Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - O webu » Soutěže » Soutěž o knihu Nenávidím a miluji od Susan Thomas


Soutěž o knihu Nenávidím a miluji od Susan ThomasPodpořte zakladatelku webu a vyhrajte jeden výtisk! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku!

Život. Smrt. A něco mezi tím.

Nejhorší?

Ta třetí možnost.

 

New York. Město, které nikdy nespí. Místo, kde někteří nikdy nesní. A právě ty osmnáctiletá Alyson hledá. Je totiž Lovkyně. Přes den se potýká s trably normální středoškolačky, ale v noci tajně pátrá po krvežíznivých. Alyson se Lovkyní nenarodila. Její přeměnu nastartovalo kousnutí od upíra v den, kdy mocná upíří kráska Marion vyvraždila její rodinu. A Alyson si přísahala, že se jí pomstí.

Co se stane, když ve stejný den, kdy New York zasáhne řádění krvelačných upírů, se ve městě znovu objeví Alex, kterého Alyson stejným dílem nenávidí a miluje? Dostane Alyson šanci pomstít za smrt svých blízkých? A vyléčí odplata její bolest? Ke všemu Alyson začíná tušit, že před ní její opatrovník James skrývá tajemství, jež brzy rozhodne o její budoucnosti.

 

Více informací o knize, kde knihu zakoupit a první kapitola knihy na: http://www.nenavidimamiluji.cz/

 

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje opatrovník hlavní hrdinky knihy Alyson?

Odpovědi zasílejte na: SusanThomasBook@gmail.com

 

Podmínky soutěže:

Soutěž trvá do 31. 8. 2014. Ze soutěžících, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku, vylosujeme jednoho výherce, který od nás obdrží knihu Nenávidím a miluji i s podpisem a věnováním od její autorky Susan Thomas.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Soutěž o knihu Nenávidím a miluji od Susan Thomas:

 1
9. Elsa
17.08.2014 [12:41]

Moc gratuluji k vydání knížky. Je úžasné, že se to někomu tak mladému podařilo a je to inspirací pro všechny spisovatele - ať už začínající, tak i pro ty, kteří už "v šuplíčku" mají nějaké to své dílo a zatím si říkali, že stejně není šance na úspěch.
Přeji ti co nejvíce čtenářů a úspěchů s dalším psaním. Emoticon

8. Ynne
13.08.2014 [0:35]

Gratuluji k vydání knížky! :) Pro nás všechny pisálky, začínající i pokročilejší, je to myslím společným snem, a je fajn vidět, že se to tak mladému člověku podařilo. Téma mě moc nezaujalo (přecijen je teď už těch upířích knížek tolik...), ale určitě si najde dostatek fanoušků.

P.S.: Není to reklama, ale nabídka, jak získat knížku zdarma. A webmasteři si s tímhle webem tak jako tak mohou dělat doslova co chtějí, mohou ho smazat, předělat a nebo na něm vydělávat, od toho je to jejich web. Takže i kdyby Zuzka žádala čistě o podporu a rozšíření povědomí o jejím úspěchů, měla by na to plný nárok, ale ona to spojila s nabídkou pro nadšené čtenáře, což je od ní, podle mě, hezké. Překvapují mě proto ty stížnosti... :)

7. BlackStar admin
08.08.2014 [11:07]

BlackStarZlatíčka,
nie je to reklama, možno skôr pripomienka, že aj vy tu môžete mať takýto článok s knihou, pretože bez tejto stránky by tá kniha nevznikla. Takže to berte ako inšpiráciu a možnosť získať krásnu knihu. Emoticon

07.08.2014 [0:59]

Agule99Páni. Zní to zajímavě, určitě se zúčastním. A rozhodně mi nevadí, že je tu taková "reklama", souhlasím s VJL, že bych též o něco požádala, kdyby se mi podařil takový úspěch, jako tady autorce.
Takže gratuluju k vydání knihy. Emoticon
*A.99*

5. ema
06.08.2014 [22:32]

emanevravim, ze mne nepride zaujimava. (v pondelok som videla skvely remake filmu Nech vojde ten pravy. To ma napadlo, ked som si precitala clanok)
a o com vlastne pises? tiez o upiroch? kedy asi vyjde tvoja kniha?

06.08.2014 [22:10]

VictoriaJamesLaurentema: keby som vydala knihu (čo sa chystám), tiež by som o niečo také poprosila, lebo som na tejto stránke začínala :)) . Neviem, ako ty, ale mne to vôbec nevadí a tá kniha mi príde zaujímavá :)) .

3. ema
06.08.2014 [22:09]

emamozno aj, ale myslela som si, ze toto je str. o Stmivaní a nerobi sa tu reklama. Len to. Emoticon

06.08.2014 [22:02]

Jessyema - v "podstate" nič. Len to, že vďaka Zuzke existuje celá táto stránka. Nepríde ti to dostatočné? Emoticon

1. ema
06.08.2014 [21:51]

emaco to ma spolocne s Twilight?

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!