Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Ty víš, že mě miluješ - 5. kapitola

Ty víš, že mě miluješ - 5. kapitolaZlomová kapitola. Belle dojde důležitá věc. Edward se nám trochu opije a Bella taky.

To zvládnu. Jenom jedna pusa. To bude všechno. Celé léto jsem svoje city vůči Edwardovi zakopávala do hluboké propasti. Až ho políbím, nic se nezmění. Nadechla jsem se pro odvahu a pomalu jsem se začala přibližovat k Edwardovi. Zdálo se mi, jako kdyby všude kolem nás bylo elektrické napětí. Jako kdybych měla každou chvíli vybuchnout. A pak se to stalo. Lehké otření rtů. Zdálo se mi, jako kdyby všechno kolem mě vybuchlo. Náš polibek se prohloubil. Ohňostroje. Chtěla jsem to zastavit, ale nemohla jsem. Bylo to jako droga. Droga, bez které jsem byla příliš dlouho na to, abych jí odolala.

Automaticky jsem Edwardovi zasunula ruku do vlasů a přitáhla si ho k sobě. Bylo mi jedno, že nás zřejmě všichni pozorují. Tohle bylo jako volňásek. Směla jsem ho políbit. Edward se zapojil, jak jinak. Neuvědomila jsem si, jak moc mi chyběl až do té chvíle, kdy jsme se opět políbili.

„Bello, to už asi stačí,“ ozval se Laurenin hlas někde z dálky. Mně to nestačilo. Chtěla jsem takhle ještě chvíli setrvat. Jen malou chvíli. Po tomhle už se k Edwardovi znovu asi takhle nepřiblížím.

Věděla jsem, že musím přestat. Otevíraly se mi staré rány. To nebylo dobré. Zapnula jsem mozek a od Edwarda se konečně odtáhla. Byl překvapený. Já taky. Nevěděla jsem, že to zvládnu. Nadechla jsem se, abych se uklidnila, a pak jsem si konečně všimla toho, jak se na nás všichni dívají.

„Takhle se to musí udělat,“ řekla jsem a všichni se zasmáli, jediný Edward ne.

Neměla jsem nejmenší chuť řešit, co mu přelítlo přes nos, a zvedla jsem se. Pro mě byl nevyšší čas odejít. Hrdě, se vztyčenou hlavou, jsem vyšla ven a zamířila do své chatky. Cestou jsem nikoho nepotkala. Když jsem ale vlezla dovnitř, naskytl se mi pohled na Jaspera a Alice, zatím jenom ve spodním prádle.

„Pardon,“ řekla jsem v šoku a zabouchla dveře. No bezva, neměla jsem kam jít. Na párty se mi zpátky nechtělo, a tak jsem začala bloumat po areálu.

Byl to typický areál pro školy. Byl ale jeden z těch lepších, kde nebyly společné umývárny třeba pro padesát holek. Jídelna taky nebyla nejhorší, i když mně byla docela k ničemu.

Nakonec jsem vyšla z areálu a zamířila do lesa. Rozhodla jsem se pro menší výšlap. Musela jsem uznat, že v kozačkách a minisukni to bylo docela vtipné a nepraktické, ale já jsem upírka, tyhle věci mě ani moc nezajímají. Každopádně ty kozačky za 300 dolarů pomažou hezky do popelnice, hned jak se vrátím do areálu.

Narazila jsem na menší louku. Hodně mi připomínala louku ve Forks. Neměla ale takové kouzlo. Na louce ve Forks jsem strávila hodně času s Edwardem. Louka, co byla tady, pro mě neměla žádnou hodnotu. Nic jsem necítila. Louka ve Forks mně vždy přiměla vzpomenout si na Edwarda, na to, co jsme měli.

Měli jsme vlastně něco? Opravdu to byla ta láska? Ta, o které se mluví ve všech těch románech? A pokud byla, proč nestačila? Byla opravdu pravda, že by se mezi mnou a Edwardem něco hned pokazilo? V tuto chvíli jsem umírala touhou to zjistit. Chtěla jsem znát odpovědi na své otázky. Nenamlouvala jsem si jen něco, když jsem si říkala, že už k Edwardovi necítím to samé, co před třemi měsíci? Nemohla jsem se přece tak rychle přenést přes zlomené srdce.

Všechny mé obavy, výčitky, schované city mě dohonily. Myslela jsem, že mě to porazí. Zjištění, že jsem se přes Edwarda nepřenesla, bylo těžší, než jsem si kdy myslela, že by mohlo být. A bylo to nepříjemné. I přes tolik náhodných známostí jsem nebyla schopna zapomenout na jednoho upíra.

Potřebovala jsem se dostat mezi lidi. Ty myšlenky mě pomalu, ale jistě, potápěly, až na samé dno. Potřebovala jsem místnost plnou lidí, abych zaměstnala svou mysl. Potřebovala jsem nemyslet na to, co mi právě došlo. Ač jsem chtěla, nebo ne, vydala jsem se zpátky na párty, kterou jsem, jak jsem zjistila podle hodinek, opustila před dvěma hodinami.

Když už jsem se dostala téměř k chatce, potkala jsem Edwarda s flaškou v ruce. Nevypadal opile, spíš hrozně zamyšleně. Podíval se na mě a pokynul mi, abych šla s ním. Neměla jsem v plánu to udělat, ale moje nohy to vyřešily za mě. Prostě dělaly to, co jsem někde v hloubi duše chtěla.

Doběhla jsem Edwarda. Chvíli jsme šli mlčky. Vyhovovalo to tak nám oběma. Edward mi podal flašku a já se napila.

„Co to sakra je?“ zeptala jsem se, když jsem pocítila chuť toho ve flašce na jazyku.

„Já ani nevím, bylo to to první, co mi padlo pod ruku na stole s alkoholem. Nějak jsem neřešil, co to je,“ řekl Edward bez jakéhokoliv zájmu.

Něco ho žralo a mně to prostě nedalo. Vzhledem k tomu, že jsem ho zřejmě pořád ještě milovala, jsem ho nemohla takhle vidět.

„Tak jo, Edwarde. Co tě žere?“ zeptala jsem se ho rovnou.

Zastavil se na místě, jako kdybych mu oznámila, že s ním už žádná holka nechce spát. Ve chvilce se ale opět uvolnil a šel dál.

„Nic mě nežere. Jsem v pohodě, jako vždycky,“ pokusil se zalhat.

To si vážně myslel, že nepoznám, když lže? Znala jsem ho dost dobře na to, abych to poznala.

„Jsi si tím tak jistej? Protože jak já to vidím, tak je jedenáct hodin večer, ty jsi bez holky a s flaškou chlastu. Tohle není Edward, který je v pohodě,“ řekla jsem a zadívala se na něj.

Byla jsem sama sobě směšná. Proč jsem to vůbec řešila? Nemám se náhodou snažit přestat na něj myslet? Místo toho s ním jdu na procházku a dělám mu psychiatra.

„Bello, neřeš to. Prosím,“ řekl vážně a zadíval se na mě zmučeným pohledem.

Tak jo, něco vážně nebylo v pořádku. Edward nikdy, ale opravdu nikdy nedělá zmučené pohledy, zvlášť na mě ne. Pokud po mně ale chtěl, abych to neřešila, tak jsem to neřešila. Opět jsem se napila z flašky, kterou měl sebou a on taky.

(…)

Byla jsem opilá. Protože jinak jsem neviděla žádný další důvod, proč bych s Edwardem zpívala znělku Chipa a Dalea. Zdálo se mi to vtipné.

„Chip a Dale, rychlá rota,“ zazpíval Edward a já se zasmála.

Rychlá rota. Miluju dětské pořady. Chodili jsme po celém areálu a zpívali. Bavila jsem se, jak už dlouho ne. Alkohol dělal všechno jednodušší.

„Hele, moje chata,“ řekl Edward a já se podívala jeho směrem.

Před námi stála jeho chatka. Vyžádal si vlastní, že prý chrápe. Pche, maximálně tak s někým.

„Asi bych měla jít,“ řekla jsem a podívala se na něj.

Nechtěla jsem jít, chtěla jsem s ním zůstat tady a jít s ním do jeho chatky. Možná, že jsem byla pod vlivem alkoholu, ale v tomhle jsem měla jasno.

„Nechoď,“ řekl Edward.

Bylo to jak v typickém, trapném, romantickém, americkém filmu. A mně to v tu chvíli vůbec nevadilo. Zadívala jsem se na Edwarda, který dneska vypadal ještě dokonaleji než obvykle, a pak jsem ho políbila. On mě chytil kolem pasu. Obmotala jsem mu ruce kolem krku a dál ho líbala. Upíří rychlostí jsme se ocitli v jeho pokoji.

Rychle jsem mu začínala rozepínat košili. S mou upíří rychlostí byla hned dole. On se s mým tričkem ale vůbec nepáral a jednoduše ho roztrhl. Tak fajn, naštvala jsem se a roztrhla jeho kalhoty. S mou sukní to nebyl takový problém, a tak jsme skončili jenom ve spodním prádle.

Pak už mě Edward jenom položil na postel a já se nemohla dočkat toho, co přijde.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Ty víš, že mě miluješ - 5. kapitola:

 1 2   Další »
13. cechovicovam
17.11.2011 [18:32]

12. AnysP
01.11.2011 [17:11]

AnysPkrása těšim se na dalšíí... Emoticon Emoticon Emoticon

27.10.2011 [12:23]

ThereSSa Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.10.2011 [19:16]

mima19974Jééééé!!!! Emoticon Emoticon

9. martty555
25.10.2011 [10:57]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. marcela
25.10.2011 [8:34]

Nestane se nějaký průšvih,že ne???Moc hezký. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. ---Veronika---
24.10.2011 [15:39]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. DAlice
24.10.2011 [14:39]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. lelus
24.10.2011 [14:08]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. schuchinka
24.10.2011 [14:05]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!