Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Ztracená dcera 5.kapitola

Ztracená dcera 5.kapitolaAjojky.....tak vážení tady je další kapča mé povídky....mno takže pište a pište...upozorňuji: Málo kementíků...pomalé pokračování...rozhodla jsem se že budu psaát díly podle počtu komentářů..takže hodně komentářů brzy bude díl, málo komentářů...budete muset počkat..takže je to na vás..Vaše Zabza

5.kapitola- Návštěva a překvapení…..

 

Neurčitá osoba vkrádající se do děje

 

A tak v domě- jindy plném klidu- začali přípravy na cestu do Forks. Ano, do nejdeštivějšího městečka v celé USA, kde právě tato rodina (Cullenovi) sídlí. Nikdo netuší o nastávající návštěvě, která je čeká, kromě malé Alice a jejího bratra Edwarda. Ti jediný to vědí a ještě nikomu to neřekli. Taky vědí, že jejich návštěva s sebou přiveze nový přírůstek.

 

Ovšem netuší jak jim nový upír změní život. Převrátí ho naruby. Ovšem všechno v kladném smyslu. Teď se každý z této podivuhodné rodiny zabydluje. Další nevýhoda upírů. Pořád samé stěhování. Ale časem si zvyknete. Všichni si zvyknou….na všechno….

Pohled Esme

 

Rodina. Ano, to prokleté slovo, které nenávidím, ale zároveň miluji. Nesnáším z prostého důvodu. Jako člověk jsem o rodinu přišla a když jsem dostala možnost mít vlastní rodinu vzal mi ji osud. Život je prostě nespravedlivý..

 

A miluji, jelikož teď mám rodinu. Tu o které sní každá matka. Milujícího manžela a poslušné děti.Co víc si přál? Nic. Ovšem i přes tohle všechno nejsem ta spokojená usměvavá matka. Všechno se to zvrtlo během pár hodin kdy jsem ztratila a zároveň našla. Ztratila a hned na to dostala novou rodinu. Milující a oddanou….

 

Ale to nestačí. Už jen ten prázdný pocit v břiše, který přetrvává už pár let je deprimující.

 

Vědět, že ve mně kdysi něco rostlo. Něco co jsem milovala. Něco o co jsem pečovala a ztratila….. Mou vysněnou holčičku. Někdy když se zasním ( né jako u lidí) ji vidím. Tak jak si ji moje fantazie vymyslela a takovou jakou jsem si ji přála. Mou usměvavou holčičku s hnědými dlouhými vlásky a s krásnými zelenými očky. Na obličeji malí nosánek a krásná usměvavá ústa. Běžící ke mně a vykřikovat ta krásná slova: MAMI… To je ovšem jenom oje fantazie….Nic z toho není. Není žádná holčička a ani žena na kterou volá ta slova.

 

Ale jsou tu oni. Mé “adoptivní“ děti. Moje náhrada a útěcha. Něco co nadevše miluji.

 

Edwarda. Nejstaršího a zároveň nejmladšího syna. Milého a pozorného. Uvízl na pohraní kdy se z mladíka stává muž. Někde tam v tom nerozvážném věku 17-ti let. S krásně rozčepýřenými hnědými vlasy trčící mu do všech stran. S krásným vřelým úsměvem, které mi denně věnuje.

 

Alice. Malá modelka. Druhá nejmladší dcera. Ďábel do módy. Černé ostříhané vlasy trčící do všech stran a nepostradatelný úsměv mi práci matky o něco zlehčuje.

 

Jasper. Další vegetarián v rodině. Nejmladší z rodiny celkově. Hned druhý chápavý syn cítící emoce druhých. Je u nás- jak už jsem naznačila- nejmladší dobu, ale zlepšuje se. Má krásné medové podlouhlé vlasy a uklidňujíc zlaté oči. Nepostradatelný člen.

 

Rose. Krásná dcera se vším všudy. Naše prostřední dcera. Ze všeho nejvíce miluje sama sebe, Emmetta a rodinu. Svoji rodinu. Taky si přála mít vlastní lidskou rodinu, ale též ji to nebylo dopřáno. Často nám to dává najevo, ale i přesto ji milujeme. Má krásné zlaté vlasy vlající do všech stran. Ale s krása není to jediné čím nás oslňuje, a zrovna né moc často.

 

Emmett. Rodinný vtipálek a doktor na smích. Bez něho by se rodina nemohla obejít. Velký hromotluk chránící svou rodinu. Černé nakrátko ostříhané vlasy vás utvrdí v dojmu, že jde o doopravdy nebezpečného kluka. Ovšem pod pevnou skořápkou se skrývá něco měkkého a teplého. Náš smíšek Emmett.

 

A pak Carlisle. Pro mne ten nejdůležitější. Světlo mého už tak dost temného života. Upír co mi zachránil život a dal mi novou šanci. Novou šanci opět žít. Upír, doktor a milující manžel. To vše se skrývá za jednou a tatáž osobou se zlatými vlasy a milým úsměvem. Můj miláček Carlisle.

 

Ten den začal jako všechny jiné doposud. A nebo vlastně ne. Všechno začalo úplně jinak něž jindy. Jelikož jsme se právě přistěhovali museli jsme zařizovat spoustu věcí. Carlisle si byl sehnat práci a mi ostatní vybalovali. Samozřejmě naší přirozenou rychlostí, takže to všechno bylo hotové za pár hodin. Náš nový dům byl opravdu krásný. Prosvětlený a hlavně otevřený. Tak jak to mají všichni rádi.

 

Toho dne se Alice s Edwardem chovali opravdu podivně. Pořád si něco šuškali a smáli se. Něco tajily. Ovšem co mi je do toho? Nic. Stejně se to dřív nebo později dozvím. A taky jsem nebyla jediná kdo nic nevěděl. Jasper, Emmett ani Rose neměla tušení co to s nimi je. Ovšem to všechno jsem se dozvěděli přibližně o hodinu později.

 

Carlisle přišel šťasten, kvůli práci kde ho brali všemi deseti. A náš nový život mohl začít. Děti byli přihlášeny ve škole a mi si mohli dopřát trochu klidu. Ten nám ovšem nebyl dopřán. Byl něco kolem třetí odpoledne, když někdo zazvonil. Nikdo z nás netušil kdo to může být, jelikož nikdo nevěděl kde bydlíme zrovna teď. Ale i tak jsem šla nové příchozím otevřít. No a za dveřmi mě čekalo milé překvapení.

 

Náš přítel Eleazar s rodinou. Hned jsem je všechny přivítala a vyzvala do domu. Svolala jsem všechny členy. Jenomže až po chvíli jsem si všimla nového přírůstku v jejich rodině, skrývající se za kapucí.

 

,,Eleazare,“ přivítal Carlisle Eleazar a přátelsky mu poklepal na rameno. ,,Co vás k nám přivádí?“ optal se opět. Věděla jsem jak ho má rád. Byl pro něj jako bratr, kterého nikdy neměl.

 

,,Vlastně je to všechno shodou náhod. Víte neměli jsme v plánu vás navštívit v okruhu dalších 50 let, ovšem věci se změnily, drahý příteli.“

 

,,Co se stalo?.“ Zeptal se starostlivě Carlisle a vyzval ho aby si sedl i se svou rodinou.

 

,,Někdo by vás chtěl poznat. Tedy spíše jednu konkrétní osobu.“ Řekl a pohlédl na mě. V tu chvíli si to nová odkryla tvář a pohlédl a na mě. Stačily dvě slova abych alespoň něco pochopila.

 

,,Ahoj mami,“ hlesla……Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Ztracená dcera 5.kapitola:

 1
01.02.2015 [19:22]

venaCullenÚžasné!!!!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!