Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Deň svätého Marka Úvod

Deň svätého Marka ÚvodNapísala som takú jednorázovku. Pridávam zatiaľ len úvod. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Príjemné čítanie

Deň svätého Marka

 

Ahoj. Volám sa Renesmee. Ale všetci mi hovoria Ness. Mojej mamine sa to moc nepáči. A komu by sa to páčilo keby vás pomenovali po lochneskej príšere? Ak si myslíte, že sa tu objaví Jacob tak vás musím sklamať. Nikdy sme sa nestretli.
Nie som obyčajný upír ale ani obyčajný človek. Som totiž polo-upír a polo-človek. Krásna kombinácia a obzvlášť keď vás na každom kroku sprevádza smola. Ešteže mám moju maminu a tatka, aj keď som tak isto stará ako oni, ale predsa sú to moju rodičia a ja ich musím rešpektovať. Spoločne sme už absolvovali stredné školy a teraz prišla narad kontrola Volturiovými. Moc sa im nepáčilo, že som sa narodila. Báli, že budem niečo iné čo oni nemôžu rešpektovať. Ani sa im nečudujem keď musia brať toľko vecí na seba. Chránia naše najtemnejšie tajomstvo. Koľko razy sme sa museli presťahovať pretože ľudia mali veľa otázok. Pár krát sa nám stalo, že niekto vletel do domu so zbraňou. A viete si predstaviť ste v dome upírov a chcete byť sami sebou? Problém bol, že Rose išla dole schodmi, ale nie ľudskou chôdzou ale našou prirodzenou. Mysleli sme si, že muž dostane infarkt. Ale Carlise nám nadhral a natáral mu sprostosti. 

A späť k návšteve Volterry. Akurát dneska nás čaká kontrola. Kvôli mame sme museli kúpiť letisko a k tomu lietadlo ešte keď bola novorodená. Do Volterry ideme aj kvôli Dnu svätého Marka. Pre rodičov veľmi citlivé miesto. 

A aby som nezabudla môj dedko Charlie. Ten bohužiaľ už je mŕtvy. Predsa je to už 70 rokov čo som na svete. A nie všetci žijú večne ako mi.

A vtedy sa stalo čo nikto nečakal.

1. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Deň svätého Marka Úvod:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!