Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - O webu » Soutěže » Děsuplný Halloween - Soutěž

Rosalie Haleová


Děsuplný Halloween - SoutěžDnes vám představíme zadání první z celé řady soutěží, které jsme si pro vás připravily. Téma je jasné. Čtěte prosím pozorně, abychom se vyhnuli případným diskvalifikacím. chloe.

Uzávěrka prodloužena do půlnoci 31.10.

Hlasování uzavřeno.

I. Děsuplný Halloween

Typ: Triple drabble 300 slov

Halloween, neboli předvečer všech svatých, se slaví ve většině anglicky mluvících zemích a připadá na 31. října. Říká se, že právě v tento den je hranice mezi světem živých a mrtvých nejtenčí a proto se mohou stát nejrůznější věci, ale obecně se v tento den lidé oblékají do strašidelných masek a vyráží do ulic na koledu.

Základem dnešního Halloweenu byl pohanský irský svátek zvaný Samhain, jehož vznik se datuje až do dávných dob před naším letopočtem. Keltové tak slavili konec léta a příchod nového roku. Ve městech hořely obrovské ohně a lidé se odívali do převleků, aby se uchránili před zlými duchy.

Ale zpět k naší soutěži…

Tématem je tedy Halloween. Postavy z Twilight ságy v situacích, které nahánějí hrůzu, ale nakonec se z toho klidně může stát i jenom jakýsi vtípek či omyl. Koneckonců, o tom přeci je Halloween, ne? Takže, kdo koho nachytá či poleká? A bude to právem nebo ne? To už je ryze na vás a vaší fantazii.

 

Podmínky:

- Forma drabble, kde je přesně stanovený počet slov. V tomto případě 300. Ani méně, ani více.

- Musí být zcela jasné, které postavy se v drabblu vyskytují.

- Korekce a gramatickou stránku si v tomto případě zařizujete sami. 

- Nepřijímají se spoluautorské povídky.

- Počet slov a typ drabble musí být uveden v perexu a alespoň jednou větou nám nastiňte jeho děj.

Termíny odevzdání:

Všechny vaše výtvory musí být v administraci nejpozději do soboty 31.10. (0:00).

Sekce: Soutěžní povídky

 

Všeobecná pravidla:

1. Zúčastnit se může každý, kdo má minimálně práva přispěvatele a je na těchto stránkách zaregistrovaný. Pokud jste doposud nepřispívali, o práva si zažádejte zde a vyplňte si profil. 

2. Děj se musí týkat Twilight ságy a k té neodmyslitelně patří nadpřirozeno, takže upíři, poloupíři, vlkodlaci a lidé, jež se v sáze vyskytují. 

Nicméně to, zda se děj bude odehrávat někdy v minulosti či budoucnosti anebo v současnosti je jen a jen na vaší představivosti, fantazii a preferenci. 

3. V perexu musí být vždy jasně uvedeno, že se jedná o soutěžní povídku na příslušné téma.

Např. Soutěžní povídka na téma Leden ve znamení smíchu. 

4. Hlavní je striktně dodržovat námi zadané podmínky a termíny odevzdání. V opačném případě vám hrozí diskvalifikace za nedodržení jednotlivých podmínek…

V případě diskvalifikace můžete své výtvory na stránkách publikovat až po skončení soutěže na příslušné téma.

5. Pokud se do jednotlivých soutěží přihlásí méně než tři autoři, bude dotyčná soutěžní kategorie považována za zrušenou... 

 

Hodnocení:

Na hodnocení se budou moci podílet všichni návštěvníci těchto stránek, protože bude záležet na výsledcích ankety, která bude probíhat od 1. do 7.11. 2015.

Doufám však, že všichni budou hodnotit zcela objektivně a při hodnocení se zaměří také na gramatiku, styl, kreativitu, vtip, květnatost a originalitu děje. 

 

Ceny:

Ceny do soutěže věnuji a zalištuji já, spolu s Myfate.

Pro první a druhá místa to budou hmotné ceny. Zpravidla se bude jednat o knížky, DVD či předměty, které nějakým způsobem souvisí buďto s Twilight ságou, nebo tématem jednotlivých povídek jako takových.

Autoři, kteří se umístí na třetím místě, vždy získají nějaké ty výhody při pohybu na těchto stránkách. Například bude jejich nejnovější článek uveřejněn na titulce nebo získá práva číst doposud nevydané články dříve než všichni ostatní atd. 


Všem, kdo se rozhodnou zúčastnit, přeji mnoho úspěchů…

chloeSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Děsuplný Halloween - Soutěž:

 1
08.11.2015 [20:56]

AknelIzChloe, pisala som ti na mail :)

01.11.2015 [22:12]

KairaTayŠkoda, že jsem to nestihla. Emoticon

30.10.2015 [22:23]

MyfateAknellz,
pokud chceš stáhnout ten, co jsi už poslala, tak to můžu udělat. A platný bude ten, který tam bude zítra o půlnoci. Emoticon

30.10.2015 [21:42]

AknelIzDobre ďakujem Emoticon ja len že keď je ešte jeden deň nazvyš, že by som vymyslela niečo duchaplnšieho a nie ppd tlakom z časovej tiesne Emoticon

30.10.2015 [21:06]

MyfateAknellz,
každý může přidat pouze jednu povídku k jednomu tématu, takže v této soutěži pouze jednu povídku. Emoticon

30.10.2015 [20:56]

AknelIzJe možné pridať viac súťažných poviedok na túto tému? Emoticon

30.10.2015 [20:16]

MyfatePo dohodě s chloe prodlužujeme uzávěrku do půlnoci 31.10. Kdo by to nestihl dnes, má ještě den k dobru. Emoticon

29.10.2015 [23:50]

VictoriaJamesLaurentprísť so súťažou deň pred ukončením je hlúposť :) ale tak snáď nebudem jediná, ktorá sa zapojí :)

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!