Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Plamen naděje 4-2 část

Plamen naděje 4-2 částBella se seznámí s celou Cullenovic rodinou a je nadšená. Jinak jim prozradí něco, o čem nechce aby se ostatní dozvěděli.

4. Kapitola – 2 část: Isabella? Ani náhodou. Jmenuji se Bella.

„Edwarde, chci se ti omluvit, jak jsem ráno do tebe narazila. Neublížila jsem ti nějak?“řekla jsem Edwardovy provinile. Nevím proč, ale Emmet se rozchechtal na celé kolo. Někdo na něj sykl ať je zticha, tak teda přestal.

„Nemusíš se mi omlouvat, nic se nestalo a už vůbec ne mě.“odpověděl sametovým hlasem a mě se podlamovaly kolena. Díky bohu, že sedím. Tohle bych neustála.

„O něj se bát nemusíš. Jen tak se nezraní.“vložil se do toho opět Emmet. O Emmetovy jsem si už udělala mínění. Podle toho, jak z něj padá jeden vtip za druhým, tak to bude rodinný vtipálek.

„Ztichni Emmete.“napomenula ho Rose.

„Já jsem v pohodě.“odpověděla jsem Edwardovy, když Emmet byl ticho.

„To jsem rád.“skončil rozhovor Edward svým krásným hlasem.

„Ta holka, která do tebe strčila, vypadala, že to udělala schválně.“prohodila Rosalie a já cítila, že se všichni u stolu napjaly a čekal na odpověď.

„Jo. To Alexandra udělala.“odpovím v klidu.
„Proč?“pokračovala. Kdybych mluvila s někým jiným, tak bych mlčela, ale Cullenům jsem věřila a nevadilo mi jim to říct.

„No dnes to bylo asi kvůli vám“

„Nám? A proč?“vložil se do rozhovoru Jasper. „ No byla naštvaná, že se bavíte se mnou a s ní ne.““ Jsi zajímavější než ona.“složila mi Alice kompliment. Zalichotilo mi, že mě pokládá za zajímavou. “Děkuju.“řekla jsem nervózně a myslím, že jsem se i červenala.

„Ona mi ze života dělá peklo. Ve škole i doma.“prořekla jsem se. Neměla jsem v plánu jim teď říkat, že je moje sestřenice. Ale asi by to stejně zjistily, tak se je to jedno,

„Jak to myslíš?“zeptal se Edward.

„Je to moje setřenice. Žiju u ní a své tety.“

„Ty nemáš rodiče?“pokračoval opatrně.

„Ne. Zemřeli před třemi lety.“šeptala jsem, tak ani nevím, jestli mě slyšela. Na tváři jsem ucítila téct slzu. Ihned jsem ji zastavila a ostatním jsem zabránila, aby následovaly tu první.

„Promiň, nechtěl jsem…“ “To je dobrý. Nevěděl si to.“skočila jsem mu rychle do řeči a tím ukončila toto téma. Všichni pochopili a začaly jsme se bavil o něčem jiném. Všechny jsem si je zamilovala. Cullenovy byli hrozně milí, úžasný a zábavní. Akorát mě mrzelo, že Edward se do rozhovoru moc nezapojoval. Cítila jsem se s nimi hrozně dobře a hlavně jsem se nasmála, jak už dlouho ne. Hlavně Emmetovy.

„Já jsem se zamiloval.“ozval se dojatě Emmet s druhé strany stolu.

„Cože?“vyjela na něj rozzuřeně Rosalie. Nevím, jak Emmet, ale já se bála. Jak jsem se dozvěděla, tak tvoří pár. Stejně jako Alice a Jasper.

„Nezlob se Rose, ale koukni na Ronyho. Je tak přítulný.“snažil se omluvit Emmet. Všichni u stolu se začaly smát, kromě Rose. I já se smála. Co tahle rodina se mnou dělá.

„Přítulný! A já snad ne!“vyštěkla na něj. Chudák Emmet, ten to schytá. Rose se hodně zlobí. To si u ní jen tak nevyžehlí.

„Nechte toho vy dva. Bude zvonit, tak že do tříd.“upozornila nás Alice. Páni, už? Ten čas, ale letí. Škoda, že už zvoní. Když je člověk něčím zaneprázdněný, čas uteče jako voda.

„Ráda jsem tě poznala, Isabello.“rozloučila se se mnou Rose.

Nějak se mi, ale nelíbila, že mi řekla, Isabello. Jako by to bylo cizí. Měla jsem ráda jiné oslovení. Tohle jsem nenáviděla. Vždycky mi přišlo takové neosobní a ošklivé. Proto jsem si vymyslela zkratku. Tak mi už, ale nikdo tři roky neřekl. Nechtěla jsem, aby mě tak oslovovaly. Moc to bolelo kvůli minulosti. Ale od Cullenů, se mi Isabello, taky nelíbí. Mám jim to říct? Nechci, abych znova cítila tu bolest a zbytečně vzpomínala. Chvíli jsem přemýšlela a pak došla rozhodnutí.

„Počkejte. Chtěla bych vám něco říct.“řekla jsem dřív, než mohli odejít.

„Copak?“chytla se hned Alice.

„Jme…jmenuji se Bella. Oslovení Isabella nenávidím. Neříkejte to, ale nikomu. Nechci, aby mi tak ostatní říkaly, kromě vás.“ze začátku to sice dřelo, ale nakonec jsem to ze sebe dostala. Vážně jsem to řekla. A ani to tak nebolelo. Uvidíme, jestli to nebude náhodou bolet, když to vysloví.

Asi jsem je krapek zaskočila, protože bylo trapné ticho.

„Bella je opravdu hezčí než Isabella. Jsme rádi, že nám věříš. A neboj se, budeme mlčet. A kdyby tě nám chtěli vzít, my tě nedáme.“řekla dojatě Alice a vrhla se mi kolem krku. Málem jsem to neustála, jak jsem to nečekala. Byla jsem šťastná, že jsem jim to řekla. Nelitovala jsem toho, jak jsem myslela, že budu.

„Tak na viděnou Bello!“rozloučili se ostatní, až na Edwarda. Asi už šel na svou hodinu.

Vůbec mi nevadilo, že mi řekli Bello. Od nich to bylo přirozené. To oni poznali pravou Bellu. Pro ně jsem Bella. Pro nikoho jiného ne.

„Pojď Rony, jdeme na Biologii.“řekla jsem mu a hledala ho rukama.

„Já mám teď taky Biologii, tak jestli ti to nevadí, tě doprovodím.“ozval se vedle mě hlas Edwarda.

„Nevadí.“zamumlala jsem. Edward mě vzal opatrně za ruku a vedl na hodinu. Jeho dotek mě zase uváděl k šílenství.

Protože vedle mě bylo jediné volné místo, seděl Edward se mnou. Jeho blízkost mě hřála u srdce. Měla jsem takový pocit radosti a zase toužila po jeho doteku. Snažila jsem se vnímat výklad učitele, ale nemohla jsem si pomoct. Jako kdyby tu byl jen Edward a já. Jako by byl celý můj svět. Párkrát se na něco zeptal, ale jinak mezi námi vládlo ticho. Tíživý a přesto a přesto příjemné. Hodina Bohužel utekla moc rychle. Byl čas jít domů. Pro mě to bylo spíš vězení než domov. Edward mě doprovodil až na parkoviště. Náš společný čas vypršel.

„Nechceš odvést domů?“zeptal se můj doprovod. Hrozně ráda bych řekla ano. Moje temná stránka přímo křičela JO, alespoň s ním budeš víc času. Ale moje pravé já říkalo, že čas strávený S Edwardem mi vypršel a na víc dnes už nemám právo, i kdybych chtěla. Taky ho nechci okrádat o čas. Určitě má mnohem zajímavější věci na práci, než vozit domů nějakou slepou chudinku.

„To je v pořádku. Mně procházky nevadí. Jsem už zvyklá.“řekla jsem mile a snažila se vykouzlit úsměv. Dokonce byl i upřímný a od srdce.

„Dobře, tak ahoj zítra.“rozloučil se se mnou. Vyznělo to trochu i smutně. Ale ne, to jsem si určitě jen vymyslela.

„Ahoj.“řekla jsem a chytla Ronyho za obojek a vyrazili jsme domů.

Když jsem dorazila domů, Alexandra už tam byla. To bylo podezřelé. Většinou se domů dostaví až na večeři. Ale teta doma nebyla, což bylo taky divný. Ale neřešila jsem se. Dala jsem Ronymu najíst a šla do svého pokoje. Úkoly jsem žádné neměla, tak jsem si vzala mp3. Klidně bych jí vyměnila za nějakou knížku, ale copak můžu?

U večeře vládlo ticho. Další divá věc. Co se to s Alexou stalo, že ještě nepromluvila? Nevím, ale vyzařovala z ní pěkná zlost. A mám takový dojem, že mířená na mě. Asi se jí nelíbí, že se Cullenovy se mnou bavili. To je ale její věc. Mě už opravdu nerozhodí, když na mě bude naštvaná kvůli dalším věcem.

Byla jsem ráda, když jsem vypadla od stolu do svého pokoje. Ta nepříjemná nálada mě deprimovala. Vlezla jsem na chvíli pod sprchu a potom hurá do postole. Jednou rukou jsem hladila Ronyho na břichu a přitom přemýšlela nad dneškem. Udělala jsem správně, když jsem se před Cullenovýmy takhle otevřela? S nikým jsem se nikdy moc nebavila, to až teď s nimi.

Usínala jsem s takovým pocitem, že tu je ještě někdo kromě mě a Ronyho. Jako kdyby mě někdo pozorovala a hlídal. Líbil se mi ten pocit, cítila jsem se bezpečně. Pocit, že mě někdo ochraňuje.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Plamen naděje 4-2 část:

 1 2 3 4 5 6 7 8 9   Další »
89. l
21.04.2013 [15:41]

čau Emoticon Emoticon Emoticon

88. vanesa
14.04.2013 [18:53]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

87. zuzanka
01.04.2013 [18:50]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

86. karolina
27.03.2013 [21:28]

nejlepší film na světě. a krystyjan s robertem jsou krasny par. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

85. kol
25.03.2013 [17:36]

bella je tak blba Emoticon

84. lásko...
24.03.2013 [14:00]

jacobe napišměa jacobe tak čau počkám na tebe Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon lázko Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

83. já my
19.03.2013 [14:46]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon EmoticonEmoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

82. 189 fuj fuj.
19.03.2013 [9:05]

nenávidimtě edvarware máš Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

81. 189
19.03.2013 [9:03]

nenávidimtě edvaware máš Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

80. 75.
21.02.2013 [19:07]

sydoopravdycký Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3 4 5 6 7 8 9   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!