Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Videa » Jste TwiTuber?

Jste TwiTuber?Že tento výraz neznáte? Vidíte ho úplně poprvé v životě? To není možné...

TwiTuber

Člověk, který na serveru YouTube.com nejčastěji vyhledává videa, která mají co do činění s Twilight tématikou. Anebo na YT postuje videa, kde rozebírá cokoliv, co jej okolo Twilight napadne.

Přiznejte se, jste TwiTuber? Já tedy rozhodně. Když už být "posedlá" TS, tak se vším všudy ^^

Pokud si ale nejste jistí, zda jste TwiTuber nebo ne... podívejte se na video, kde se tímto "úkazem" zabývají.

Bohužel pro neangličtináře - je to anglicky. Teoreticky, kdybyste chtěli překlad toho, co tam děvčata říkají. Mohla bych se o překlad pokusit.

I když je fakt, že v tomto videu děvčata říkají, že TwiTuber je i člověk, který pravidelně navštěvuje internetové stránky ohledně Twilight vesmíru. já bych spíš řekla, že výraz TwiTuber se vztahuje spíš na videa na YT - odtud i to slůvko "tuber". Co vy na to?

Tohleto video se mi líbí proto, že je prostě... no, v podstatě je to částečný popis toho, jak jsem se k Twilight dostala sama. Docela vystihuje i mé pocity ze všeho toho kolem sebe. Opět - kdybyste chtěli překlad, pokusím se.

Mezi nejznámější a nejoblíbenější TwiTubery patří:
Bailey alias NoMoreMarbles
Tech/Mao alias Touj0ursPur
Nicole alias Nikmarie64
Lolly alias LolliliciousLolly

Řekla jsem si, že by nebylo zase až tak špatné, kdybych se v této rubrice věnovala videím, které jsem kdy ohledně TS na YT našla (bacha, někdy se dost vyžívám ve zkratkách... možná sem jednou postnu článek, kde se budu věnovat veškerým zkratkám a vůbec slovům okolo Twilight vesmíru).

Doufám, že se vám tato nová rubrika bude líbit a že si o videích hezky poplkáme - v komentech nejlépe. Jen se nebojte (kdybyste se náhodou báli) a sdělte mi svůj názor.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Jste TwiTuber?:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!