Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Zlý? Zákeřný? Slizký? Blázen? Možná, ale ne pro mě! 10. kapitola

Přináším novou kapitolu. :) Dneska se dostaneme do Volterry. :) Víc si přečtěte. :) Prosím o komentáře. :) S nimi se mi vždy píše líp. :)

10. Kapitola

Aro:

Sledoval jsem ji, jak spí. Hned, jak si sedla, usnula. Bylo toho na ni moc. Chudinka moje malá. Nemůžu uvěřit, že to pro mě udělala. Nikdo pro mě nic takového neudělal. Miluju jo. Díky ní mé srdce ožilo.

„Můžu vám nabídnout něco k pití?“ zeptala se mě letuška. Zprvu jsem chtěl říct ne, ale pak jsem si uvědomil, že Bella bude mít žízeň, až se probudí. Co jí asi tak chutná.

„Jednu colu, jednu fantu a ledový čaj. Od každé příchuti jeden.“ Koukala na mě jako na blázna. Jen jsem se usmál. Pro ni všechno. Letuška odešla a já se mohl kochat pohledem na mojí spící krásce.

Nevím, jak dlouho jsem ji pozoroval, mezitím co nám letuška přinesla pití. Neklidně se na sedadle zavrtěla a zamrkala. Chvilku zmateně těkala očima z jedné strany na druhou, ale pak zaostřila na mě a usmála se. Usměv jsem jí s velkou radostí opětoval. Naklonil jsem se a jemně ji políbil. Její bouřlivá reakce v podobě okamžitého zrychlení tepu a namáčknutí se na mě, se mi neuvěřitelně líbila. Po chvilce jsem se odtáhnul a nabídnul jí pití. Rozzářily se jí oči a popadla jednu skleničku, s díky se na mě podívala a vyhltla ji na ex.

„Takže to nebyl sen?“ zeptala se mě potom, co odložila sklenku. Zakroutil jsem hlavou.

„Díky bohu ne, tesoro,“ odpověděl jsem jí. Začervenala se a sklopila hlavu. Je roztomilá, přímo rozkošná. Už už jsem se natahoval pro další polibek, když se ozval kapitánův hlas.

„Připoutejte se, prosím, za chvíli budeme přistávat. Let trval čtyři hodiny a třicet tři minut. Díky, že jste si vybrali tento let.“ Připoutal jsem se a zpozoroval Bellu, která marně zápasila se sponou na pásu. S úsměvem jsem se natáhl a připoutal ji. Když jsem se vracel zpátky, přejel jsem jí rty přes lícní kost. Celá se zachvěla. Vzal jsem její dlaň do své. Podívala se na mě a já se začal topit v jejích čokoládových očích. Moje byly momentálně hnědo-zelené, díky kontaktním čočkám. Naklonil jsem se k ní a do ucha jí pošeptal: „Miluju tě.“

„Já tebe taky,“ zašeptala zpátky se zatajeným dechem. Usmál jsem se a políbil ji.

Když jsme přistáli, byla noc. Venku mě ovanul teplý vítr. Viděl jsem, jak se Bella zhluboka nadechla a pak se usmála. Vzal jsem ji za ruku. Vyzvedli jsme kufry a nasedli do připraveného auta.

„Vítej v Itálii,“ řekl jsem jí. Vykulila očka a usmála se.

„Když uvážím, že jsem nebyla nikde dál než ve Vancouveru…“ zasmála se a já s ní. „Příjemná změna.“ Kývnul jsem. Vzal jsem ji za ruku.

„Aro?“ zeptala se mě po nějaké době.

„Ano?“

„Jak mě ve Volteře vezmou? Bojím se.“ Sklopila hlavu. Stisknul jsem jí ruku.

„Neboj. Zamilují si tě.  A když ne, tak mají stejně smůlu,“ pousmál jsem se. „Ale hlavně si, prosím tě, nevšímej Caia. Ten je proti všem. Já tě nenechám, neboj. Ochráním tě.“

„Děkuju,“ špitla tiše. Nebýt upír, tak ji neslyším. Bylo mi jí líto.

„Bello, nemusíš to dělat. Jestli chceš tak -“ Nedořekl jsem to, protože mi skočila do řeči.

„Ne! To v žádném případě. Zažila jsem i zhorší věci. Zvládnu to. Jenom jsem trochu nervózní.“ Její rozhodný hlas mě překvapil. Za nedlouho se před námi začaly objevovat hradby Volterry.

Bella:

„Podívej,“ řekl mi Aro. Zamžourala jsem do tmy. Před námi se tyčila Volterra. Vzpomněla jsem si, jak jsme tudy jeli s Alicí. To je minulost. Pořád jsem měla trochu strach. Co když mě nepříjmou? Ne. Věřím Arovi. Žádné negativní myšlenky. Jenom pozitivní. Nádech, výdech. Ok.

Kličkovali jsme ulicemi Volterry. Najednou jsme vjeli do nějaké podzemní garáže. Bylo tam asi dvacet aut. Jediné co jsem, vzhledem k mým znalostem, poznala, bylo Ferrari a Porshe. Bylo ale vidět, že ostatní auta nejsou o nic míň luxusní. Zaparkovali jsme a Aro mi otevřel dveře. Vystoupila jsem. Vzal mi kufr a druhou rukou vzal tu mojí. Došli jsme k výtahu. Zalezli jsme dovnitř a Aro zmáčknul tlačítko. Položil kufr na zem a objal mě. Zabořila jsem mu hlavu do hrudi. Vdechovala jsem jeho vůni. Zvedla jsem hlavu. Aro se trochu sklonil a políbil mě. Vzdychla jsem a pootevřela ústa. Vklouznul jazykem dovnitř. Naše jazyky spolu tančily ve složitém rytmu. Výtah cinknul a my se chtě, nechtě museli odtrhnout. Lapala jsem po dechu a on se zářivě usmál. Prošli jsme kolem recepční. Vykulila oči a řekla Arovi: „Buon giorno, signore. Benvenuti a casa. Posso chiederle che cosa fa qui?“ Nerozuměla jsem ani slovo. Aro však pohotově odpověděl.

„Ciao, Gianna. Grazie. Penso che scopriranno presto.“ Kývla a my šli dál. Cestou jsme potkali pár upírů, kteří se vždy uklonili. Aro jim odpovídal kývnutí hlavou. Za chvíli jsme došli k těm velký dveřím vedoucích do sálu.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zlý? Zákeřný? Slizký? Blázen? Možná, ale ne pro mě! 10. kapitola:

 1
7. Petronela admin
14.06.2018 [8:22]

PetronelaNicole - ahoj, předpokládám, že další kapitola zřejmě nebude vzhledem k tomu, že autorka na těchto stránkách už přes rok nebyla. Každopádně, můžeš ji zkusit kontaktovat na tomto mailu - eliskababy@seznam.cz, který měla uvedený v profilu

6. Nicole
13.06.2018 [23:05]

Kdy bude další kapitola? Emoticon Emoticon

5. terka
09.07.2015 [8:57]

Skvělý Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Kdy bude další ???? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.01.2014 [18:16]

zuzikaBude dalsia???????

3. Sisa
16.07.2013 [14:12]

Rýchlo ďalšiu kapitolu. Vidím že je pozastavená, ael ja chcme a chcem ďalšiu. Správam sa ako decko, ale musíš ma ospravedlniť, tvoja poviedka je... úžasná Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. nikebiela
09.03.2013 [22:46]

dalšííííí kapitolku!!!! :D :D :D :D tedka jsem si četla celou tuhle i predcházející povídku a jsou opravdu skvelé...doufám že budeš pokračovat :)))

1. Kikousek
25.05.2011 [20:02]

moooooooooooooooc krasny.... nemam slov Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon bude dalsi dilek....?? a bude brzy...???

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!