Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Za svitu luny - úvod

Za svitu luny - úvodAhoj, moc mě zaujaly vaše povídky, tak jsem se rozhodla přidat něco z vlastní tvorby, vzala jsem to trochu z jiného pojetí, ale nebojte časem se k souvislosti s Twilight pročtete... Doufám, že se vám to bude libit ;oD a dík za komenty.

Úvod:

 

Od doby, kdy se dal Marcus a Violet dohromady, se mnohé změnilo. „Společnost“ konečně začala být tolerantní ke vztahům, které nevznikaly v rámci jednoho druhu. (Fúrie by si jinak těžko hledala partnera, tenhle „druh“ byl výsadou ženského pohlaví, existovaly od počátku věků a na světě už jich zbylo jen pár.) Případy jako oni dva se rozšiřovaly. Jejich láska napomohla jakémusi společenskému převratu, dalo by se říci revoluci. Jejich láska však byla výjimečná. Většina mezidruhových vztahů záhy zanikala. Přesto, že se mnozí z nich milovali, nebyli schopni vedle sebe existovat. Ani Violet a Marcus nebyli vyjímkou, ale nakonec si k sobě našli cestu, cestu kompromisů a ústupků v rámci spokojenosti obou. Pokud byli oba v lidské podobě, vroucně se milovali, ale odobí „jejich“ dnů bylo i po tolika desetiletích soužití obtížné.

Oba tyto druhy měly neuvěřitelně vyvinuté smysly. Pokud Marcus zmokl, cítila z něj Violet mokého psa. Nemohla jeho pach ignorovat, nepříjemně dráždil její čichové buňky. Působil na ni jako alergie. Nejednou se kvůli tomu pohádali, když mu ve své zuřivosti nadávala do smradlavých podvraťáků. Proto se přestěhovali na místo, kde minimálně prší. Na druhou stranu ani pro Marcuse to s Violet nebyla procházka růžovou zahradou. Zvládnout její temperament, hrdost, vášeň a sílu mu dávalo zezačátku dost zabrat. Nehledě na to, že fúrie jsou velice krásné ženy, které si pro svou zábavu pohrávaly s muži, které pak likvidovaly. I Marcuse si Violet připsala na svůj seznam, pak ale zjistila, s kým má tu čest. Vlkodlaci vznikli za účelem chránit lidský druh před bytostmi stejně nebezpečnými jako oni sami.

Ale za dobu své existejnce se naučili ovládat své instinkty k zabíjení jiných druhů. Postupně ztratili i schopnost měnit se podle potřeb a v dnešní době už se měnili pouze tři dny za úplňku. A právě v tuto dobu byl Marcus pro svou ženu smrtelně nebezpečný. Ve své přirozenosti nebyl schopný přemýšlet, řídil se pouze základním instinktem, kterým byl čich. A tak se muselo učinit další opatření. Stříbrná klec, do které museli Marcusem stejně jako později Caleba, zamykat, aby nikomu neublížil. Po tolika desetiletích společného soužití si sice oba byli téměř jistí, že se před svou rodinou ovládají, přesto nehodlali riskovat.

Z křížení „nesmrtelných“ vzniklo mnoho potomků, ale nikdy kříženci. Jeden „výjimečný gen“ vždy naprosto utlumil ten druhý. Pokaždé platilo to samé pravidlo, dívka byla po matce, chlapec po otci, tak jako Caleb a Luna. Výhodou těchto sourozenců – dvojčat - byla schopnost neverbální komunikace. Mohli jeden druhého pouštět ke svým myšlenákám a vzpomínkám.

 

 

Další díl ZDESdílet Sdílet

Diskuse pro článek Za svitu luny - úvod:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!