápad na ni vznikl úplně nečekaně a věřte nebo ne, do půl hodinky jsem ji měla sepsanou.

Doufám a moc prosím, abyste zanechali komentář, velmi by mě potěšil.

S pozdravem, AlisonDL. Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Milovník zvířat:

 1 2   Další »
11. NatyCullenova
04.08.2018 [17:58]

Hrozně hrozně moc urychlené a jak to Bella mohla vědět znali se sotva den no a......... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16.04.2012 [15:19]

SissaVampireAlisonDL: presne, nieco mi vrav o prepadnuti vystavam :D uplne viem o com hovoris, travim na vystavach asi kazdy druhy vikend O:-) handling uplne milujem a ano, pocit vitazstva je skvely Emoticon Emoticon naposledy sme ho zazili v sobotu na medzinarodke v Rakusku Emoticon

14.04.2012 [22:25]

GCullenNo,,,fuuu,,,čo na toto napísať? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Tak najprv nápad. Ten bol zaujímavý, dal by sa veľmi pekne spracovať, čo si ale ty príliš nezvládla. Teda to je môj názor, Nechcem byť zlá, ale tak to cítim. Emoticon
Podľa mňa si sa príliš, ale vážne príliš ponáhľala. Na začiatku to bolo fajn. Podľa toho, čo tam bolo napísané, som si myslela, že Bella Eda stretla na tej výstave po prvýkrát, ale potom som sa stratila. To ešte napísem neskôr.
Podľa mňa bol zbytočný pohľad Alice a aj Edwarda. Zdali sa mi tam navyše. Emoticon
No a poďme ďalej v tom deji,,,od tej časti kedy sa išli prejsť to bolo ako z rýchlika...zrazu pusa... hneď na to priznanie, že je upír... potom vyznanie, že jeden druhého milujú...už som čakala, že posledná veta bude "Vezmi si ma" Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Ako, na to, že to bola tvoja prvá poviekda nebolo to zlé..ale osobne by som sa pri prvej poviedke nechválila, že som ju napísala za pol hodiny... Podľa mňa keby si nad ňou sedela hodinu, alebo dve, tak by to bolo o moc lepšie. Netrvdím, že to je hrozné, čítala som už aj horšie,,a to od báb, ktoré tu píšu dlhšie. Takže si z toho nič nerob. Dúfam, že ťa moje slová neodradia a keď si od teba nabudúce niečo prečítam, tak budem môcť napísať : "Holka, ty si sa teda riadne zlepšila!" Takže ber to hlavne ako radu do budúcna. Emoticon Emoticon

13.04.2012 [20:57]

AlisonDLMoc děkuji za komentáře, byla to moje první jednorázovka a uznávám bylo to urychlené, to mi nějak nedošlo Emoticon
Komentářů si moc vážím a jsem za ně ráda, moc děkuji.
A ano, jsem člověk od výstav, moc jsem jim propadla a neuvěřitelně mě baví ten kontakt mezi člověkem a psem kdy prostě pes má ve výstavním kruhu oči jen pro vás, a ten pocit vítězství... to bylo trošku odbočení Emoticon Emoticon

7. Kiki
12.04.2012 [22:27]

Nádhera Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. wera
12.04.2012 [11:50]

Emoticon Emoticon

5. WolfPrincess
11.04.2012 [19:36]

Super povídečka Emoticon EmoticonMoc ráda sem ji přelouskala Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.04.2012 [17:06]

JessyNápad sa mi osobne páčil, ale spracovanie mi prišlo strááááášne urýchlené Emoticon
Neviem, či by sa Edward bozkával s Bellou hneď v deň ich stretnutia a či by si hneď vyznávali lásku. A už vôbec si nie som istá, či by jej chcel povedať svoje tajomstvo, ktoré ona sama, mimochodom, vedela. Emoticon
Rozhodne by sa s poviedkou ešte dalo popracovať, ale dôležité je, že sa páči tebe Emoticon
Dúfam, že som ťa mojím názorom nijako neurazila. To by som bola nerada. Myslela som to v dobrom. Emoticon Emoticon

3. leluš
11.04.2012 [17:06]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.04.2012 [16:57]

SissaVampireahoj,je to super jednorazovka Emoticon Emoticon ze zistila meno z katalogu hihii :)) a kukam, ze clovek od vystav!! :)) ja tiez chodim na vystavy, az moc casto, som proste vystavny sialenec a zavislaak :D Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!