Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Zhroucená - 4. kapitola

Zhroucená - 4. kapitolaBelle umřela matka a Jake ji opustil. Hledá nějakou útěchu a začíná blouznit. Co se stane dál?

4. kapitola

Dlouhá silnice se klenula přede mnou. Naštěstí byl velmi nízký provoz, a tak jsem se mohla řítit na motorce obrovskou rychlostí a jen jsem doufala, že mě nechytí policajti. To by mi tak ještě scházelo. Slzely mi oči, ale já jsem nevěděla, kolik z toho zavinil vítr a kolik Edward s Jakem. A upřímně - bylo mi to úplně jedno. Edward. Edward. Srdce mi tlouklo v rytmu s jeho jménem. A přes slzy v očích jsem přestávala vidět, jenže mi na tom nezáleželo.

Tři roky. Jsou to už tři roky, co mě opustil. Tři roky jsem neviděla jeho tvář, neslyšela jeho hlas, nepozdravila se s jeho rodinou... Tři roky jsem si vybírala nicotu místo bolesti. Jenže to už jsem teď nedokázala. Očima jsem stále zírala na silnici před sebou, ale v myšlenkách jsem se snažila co nejpřesněji si vybavit jeho. Tušila jsem, že se bolest dostaví, a já jen doufala, že na ni budu připravená. Celý život jsem byla slabá, ale jestli se teď zlomím, sjedu ze silnice a zabiju se. Tak jednoduché to bylo - a dokonce mě ani neděsila představa vlastní smrti.

„Edward,“ pronesla jsem po třech letech nahlas jeho jméno. „Edward.“

Hned nato jsem prudce zalapala po dechu. Uvnitř mě se znovu otevřelo bolestivé prázdné místo a já za tu dobu, co ji Jakob zalepoval okraje, zapomněla, jak byl velká, bolestivá a ostrá. Klesla jsem hlavou na řídítka, ale jakmile motorka poskočila, hned jsem ji zase zvedla a srovnala svůj směr jízdy. Jak se ukázalo, instinkty mi ještě fungují - sebevražda nebyla mým cílem.

V dálce zasvítila červená. Mysl mi pracovala pomalu. Pořád byla zahlcena Edwardem, a tak jsem si až po několika minutách uvědomila, že jsem přejela celé městečko stokilometrovou rychlostí a nejspíš celé na červenou. Jenže policie mi teď už nedělala starosti. Zvláštní, jak se můžou člověku za pár minut úplně převrátit hodnoty. Teď jsem se bavila představou, že možná zažiju dopravní honičku, jaké jsou vidět ve filmech.

Udělala jsem pár odboček na menší silnice, ale stále jsem nevnímala, kam vedou. Odbočila jsem jen proto, abych celé této akci dodala šťávu a policajtům akčnější dopoledne. Nebo bylo už odpoledne?

Najednou jsem se začala hrozně hlasitě smát. Jenže nebyl to můj smích. Vůbec to nebyl smích. Byl to spíše hysterický záchvat a všude kolem mě se začal objevovat Edward. Už jsem se nedívala na silnici, i když motorka sebou dost trhala, já měla oči jen pro Edwarda. Věděla jsem, že je to jen iluze, ale i přesto jsem s ním začala mluvit.

„Ahoj, Edwarde.“ Můj hlas byl klidný.

„Bello,“ pronesl jeho sametový hlas plný bolesti. „Slíbila jsi mi, že to neuděláš.“

„A ty jsi mi zase říkal, že neodejdeš. Takže jsme si kvit,“ zasmála jsem se svým krutým smíchem. Ten smích mě nesmírně vyděsil. Jak to, že se chovám tak hystericky? Vždyť je to tak dlouho, co odešel!

A pak se svět začal točit. Vytrhlo mě to z mých myšlenek a sotva jsem si stačila uvědomovat, co se děje. Letěla jsem vzduchem a narazila do stromu. Nejspíš jsem z té motorky slítla. A můj dovětek se potvrdil, když na mě dopadla moje těžká motorka. Poslední, co jsem viděla, než jsem zavřela oči, byla hvězda na noční obloze. A já si do té chvíle ani neuvědomila, že se setmělo. A pak jsem ztratila vědomí.


Konečně jsem se dostala k tomu, abych napsala další díl. Doufám, že si ho někdo přečtě a že se vám bude líbit. xD   


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zhroucená - 4. kapitola:

 1
09.03.2013 [22:06]

Rena16 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. bara
09.03.2013 [21:44]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. 4dd4
04.03.2013 [21:58]

4dd4Ahoj, je mi líto, ale článek ti musím vrátit, minimální počet slov pro FF článek je 500, tento limit nesplňuješ. Dopiš potřebný počet slov a nezapomeň, že vzkazy se do něj nepočítají. Až si článek doplníš, zaškrtni Článek je hotov, děkuji.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!