Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Info » Twilight srazy » Twilight party 29. 10. 2009

4


Jedná se o nějakou připravovanou Twilight Party, o které jsem byla informovaná e-mailem... Tak si přečtěte, o co vlastně jde :)

Sem tam mi na mail přijde email od nějakého Twilight fanclubu, kde jsem registrovaná, a tentokrát přišlo tohle ... Zkopíruji vám obsah a přiložím letáček, co byl u toho.

Dobrý den,

rádi bychom vás informovali o Twilight Party pořádané novým filmovým webem Backstage-Movie.net pro fanoušky Twilight Sagy.

1. Movieparty pro filmové nadšence, tematicky věnovaná celosvětovému filmovému hitu Twilight – Svítání:

Twilight Party se bude konat 29. října 2009 od 19:30 hodin v pražském Óčko Music Clubu. Akci bude moderovat Daniel Holovský.

Program: vystoupení účinkujících muzikálu Dracula, muzikálových show Šachmat & Nikita. K dispozici bude tatér, který na místě bude tetovat a návštěvníci také budou mít možnost zakoupit filmové sběratelské artefakty. A nejen to – kromě projekce filmu Stmívání čeká návštěvníky exkluzivní představení filmu Nový měsíc a za vstupenky možnost získat skvělé dárky (filmové artefakty a tématicky související předměty – knihy Stmívání apod.). Součástí večera bude diskotéka s různými hudebními žánry. Pro filmové nadšence nabízíme i vstřícné vstupné ve výši 100,- (dívky) a 150,- (chlapci) Kč.

Všechny uživatele vašeho webu srdečně na akci zveme a věříme, že vám zážitek ze Stmívání dokážeme ještě trochu víc zpříjemnit :-)

..

Hodně úspěchů a krásných zážitků ve společnosti Edwarda, Belly, Jacoba a vašich přátel, s pozdravem

***

Přemýšlíte někdo o tom, že byste tam šli? Podle mě je to lákavé, i cenově dostupné, ale bohužel bydlím dost daleko od Prahy... :(Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Twilight party 29. 10. 2009:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!