Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Info » Twilight srazy » Další Twilight sraz v Praze

Cosmopolis


Další Twilight sraz v PrazeTak jste se dočkali:-)

Ahoj, všichni Twilight maniaci,

Už je to dlouho, předlouho, kdy se pořádal poslední Twilight sraz v Praze. Konkrétně to bylo těsně po premiéře New Moon. Maja, která se tu starala o většinu srazů, mi oznámila, že teď žádný neplánuje, takže je to na mně, závislačce na srazech.

První termín, který mě napadl, byla sobota, 3. července 2010, ve 14 hodin pod koněm na Václavském náměstí (mapa). Jako tradičně se na opozdilce počká nejdéle do 15.00 a pak bude asi přesun do McDonald’s. Tam nás čeká pokec s obvyklými trapnými odmlkami a pak, pro ty, kteří neviděli nebo budou mít zájem vidět znovu, přesun do kina, na kterém se domluvíme, na zhlédnutí dlouho očekávaného Eclipse.

Pro jistotu ještě jednou zopakuju.

Kdy: 3. července 2010

Kde: kůň svatého Václava, Václavské náměstí, Praha

Čas: 14:00

Přijďte všichni, kdo máte zájem, vůbec se nemusíte ničeho bát. Pokud s sebou někoho přivedete, budu jedině ráda. Věkové omezení není, pokud vás rodiče pustí, nevidím žádný problém. Co se mého vzhledu týče, v týdnu před akcí upřením, co budu mít na sobě, ale myslím, že mě určitě nikdo nepřehlédne.
Kdybyste cokoliv potřebovali, jsem tu pro vás v komentářích, na mailu a na ICQ. Tato data najdete na mém profilu. Doufám, že se sejdeme v co největším počtu.

Edit: Jediná holka, kvůli které se to posouvalo o týden dřív, to právě odmítla, takže zůstává 3. července.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Další Twilight sraz v Praze:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!