Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Edward Cullen vs. Chuck Norris 2

Edward Cullen vs. Chuck Norris 2Na inspiraci od Taťky Šmouly jsem udělala pár vtípků Edward Cullen vs. Chuck Norris

Kdo z vás ty vtipy o Chuckovi Norrisovi nezná, může se podívat tady

Chuck Norris vypije pivo i se sklenicí, protože kdyby nechal sklenici, Edward Cullen by mu vynadal že nechává odpad.


Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris. Ale až od té doby, co to Edwarda Cullena přestalo bavit, tak to Chuckovi přikázal dělat místo něj.


Chuck Norris je tak silný, že porazí v boji i sám sebe. Ale neporazí Edwarda Cullena.


Chuck Norris objel zeměkouli na rotopedu. Edward Cullen ji obešel pěšky. Za hodinu.


Chuck Norris musí třídit prádlo na čtyři hromady - bílé, barevné, krvavé a dotčené Edwardem Cullenem.


Chuck Norris je častým dárcem krve pro Červený Kříž. Jen ne svojí vlastní... Dává jim zbytky, které nechutnaly Edwardu Cullenovi.


Teorie evoluce neexistuje, existuje pouze seznam živočišných druhů, které nechal Chuck Norris přežít, protože se zamlouvaly Edwardu Cullenovi.


Kdyby ukřižovali Chucka Norrise místo Ježíše, mohly se slavit Velikonoce už na Nový rok a kdyby Edwarda Cullena, tak ještě na Štěpána.


Vesmír existuje, protože se bojí žít na stejné planetě s Chuckem Norrisem, od té doby, co Chuck naštval Edwarda Cullena.


V běžném obývacím pokoji je 1 242 objektů kterými vás Chuck Norris dokáže zabít včetně pokoje samotného. Edward Cullen se sám skládá z 1 242 částí, kterými zabíjí.


Nekteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem. Chuck Norris nosí pyžamo s Edwardem Cullenem.


Chuck Norris nepíše knihy. Písmena se sama zformuji do slov z čiré hrůzy, že by je Chuck mohl předat Edwardu Cullenovi.


Tisíce let v minulosti potkal Chuck Norris medvěda. Ten utekl na sever na Arktidu. Tam potkal Edwarda Cullena a na jeho počest nosí všichni lední medvědi bílou srst.


Velká Čínská zeď byla původně postavena aby zabránila Chuckovi Norrisovi vstoupit do Číny. Žalostně selhala, protože Edward Cullen byl zrovna naštvaný na Chucka Norrise a v jednom ze svých záchvatů vzteku hodil Chucka až do Číny.


Čas na nikoho nečeká... pokud to není Chuck Norris jako předvoj Edwarda Cullena.


Chuck Norris zničil periodickou tabulku prvků, protože uznává pouze prvek překvapení nad tím, jak je Edward Cullen úžasný.


Chuck Norris spí s polštářem pod pistolí, protože mu to připomíná tvrdé tělo Edwarda Cullena.


Scéna ve které Chuck Norris prohraje souboj s Bruce Leem, byla scéna s nejdražšími speciálními efekty v historii kinematografie všech dob, protože Edward Cullen nikdy nepřipustí, aby jeho nepříteli ubližoval někdo kromě něj.


Chuck Norris nepotřebuje vzduch k životu, to vzduch potřebuje Chucka Norrise. Edwarda Cullena potřebuje všechno na světě.


Chuck Norris si umí olíznout své vlastní lokty. Oba současně. Edward Cullen olízne za 1 sekundu 100 loktů a ani se nezadýchá.


Když Chuck Norris přechází ulici, auta se musí rozhlédnout na obě strany, protože hrozí, že proti Chuckovi Norrisovi přechází Edward Cullen.


Chuck Norris umí tleskat jednou rukou. Edward Cullen jednou nohou.


Chuck Norris je schopný fotosyntézy. Edward Cullen umí kromě toho produkovat mimo jiné helium, vodu, uhlí, diamanty. Jediný důvod, proč Chucka stále nechal žít, je proto, že mu dělá sluhu.


Chuck Norris doma nikdy neuklízí, špína se bojí překročit jeho práh, aby neušpinila Edwarda Cullena na návštěvě.

Snad jste se alespoň trochu zasmáliSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Edward Cullen vs. Chuck Norris 2:

 1
1. nika
19.10.2014 [15:52]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!