Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Už nejsem ta malá holčička... - 8. kapitola

Už nejsem ta malá holčička... - 8. kapitolaJak to vypadá po dvou týdnech mezi Johnem a Bellou? A co na to Emmett?

„Myslím tím, že jsi hezký, vtipný, milý a já tě mám opravdu moc ráda. Chci s tebou být, Johne," řekla jsem a usmála se. Teď jsem těm slovům opravdu věřila. Říkala jsem pravdu. Chci být s Johnem.

Chvíli na mě koukal a pak rychle překonal vzdálenost mezi námi. Políbil mě. Bylo to jiné, než jsem čekala. Myslela jsem na ohňostroje. Tohle ohňostroj nebyl, ale bylo to hezké. Sice jsem si svůj první polibek představovala s někým jiným, ale John je také skvělý.

 


 

Bella

„Měla bys vstávat,“ zařval mi někdo do ucha.

Vymrštila jsem se do sedu a rozhlédla se kolem sebe. Cody stál u mojí postele a tvářil se náramně pobaveně.

„Neznáš lepší praktiky buzení?“ osočila jsem se na něj a zapadla zpět do postele.

Nechtělo se mi vstávat. Chtěla jsem celý den zůstat pěkně v posteli a vykašlat se na všechno.

„Chceš zase na hlavu vylít vodu?“ zeptal se mě výhružně Cody a já prudce otevřela oči.

Rychle jsem vylezla z postele a hned běžela do koupelny dát si ranní sprchu.

Když jsem vylezla z koupelny, šla jsem do svého pokoje. Oblékla jsem si šedé tílko a černou minisukni. Kolem krku jsem si dala přívěsek od Johna. Seběhla jsem dolů a začala si dělat snídani. Cereálie s mlékem, moje rutina.

„Dneska jedeme s Emmettem,“ řekl Cody, když vešel do kuchyně.

S Emmettem jsem nemluvila už dva týdny. Přesněji řečeno od té doby, co jsem začala chodit s Johnem. Nebyla jsem si úplně jistá, jestli bych se ve chvíli, kdy uslyším jeho hlas, nerozhodla změnit své rozhodnutí.

„Fajn,“ řekla jsem a sedla si k jídelnímu stolu.

Cody si sedl naproti mně se svou omeletou a začal jíst.

„Jak se má tvůj přítel?“ zeptal se mě po chvíli s náznakem ironie.

Dělal si ze mě srandu od té doby, co jsem začala s Johnem chodit. Tušil, že pořád asi miluju Emmetta, a tak mu připadalo směšné, že jsem si našla někoho jiného. Jenomže John mě dělal šťastnou. Byl skvělý přítel.

„Má se dobře a už se konečně smiř s tím, že mám kluka. Jsem šťastná,“ řekla jsem a šla si vyčistit zuby.

(…)

Když jsem nastupovala k Emmettovi do auta, měla jsem smíšené pocity. Sedla jsem si hezky na zadní sedadlo, abych se mu nemusela dívat do obličeje. Vytáhla jsem si mobil z kabelky a napsala Vicky, že ve škole budu asi za deset minut. Když jsem telefon dala zpátky do kabelky, Emmett promluvil.

„Pořád ještě chodíš s tím Johnem?“ zeptal se mě, ale nesmál se.

Zvláštní, že jeho hlas se mnou tentokrát nic neudělal. Možná to bylo tím, že jsem strávila dva opravdu hezké týdny s Johnem.

„Jo, dva týdny,“ řekla jsem a usmála se.

Emmett jenom přikývl a pak se začal s Codym bavit o nějakém zápasu. Přála jsem si, abychom už dojeli ke škole a já šla za svými přáteli. Mé přání bylo splněno asi o deset minut později, kdy jsme vjeli na školní parkoviště a zaparkovali.

„Díky za odvoz,“ zamumlala jsem a rychle vylezla z auta.

Rozhlédla jsem se kolem a uviděla Johna, který na mě mával. Slušelo mu to, jako vždy. Vypadal k sežrání, jako vždy. Šla jsem za ním a usmívala se. Všimla jsem si, že je tam i s ostatními, ale já v tu chvíli myslela jen na něj. Došla jsem až k němu a on si mě k sobě přitáhl.

„Ahoj,“ řekl a políbil mě.

Stále žádné ohňostroje, ale John nelíbal vůbec špatně.

„Ahoj,“ řekla jsem mu, když jsme přestali.

Usmáli jsme se na sebe a John mě chytil za ruku.

„Ahoj, Bello,“ řekli mi ostatní z mojí party a šli jsme do školní budovy.

Ve skříňce jsem si vzala věci na první hodinu a John se mě rozhodl doprovodit.

„Takže jsi jela s Emmettem?“ zeptal se mě po chvilce.

Žárlil? Pravděpodobně. Nedivila jsem se mu, nebylo to zas tak dávno, co jsem mu plakala na rameni kvůli tomu, že mě Emmett nechce. Tu Bellu jsem hodila za hlavu a nehodlala se k ní už nikdy vracet.

„No jo, jela. Bral Codyho, tak vzal i mě,“ řekla jsem.

„A?“ zeptal se mě John.

„A nic, prostě mě jenom zavezl. Dělal to tak i předtím,“ řekla jsem trochu vytočeně.

To mě musí takhle vyslýchat hned po ránu? John si zřejmě všiml toho, jak jsem otrávená, a tak rychle změnil přístup.

„Promiň, Bells. Víš co? Vyzvednu tě odpoledne u tebe doma. Mám plán na naše první oficiální rande,“ řekl a políbil na rozloučenou.

Vešla jsem do třídy a sedla si vedle Sam, ta se na mě hned otočila a zavalila mě otázkami.

„Jak to jde s Johnem?“ zeptala se, sotva jsem dosedla.

„Skvěle,“ řekla jsem a dala si učebnici na lavici.

Sam ta odpověď zřejmě nestačila.

„Detaily,“ řekla a já se zasmála.

Bylo vtipné, jak se všichni pořád ptali, jak je to mezi mnou a Johnem, a občas taky únavné. Byli jsme tak trochu drb číslo jedna. Nechápala jsem to, lidé se dávají dohromady a rozcházejí se každou chvíli. Proč všichni řeší zrovna můj vztah? Neříkám, že se mi ta pozornost nelíbila, jenom jsem ji nechápala.

„No tak dobře,“ řekla jsem a začala Sam vyprávět všechno do nejmenších detailů, byla to přece jen moje nejlepší kamarádka.

Když jsem se po velmi vyčerpávající hodině vracela ke své skříňce, narazila jsem na Emmetta. V autě jsem neměla šanci si ho prohlédnout, ale teď jsem měla možnost vidět ho v celé jeho kráse. Měl na sobě bílé tričko, které mu obepínalo svaly na rukou, a džíny, které vypadaly pěkně draze.

„Znovu ahoj,“ řekl Emmett a šel se mnou k mojí skříňce.

„Ahoj,“ řekla jsem a otevřela skříňku.

„V autě jsme si moc nepopovídali,“ začal a podíval se na mě.

„Nebylo o čem,“ řekla jsem a vzala si učebnici na druhou hodinu.

„Vlastně mě docela zajímalo, jak je to s tebou a s tím klukem,“ řekl Emmett a já se na něj zkoumavě podívala.

„Víš, že se teď chováš jako moje kamarádky?“ zeptala jsem se ho trochu překvapeně.

„Já jen, že hodně lidí si myslelo, že vám to nevydrží. Docela ses za posledních pár měsíců změnila. Vypadala jsi, jako kdybys nehledala vztah,“ řekl Emmett.

„Někdy se věci stanou, i když je neplánuješ. John mě dělá šťastnou, Emmette,“ řekla jsem, zabouchla skříňku a šla na další hodinu.

(…)

Na obědě jsem si jako vždycky sedla ke stolu, kde sedávala moje parta. Po chvilce začali všichni přicházet a sedat si ke stolu. John si sedl vedle mě.

Hannah a Chris přišli spolu, už nějakou dobu spolu chodili a byli do sebe opravdu zamilovaní. Kéž bych mohla říct to stejné o mně a Johnovi. Všechno bylo skvělé, ale věděla jsem, že ho asi nikdy nebudu milovat stejně, jako miluju Emmetta. Nebylo to k Johnovi fér. Věděla jsem to, ale byla jsem tak sobecká, že jsem ho nemohla nechat jít. Potřebovala jsem ho. V jedné věci jsem totiž nelhala. Opravdu mě dělal šťastnou, a to jsem potřebovala víc než cokoliv jiného.

„Takže kam půjdeme na naše první oficiální rande?“ zeptala jsem se Johna.

Ten se jen lišácky usmál.

„To je překvapení,“ řekl a ujedl ze svého obědu.

Dělá si ze mě srandu? To mě chce takhle napínat? Smířila jsem se s tím, že se to nedozvím do chvíle, než budeme na daném místě, a snědla kousek pizzy.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Už nejsem ta malá holčička... - 8. kapitola:

 1 2 3 4   Další »
34. jane
22.01.2016 [22:15]

Chtěla jsem se zeptat, jestli nějak pokročíš s povídkou nebo si s ní už skončila? Byla by škoda, kdyby jsi dál nepokračovala, je to opravdu pěkná povídka a ráda bych se dozvěděla,jestli na konec bude Bella s Emmettem nebo s někým jiným.

33. zuzika
29.03.2014 [19:32]

nebudes pisat dalej????? tuto poviedku by som rada docitala, chcela by som sa dozvedeit ako to nakoniec skonci s Bellou a Emmetom :D

32. lala19941
11.11.2012 [19:45]

Naprosto úžasná povídka, len kedy bude dalšia kapitolka ??? Emoticon ....prosííí honem... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.07.2012 [20:06]

AddyCullenWaw... Doufám, že nový dílek bude brzy Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30. annie
10.07.2012 [16:51]

moc prosím, napiš nový díl

29. sisi29
24.06.2012 [21:55]

moc prosím novej dílek Emoticon Emoticon Emoticon

28. Miyu
13.03.2012 [17:30]

Prosím, prosím pěkně prosím napište další kapitolku. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27. kolouš
23.02.2012 [17:09]

Emoticon další prosím :)moc moc prosím

26. Rossalliee
01.01.2012 [20:41]

Prosím pokračování..prosím prosím.. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.12.2011 [14:51]

SundanceProsím, co nejrychleji další. Prosím, prosím, smutně koukám.. :D

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!