Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Život tě štve a pak umřeš - Úvod

Život tě štve a pak umřeš - ÚvodTahle povídka je o tom, co se dělo po skončení Rozbřesku. Renesmee už dospěla a vztahy mezi Jacobem a Ness se změnily. Jak? To se dozvíte v této povídce. Tak ať se Vám líbí. Tuto povídku už mám dokončenou a budu sem přidávat další díly. Upozorňuji, že tohle je jen takový úvod. V příštích dílech, už bude děj :)

Renesmee měla už 16 let. Už to byla velká a krásná holka. Pořád má lokny, jako když byla malá. Ale teď byla kouzelnější. Každý lidský kluk se za ní otáčel. Renesmee už ale nerostla. Zůstane už v této podobě na pořád, a pořád z ní bude 16letá dívka. I když ten chlapec, který byl taky na půl člověk a na půl upír, říkal, že přestane růst v 18-ti. Ale ona přestala už v 16-ti. Je to neuvěřitelné, protože já, její matka jsem jen o 2 roky prakticky starší... Ale pravdivě jsem o 18 let.

Renesmee právě byla u Jacoba v La Push. S Jacobem trávila mnoho času. Jacob do ní byl otisknutý. Dával na ni pozor, hlídal ji, i když byla na lovu.

Renesmé to ví, že je do ní otisknutý. Ona ho totiž miluje taky. Už půl roku spolu chodí. Jacob ji miluje tak jako nikdo jiný. Kromě mě a Edwarda. Oba víme, že u něho je v bezpečí. Jacob kvůli Renesmee opustil svojí školu a chodí do školy ve Forks. Oba jsou ve stejné třídě, protože mají oba věčných 16. Každý ví, že Renesmee chodí s Jacobem. Každý koho Jacob uvidí, že se na Renesmee toužebně podívá, má problém. Raději se na Renesmee chlapci nedívají, protože vědí, že by se na ni museli dívat neustále. A to by jim Jacob nedovolil. Všichni se ho bojí, protože je vysoký a urostlý. Renesmee je taky vysoká, po Edwardovi. Ness má strašně moc ráda svoje tety. Rosalie si oblíbila moc. A i Rosalie se o ni stará jako o svoje vlastní dítě, které vždycky tak moc chtěla. I když nemůžu říct, že Alice ne. Ale Rosalie s Renesmee byla už od začátku. Chodí spolu nakupovat a Rosalie ji učí do jejího nekonečného života.

A já teď sedím na pohovce a o tom všem přemýšlím. Z toho všeho mě vyrušil velice známý hlas. Rosalie.

,,Kdepak je Renesmee?" ptala se Rosalie

,,Kde myslíš?" zažertoval si Emmett. Rosalie ho šťouchla do ramene.

,,Je u Jacoba," řekla jsem a dál si četla knížku od Edwarda. Byla zajímavá. Ale je mi líto,že jí mám za 20 minut přečtenou. Už jí čtu alespoň po padesáté, ale stále mě neomrzela. I když si můžu nakoupit knih kolik chci, protože o peníze nemáme nouzi.

Najednou z venku slyšíme hlasité zvuky. Slyším smějícího Jacoba a s ním jde jeho známá parta. Paul, Seth, Quil, Embry a Jared a u Quila jde Caira. Je to ta dvouletá holčička, do které se před čtrnácti lety otiskl Quil. Chodí spolu a s Renesmee jsou nejlepší kamarádky. Ostatně proč ne, když obě chodí s vlkodlaky. Mezi němi jde Renesmee, kterou drží za pas Jacob. Ness se směje historkám, které Jared vykládá. Seth už byl taky veliký kluk. Jelikož měl pořád čtrnáct, ve kterých se poprvé proměnil, tak vypadal na sedmnáct, možná i na osmnáct. Ten se zatím neotiskl.

,,Jacobe, pamatuješ, když jsme byli malí, jak sme si spolu hráli na manželé?" dělá si srandu Seth, který se pořád řechtal.

Jacob ho šťouchl do ramene a Caira s Renesmee se stále smáli. Jacob pustil Renesmee a začal házet rukama na boj. Seth k němu přistoupil a začal mu podkopávat nohy.

,,Pozor ať se neproměníš, pak bys neměl nic na sebe a chudák Renesmee by se tě lekla!" smál se Seth.

Moc mi připomínal Jacoba.

,,Tak pojď ženuško, ať ti můžu dát na tvůj psí čumáček!" bránil se Jacob.

Jenomže si nevšimli, že stojím na terase a pozoruju je. Renesmee si mě všimla a přiběhla za mnou.

,,Ahoj mami, doufám, že nerušíme. Ale právě tady probíráme Jacobovu a Sethovu orientaci," smála se Renesmee svým krásným a melodický hláskem po Alici.

,,Ahoj Bells!" usmál se na mě Jacob a přiběhl za Renesmee tak, že jsem to ani nestihla spozorovat.

,,Nessie, ty víš, že chci jenom Tebe. Seth má smůlu." Podíval se na Setha a vyplázl na něho jazyk. ,,Promiň, cukroušku."

,,Jé, to je hodin. Musím jít za tvou sestrou, Jacobe," ozval se Paul, který spěchal za Rachel.

Rychle se proměnil ve vlkodlaka a utekl do lesa.

,,Ahoj Ness!" řekla Rosalie. Renesmee se natáhla k Rosalii jako malé dítě.

,,Ahoj Jacobe, koupila jsem specálně pro tebe granule, chceš si je dát?" Se smíchem přitakala Rosalie. Ještě, že to neslyšela Renesmee, ta už byla u Esmé, a dívala se, co jí to ,,babička" připravuje k jídlu.

Protože byla na půl člověk, tak jedla i lidské jídlo. Které stravovala někdy z nechutí. V tom si na gauč sedl Seth, Paul, Embry a Caira která seděla na klíně Quila. Říkala jsem si, ač máme veliký dům, že se sem vlezou. Jsou tak velicí. Do dvěří vešel Edward s Alicí a s Jasperem. Vrátili se z lovu.

,,Ahoj lásko!" uvítala jsem Edwarda, a padla mu do náruče. Edward mě pevně stiskl a políbil mě do vlasů. Chvíli sme stáli u dvěří. Vlastně to pro ostaní nebyla chvíle, ale moc dlouhá chvíle.

,,Hele nechte si to na jindy. Přece nechcete, aby nám návštěva začala zvracet!" Kdo jiný to mohl říct, než Emmett. To už ale letěla rána od ramene od Renesmee. Emmett se za ruku chytl a dělal, že ho to moc bolí. Renesmee naskakoval ten její smích.

,,Ahoj tati!" vykřikla Renesmee jako by ho neviděla dlouhou dobu. Seděli sme a navzájem sme se bavili. Samozdřejmě že s klukama jako Seth, Jacob, Embry a Quil se člověk nenudí. Jacobova smečka a jejich dívky spolu pořád někam chodili a jeden bez druhého se nehnuli.

,,Mami, zítra jdu s Jacobem, s klukama a taky s Cairou do města," začala se mě ptát Renesmee, i když mi nic říkat nemusela, protože s Jacobem bychom jí pustili kamkoliv, protože víme, že u něho je v bezpečí.

,,Potřebuju si něco s Cairou koupit na sebe. A Jacob už taky něco potřebuje, protože všechno roztrhal," dodala a čekala na naši odpověď.

,,Ale jistě že můžeš," řekl Edward.

,,Děkuju tati," poděkovala Ness.

,,Ale... Ale.. Co já?! Vždycky chodíme nakupovat spolu a na víc kdo by ti poradil, co si máš koupit?" řekla Rosalie a ušklíbla se.

,,Hele, já jsem tady taky!" řekla Alice. Ale pak se usmála.

,,No, jestli chceš, tak pojď se mnou. Vždyť ty víš, že na tebe a ani na Alici nedám. Nikdo mi nepomůže líp, co se týče stylu," usmála se Renesmee na svoje tety.

,,Tak jo, jedu s..."

,,Rosalie bude doma. Musí mi pomoct uklidit. Viď Rosalie?" přerušila Rosalii Esmé. Rosalie se zakřenila, ale pak kývla hlavou.

,,Tak to je škoda," přitakala Nessie.

 

 

Pokračování v dalším díle

Tohe je menší úvod :) V příštím díle už bude děj a v ostatních taky :)

 
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Život tě štve a pak umřeš - Úvod:

 1
2. vena
11.06.2014 [17:37]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Super

1. hgdtzh
03.08.2011 [14:58]

zrrzrzr

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!