Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Lovec upírov 7 časť Nepodarený útek (Pohľad Edwarda)

Lovec upírov 7 časť Nepodarený útek (Pohľad Edwarda)Tak tu je pohľad Edwarda. Je dosť krátky. Nič ma nenapadalo, ale sľubujem, že s apokusím napísať 8 časť polodlhú.Diki

Nepodarený útek

Pohľad Edwarda

Bella bola opäť ten krehký človek. Alici mala stále víziu. Bella otvárajúca dvere. Bella zvíjajúca sa v bolestiach. Toto sa vždy opakovalo. Ale posledná vízia bola iná. Bella bola živá. Bola upír(zase). Toto mi dávalo poslednú nádej pre nás oboch. Dni ubiehali. Alice mala stále tie isté vízie alebo o trochu iné. Ale vždy skončili pre Bellu zle. Buď zomrela alebo sa stala to čo ja. Monštrum. Teraz už s tým nič nespravím. Už to neni to čo chcem JA alebo to čo si Bella vybrala.


Stále som čakal že sa vráti. Stále som mal tú poslednú nádej. Ale ona stále nikde. Už ma nebavilo chodiť po tomto svete. Pocity, ktoré som v sebe držal boli ako predtým ako prvý krát odišla. 

Bolesť

Bolesť

Bolesť

Bolesť


Jediné moje pocity. 
Vedel som, že niečo nie je v poriadku. Alice mala vízie, ktoré mi nechcela ukázať už len preto aby som zbytočne nevysiľoval. 

Pohľad Alice

Už som to nevydržala. Musím mu povedať, že Bella sa vráti a úplne inej podobe. Niečo tušil, ale nevedel čo.


Pohľad Edwarda

Sedel som na verande keď som začul Alicine myšlienky. Ukázala mi víziu o Belle. Bella už nebola v kĺbku, ale pevne sedela na zemi. To čo ma prekvapilo boli jej oči. Boli čarvené.


Alice si v myšlienkach pomyslela: „Áno Edward. Dobre vidíš. S Belly je upír. A už natrvalo. Čoskoro sa s ňou aj stretneš.
Už sa teším na jej pohľad, dotyky, bozky.

 



Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Lovec upírov 7 časť Nepodarený útek (Pohľad Edwarda):

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!