Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Za svitu luny - 23. kapitola - Předvečer boje

Za svitu luny - 23. kapitola - Předvečer bojeTak jsem se konečně dostala k internetu i se svou flash abych mohla přihodit další kapitolku... btw trochu jsem to vylepšila o odkazy na předchozí popř. další díl. Pod touhle kapitolkou najdete odkaz i na Beauty Killer, což je taková jednorázovky z Luny historie dlouho předtím než poznala Carlislea (nekteří z vás už to možná četli)

V letadle panovala podivná nervozita, vzhledem k tomu, že ani Jasper se necítil nejlépe roznášel svou náladu na všechny. Luna si u letušky obědnala alkohol. „Trochu ti závidim, kdybych mohla propila bych se do bezvědomí," poznamenala nervózně Alice. Emmett se samozřejmě rozesmál. „Sestřičko všechno dobře dopadne," utěšovala jí Rosalie. Bella s Lunou si rozdělily porce jídla od ostatních, takže si nikdo nemohl všimnout něčeho podezřelého. Přeci jen by šest pobledlých tváří, které třináct hodin nejí ani nepije vzbuzovalo nechtěnou pozornost... Alice se v úděsu zarazila nad tím, že právě prožila vizy.

„Luno, nechtěla bys nám prozradit, nad čím si teď přemýšlela?" Zeptala se Alice. Luna na ní nechápavě zírala. „Nebo se mám zeptat Edwarda?" Zeptala se Alice přísněji. Teď svůj zrak na Lunu otočili všichni. „Přemýšlela jsem nad tím, jak bych to mohla nejsnadněji vyřešit," trochu se zastyděla. „A připravit nás o všechnu tu srandu," zamračil se Emmett. „Lou, teď už patříš do naší rodiny, asi bych ti měl připomenout, že naše rodina drží pohromadě." V Luně se stále více kumuloval pocit, jako by celá tahle situace vznikla kvůli ní. Nejraději by to všechno vyřídila sama, ale jak právě zjistila tuhle variantu jí znemožňovala Alice. Kdyby se znovu rozhodla něco podniknout potají bez nich, nahrála by tak Alici, které by se vrátily vize.

„Myslím, že bychom se měli v Itálii rozdělit," prolomil Caleb tíživé ticho, když se z ničeho nic vynořil ze dveří od ekonomické třídy. „Co tady sakra děláš?" „Nechci přijít o všechnu zábavu," mrkl spiklenecky na Emmetta, jejich povahová podobnost byla neuvěřitelná. „Kdyby nás chytli pohromadě, budeme bez šance na úspěch, pokud se rozdělíme můžeme si navzájem krýt záda." Tenhle plán se jim zamlouval. „Já zůstanu s Lunou, ve druhé skupině než by měla být Alice, tím uvidí oba týmy do budoucnosti, Edward by měl jít s Alicí, kdyby se něco stalo nám, Alice to sice neuvidí, ale Ed by mohl zachytit naše myšlenky. Předpokládám, že Carlisle půjde s nami. A Jasper s Alicí." všechny pohledy se upřeli na pár, který by se podle tohoto řazení měl rozdělit. „Takhle to nepůjde... Alice, věřím že mi mého manžela pohlídáš jako oko v hlavě," mrkla na ní Luna, dobrovolně se vzdala možnosti být s Carlisleem. Možná se bála toho, že by ho mohla mít na svědomí, kdyby se něco stalo. Přesto jí tohle blízké odloučení rvalo srdce.

Vznikly dva silné tábory. Luna musela mít ve své skupině Caleba, ve druhé skupině byla vědmou Alice a nejsilnější článek namísto vlka tvořil Emmett. Jak už rozhodli předtím, musel se k nim přidat i Edward a dle Lunani přání Carlisle. Jasper a Rose se tedy nepříliš ochotně přidali k Luně. Bylo fér, aby všechny páry zůstaly rozdělené. Edward žil vedle Rosalie mnoho let, takže byl schopný ji slyšet i na několik set metrů daleko.

Ubytovali se v luxusním hotelu dost daleko od Voltery, aby zůstala Bella v bezpečí. Přesto její budoucnost hlídala jak Alice tak Luna, nechtěli jí nechávat ve Fork, protože věděli, že tady ji uchrání nejlépe. Smečka z La Push bude mít dost práce s upíry, které tam začal Aro pravidelně posílat k jejich zabavení.

„Zítra večer vyrazíme, je čas nabrat síly," zavele jako správný voják Jasper. Upíři se vydali na lov a Luna s Calebem a Bellou si uspořádali soukromé hody. To co ti dva nesmrtelní spořádali by jistě zasytilo malou armádu, ale vzhledem k tomu kolik „hladových krků" by se o to mělo dělit, nevypadalo to ani trochu podezřele. Luna spořádala poslední kuře a padla na postel. „Asi prasknu," usmála se naprosto spokojeně. Bratr se po chvíli zhrouti na podlahu. „Věřim mi, že vím o čem mluvíš," z jeho úst se vyloudilo říhnutí až se sklenené tabule v oknech zatřásly. „Teda brácha ty si ale dobytek," pokárala ho s úsměvem Luna. „Pardón."

„Luno co vidíš v budoucnosti," strachovala se Bells. „Abych byla upřímná, tak toho moc není. Ale neboj se, ty si v bezpečí," Luna trochu zalhala, ale měla k tomu dobrý důvod. Luna se probudila o několik hodin později, její rodina už se vrátila z lovu, všichni byli ve vedlejší pokoji, jen Alice u ní seděla. „No konečně, musím s tebou mluvit," čapla jí za ruku a už jí táhla pryč. Dost daleko na to, aby nikdo nic neslyšel. „Alice zbláznila ses, kam mě táhneš." „Vím, že si to viděla už dřív, takže vyklop, proč si nic neřekla, pokud mi nedodáš dobrej důvod, abych lhala, tak Edwardovi vše ukážu. A zabije tě." „Ach Alice, kéž bys viděla vše..." Luna vzala její ruce do svých. „Potřebujeme Bells jako upíra, bez jejích schopností se z Voltery nikdy neodstaneme živí, a když ano, tak ne v plném počtu. Nezapomeň na Aleca a Jane. Ona má štít, který vás zachrání před šílenstvím. Mě se tyhle vaše upírský schopnosti moc netýkají, ale co ty, Carlisle..." hlas se jí zlomi a tak se raději odmlčela. „Jo, to je dost dobrý důvod, ale stejně si myslím, že nás Edward zabije." Luna zavrtěla v nesouhlasu hlavou. "Pochopí to," pronesla opět klidně. Vátili se ke svým drahým polovičkám do hotelových pokojů.

Pokoj Emmetta a Rose: Emmett přesvědčoval Rose o tom, že všechno dobře dopadne. Věřil své sestře a „maceše" pokud šlo o jejich schopnosti, v hlouby duše cítil, že to dobře dopadne. Přeci by s tou cestou Luna nesouhlasila, kdyby věděla, že si jdou do Voltery pro smrt. Teď když viděl, jak šťastná po boku jeho otce je, jistě by to vše nehodila za sebe... „Uvidíš lásko, bude to zábava. Za několik hodin se znovu sejdeme a bude po všem." „Ach Emmette, ty vše vidíš tak snadné," kdyby mohla plakala by. „Tolik tě miluju, jestli se ti něco stane..." odmlčela se. „Nikomu se nic nestane," objal jí. Začali se líbat...

U Alice a Jaspera: „Nerad tě někam pouštím samotnou," stěžoval si Jasper, ale Alice se usmívala. „Všechno dobře dopadne," ani v tomhle pokoji neumírala naděje. Alice ho umlčela polibkem. V pokoji se náhle rozlila opojná atmosféra. Vášeň, která náhle zaplavila Jaspera pohltila i Alici...

Edwar a Bells: Bella ležela zabalená do deky a přitisknutá na Edwarda, jinak by asi zmrzla. „Zešílím tady, dávej mi vedět pokaždé když budeš moci. Chci vědět všechno, co se děje." „Budu se snažit. Uvidíš, že ti to uteče. Ani si nevšimneš, že jsme odešli. Vyřídíme to rychle." „Dávej na sebe, pozor lásko, nevím co bych si bez tebe počala." „Neboj," nežně ji políbil.

Luna do sebe nacpala několik čokoládových tyčinek. „Pane jo, do tebe se toho vejde," ušklíbl se Carlisle. „Neboj se netloustnu," mrkla na něj. V tomhle jediném pokoji vládla uvolněná atmosféra.

Vše pokračovalo podle plánu. V podvečer vyrazili do opevněné Voltery. Každá skupina to vzala z jiné strany. Jakmile se Luna od Alice dostatečně vzdálila ihned se jí před očima rozprostřela celá budoucnost jako na dlani. Přesně mohla sledovat jakou chodbou se mají vydat, aby se bezpečně dostali do sklepení, které vedlo do srdce Voltery. Alicina skupina si vzala na starost vyjednávání s Arem a Luna se „svou" partou likvidaci Jacoba, což si chtěl vzít na starost  sám Edward, ale jeho schopnosti by mohli potředbovat jinde.

 

Předchozí díl SPIKNUTÍ

další díl - PRŮNIK DO VOLTERY

 

minulost - BEAUTY KILLERSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Za svitu luny - 23. kapitola - Předvečer boje:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!