Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Info » Twilight srazy » Zraz fanúšikov pre SR

Stephenie Meyer


Organizátori: Emielee a NikkiReed
Zraz: Trnava

Ako sme si mohli všimnúť, je éra zrazov. Avšak, väčšina v Českej republike. A tak nás napadlo zorganizovať nejaký ten zraz aj na Slovensku. Rozhodovali sme sa pre hlavné mesto - Bratislavu, ale nakoniec sme sa (na presvedčovanie niekoľkých osôb) dohodli pre historické mesto - Trnava.

 

Pre Trnavčanov to bude jednoduché, takže sa stretneme pred Mestskou vežou. Ak by ste náhodou chceli prísť a neviete, kde je Mestská veža, stačí napísať a my vás prídeme počkať. Ale uveďte, prosím, aj akým spôsobom sa sem chcete dostať (vlak, autobus, auto, ak máte tak aj súkromný triskáč :D ).

 


Dobre, ľudkovia! Keďže sme sa na dátume priveľmi nezhodli, tak teda budú zrazy 2. Prvý 29.10.2010 a druhý 30.10.2010. Takže, môžete prísť, na ktorý len chcete. Oba začínajú tak nejako o tej 10-11 by sme sa mohli zhromaždiť...

 

 

Premýšľali sme aj nad programom, ale ten bude tiež závisieť od účasti. Ako sa vraví: Koľko ľudí, toľko chutí. Môžete sem napísať, čo by sa Vám páčilo. Budeme len radi.

 

Ohľadom programu sa ešte stále môžete vyjadriť! Plus napíšte, kedy by ste prišli a kedy Vám pôjdu spoje, aby sme vás mohli prísť čakať, ak by ste náhodou nevedeli, kde sa nachádza mestská veža. Ďakujem!

 


S láskou Emielee a NikkiReed
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zraz fanúšikov pre SR:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!