Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Info » Twilight srazy » Twilight sraz - Ostrava

Twilight sraz - OstravaSraz v Ově! Přijďte kdokoliv! =) Samozřejmě jen *FANS TW* EDIT: 17.3.

Myslím, že by bylo nejlepší udělat sraz o víkendu. Ale co datum? Jelikož zatím neexistuje žádná anketa, mohli byste psát do komentářů, co vám nejvíce vyhovuje... Jakoby odpovědi na anketní otázky :-) A jednoduše jakých možností bude nejvíce, z toho se vybere finální dohodnutí.

1, DATUM

Bohužel je taková menší změna... 4.4. nemůžu ani já ani teridarkness (jedeme na víkend na něco jako novinářský jednonoclehový tábor) a nerady bychom přišly o Tw sraz v Ově, co byste řekli na datum 28.3.?

2, MÍSTO

Konečné místo: Masarykáč (pokud nebude přehlasován)

3, ČAS

Konečný čas: 13:00

4, PROGRAM

Moc se mi líbí nápad azuki, který najdete v komentářích pod článkem :) Takže určitě na něj reagujte - je super nápad s FF, jídlem xD (myslím že proti KFC a Mekáči nikdo nic nemá), určo i to knihkupectví, plakáty... Každý kdo by chtěl na sraz dorazit by si mohl vypsat své nápady a potom společně zvolíme konečný program, co vy na to? :)

5, POZNÁVACÍ ZNAMENÍ

Nejvíce se mi líbily tyto nápady: transparent (který si klidně vezmu na starosti já a teridarkness), balonky a kniha

6, ÚČASTNÍCI SRAZU (kontaktuje mě: 426775933)

teridarkness a Tracy.Hale (kapec rozmazná,že?) xP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Azuki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samozřejmě budou přijímány i vaše názory, hlavně pište do komentářů, zda vám tenhle plán vyhovuje. Proto jsem určila 6 bodů, aby v komentářích byl přehled :-) Tak do toho! :-)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Twilight sraz - Ostrava:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!