Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction poezie » Solemn Hour

victoria


Solemn HourBree a její osud zemřít v bitvě.
Přeju příjemné čtení.
MischelleAliceCullen

Všichni kráčíme směle do záhuby,

omyl, bezhlavě se do ní vrháme.

Náš svět i podstata, obrácena naruby,

nyní, když těla nepřátel trháme.

 

Líbivé výkřiky vzduchem se linou,

jejich krásné ostří drásá mé uši.

Ano, já jsem tou časovanou minou,

ta, která vzplane ve své ztrápené duši.

 

Potoky krve, těla bez hlavy, rukou i očí,

hrůzou zavání hlasy našich krutých vrahů.

Hlava tíhou temných bludů se mi točí,

kolik ke svému konci ještě musím přejít prahů?

 

Hrdlořezové stahují smyčku kolem mého krku,

lapená jsem jak zvíře v ptačí kleci.

Podlehnu jedovatému rudému jablku,

nebo dál budu své údy v pytli vléci?

 

Dáma má štědrá bere mne k sobě,

přicházím o rozum bloudící v mlze.

Mé tělo nebude obracet se v hrobě,

stanu se snad prachem v něčí lidské slze.

 

Ne, jsem zrůda, nepodstatná pro ně,

pro všechny ty oči už nejsem nevinnou.

Vydávám se vstříc stříbrné lůně,

než se rozloučím se svou svatou hodinou.


Tak doufám, že se vám má další tvorba zalíbila. :)

Inspirace

Poděkování patří mým komentátorkám VictoriiJamesLaurent, BelleDemetri, kasi, Veubelle a kiki1. :)

MischelleAliceCullenSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Solemn Hour:

 1
13.06.2013 [21:06]

AntjeCullenÚžasný.. Nádherný.. Seš prostě talent, nevím co víc k tomu říct. :)

06.06.2013 [19:18]

VictoriaJamesLaurentBaf!
Malo by nasledovať naľakanie a potom ospravedlnenie, že som nekomentovala. Fakt ma to mrzí, kloník. Prejdime teda k jadru, ako inak, začínajúcom úvodom.
Vážené dámy, zišli sme sa dnes, aby sme oslávili dokonalý talent a cit pre poéziu od MischelleAliceCullen. Je to náš vzor, priateľka, klon, dcéra a rodina. Všetci ju milujeme, hoci to nevidí.
Klonko, presne takto nejako by som to opísala. Ktitizujem rada, a veľmi, ale ono, tiež musí byť niečo, čo viem kritizovať. Tu to jednoducho nejde, ako vážne, ako fakt.
Nie, nedúfaj, že sa im páčila. V to sa nedá dúfať. Každý vie, že píšeš dokonale, a ten, komu sa to nezdá, má u mŇa problém! Inšpirácia, prečo ma len neprekvapuje? Rovnomenná pesnička, od kapely, ktorú obľubuješ. Ja som Within Temptation nejako vytesnila zo svojho denného playlistu, za to sa ospravedlňujem, no aj tak ho stále nájdem tu a som s tým spokojná. Veď ty vieš, veď ty vieš.
Ďalej by som sa vedela náležite pokochať tými krásnymi smyčkami a upresnienami, ktoré dokážeš použiť. Zdalo sa mi, že si pred pár mesiacmi napísala niečo podobné - nebolo to o Breenom živote?
To je jedno. Takže po niekoľkých dňoch sa tvoja milovaná klonica konečne odhodlala k tomu, aby niečo krátke a stručné (ehm, krátke a stručné) zosmolila, hoci tebe by som mohla napísať romána k vyjadreniu mojich nálad by to nestačilo.
Ach Bree... Jasala by som a následne plakala, potom jasala a znovu upadala do hlbokej depresie nad jej osudom. Ono, to bolo fakt kruté, že ju nenechali žiť, ale Jane je Jane. A ty veľmi dobre vieš, že na tú blonďavú potvorku dopustiť nedám.
Čo sa týka hudby, a zase hudby, vkus je to iste nádherný a pieseň krásna, lenže mi to vyšlo na to, že keď som dočítala, ešte tridsať sekúnd ten muž šepkal a šepkal, kým začala naša milovaná osudná hodina splna.
Takže, blížime sa ku koncu, ja sa idem ďalej venovať ubližovaniu Belly v SV, a ty si môžeš oddýchnuť. Takže toľko k tomu.
Pac a pusu,
VJL.
P.S. Som fakt jediná, ktorá začala protestovať proti smajlom?

5. kasi
02.06.2013 [14:52]

Dokonalost sama, krásně si to vystihla. Rychle další poezii!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

02.06.2013 [14:29]

VeubellaNaprosto dokonalé! Tvůj talent mě snad nikdy nepřestane udivovat! Tleskám!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

01.06.2013 [20:47]

BellaDemetriÚžasné! Emoticon Emoticon Klobúk dole a klaniam sa. Inšpirácia skvelá. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

01.06.2013 [19:04]

NessieCullenBlackÚžasné!! Emoticon Píšeš opravdu nádherné poezie Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

01.06.2013 [18:53]

kiki1Wow! Dokonalá poezie, úplně bombastická. Nikdy mě nepřestane udivovat to, jak píšeš. Tvoje tvorba je perfektní. Nádhera. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!