Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Tři bratři, tři sestry. To bude zajímavé - Prolog

Tři bratři, tři sestry. To bude zajímavé - PrologEsmé má tři dcery, Bellu, Rosalii a Alici. Carlisle má tři syny, Edwarda, Emmetta a Jaspera. Všichni jsou upíři. Esmé se s Carlislem pozná a on ji o rok později požádá o ruku. Esmé se se svými dcerami nastěhuje k němu. Tady začíná náš příběh. Jak se budou snášet tři upírky a tři upíři, kteří mají chuť se pobavit?

Bella

„Budeme se stěhovat, Carlisle mě požádal o ruku a já souhlasila,“ řekla moje milovaná matka Esmé.

S Carlislem Cullenem se potkala asi před rokem a hned se do sebe zamilovali. Tušila jsem, že to jednou přijde, ale proč tak brzy? Setkala jsem se s Carlislem asi třikrát, stejně jako mé sestry Alice a Rosalie. Věděly jsme, že má tři syny, jména jsme nevěděly. A teď se stěhujeme do zapadákova jménem Forks. My jsme zvyklé na náš milovaný New York, kde se dá pobavit a jakmile vyjdete z domu, můžete jít nakupovat. A teď se toho všeho musíme vzdát. Alice z nás tří láteřila nejvíc, nákupy má nejraději ze všech.

S povzdechem jsem se naposledy podívala na náš luxusní dvoupatrový byt na Páté Avenue a zavřela dveře. Esmé samozřejmě stěhování nevadilo bude přece se svým dokonalým snoubencem. Ovšem ti tři synové Carlisla mě celkem zajímali, třeba by nám mohli ukázat místa, kam se můžeme jít pobavit. Celkem jsem totiž pochybovala, že jejich největší zábavou je četba, jak říkal Carlisle.

Na letišti v Seattlu už na nás čekal Carlisle. S Esmé se políbili a my ho objaly, přece jenom jsme ho měly moc rády, mamka byla od té doby, co se s ním seznámila, mnohem šťastnější. Cesta autem utekla rychle a my stanuli před nádherným dvoupatrovým domem, plus suterén.

„Páni to je úžasný,“ vyjekla Alice.

Já a Rosalie jsme jen vyjeveně koukaly, třeba to tu nebude tak špatné. Pak jsem si vzpomněla na svůj dar a sebe a své sestry jsem obrnila štítem, Esmé to odmítala, ale Carlisle říkal, že jeden jeho syn může číst myšlenky a jeho druhý syn ovládat emoce. Ne, díky nechci, aby se mi někdo šťoural v hlavě, stejně tak Rosalii a Alice. Esmé to nevadilo. Vešli jsme do domu a tam už byli nastoupení naši “bratříčci” musela jsem uznat, že i na upíry vypadali úžasně. Usmáli se. Já se svými sestrami také.

,,Tak tohle jsou mí synové Emmett, Edward a Jasper,“ představil své syny Carlisle.

Musím říct, že Edward vypadal nejlíp, ale Alice koukala jenom po Jasperovi a Rosalie po Emmettovi. Edward a Jasper se najednou začali trochu mračit, cítila jsem sílu, co mi narážela do štítu, aha, tak už vím, na který dva si mám dávat pozor.

„Tohle jsou moje dcery Rosalie, Bella a Alice,“ představila nás Esmé.

Ušklíbla jsem se na Edwarda a poklepala si na hlavu, abych mu naznačila, že mám taky dar. Edward se přestal mračit a usmál se.

„Já a Carlisle si máme co říct a vy se tady nějak zabavte děti, můžete jít třeba někam ven do klubu.“

„Jasně mami,“ přitakala jsem.

Esmé a Carlisle odešli a my osaměli v obýváku.

„Je v tomhle zapadákově aspoň nějaký klub?“ zeptala jsem se otráveně.

Pochybovala jsem, že tu něco bude. To spíš v tom městě, kterým jsme projížděli, Port Angeles.

„Tady přímo ne, ale nedaleko je tu město jménem Port Angeles,“ odpověděl Edward.

„Bezva, takže nás zaveďte do našich pokojů, my se převlečeme a můžeme jet.“

„Fajn,“ odpověděl zase Edward.

Pokoje byly nádherné, měly jsme každá vlastní koupelnu, navrhovala to Esmé, to jsem poznala hned, aspoň, že tohle zůstalo při starém. Oblékla jsem si červený top, černou minisukni a k tomu černé boty na podpatcích s otevřenou špičkou, vzala jsem si svou černou kabelku, do které jsem hodila mobil a peněženku s pár stovkami dolarů. Vlasy jsem si nechala rozpuštěné. Došla jsem zpátky do obýváku. Al s Rose už tam byly a povídaly si s Emmettem a Jasperem. Vypadaly jsme všechny tři úžasně, holky měly stejný oblečení jenom v jiných barvách. Dokonalost sama. Edward jenom obdivně zapískal a já protočila oči v sloup.

Jela jsem Edwardovým autem, Al jela s Jasperem a Rose s Emmettem. Naše vlastní auta nám mají přivést zítra ráno, do té doby mají kluci nařízeno, dělat nám řidiče, usmála jsem se tomu.

„Prošvihl jsem něco?“ zeptal se Edward.

„Ne, jen jsem si vzpomněla na něco vtipného.“

„Aha. Takže ty jsi štít?“

„Jo, dokážu zaštítit kohokoliv a kdykoliv, pak mu třeba ty nemůžeš ovládat emoce.“

„Emoce ovládá Jasper, já čtu myšlenky.“

„Aha, můj omyl.“

„Mají nějaké dary taky tvoje sestry?“

„Jenom Alice, vidí budoucnost. U Rose bych řekla, že to dar není, ale ta její krása je vážně nadpozemská.“

„Jo, to jsem si s bratry všiml, ale Jaspera víc zajímá Alice a mě víc zajímáš ty.“

„Tohle má být flirt, nebo co? Protože jestli jo, tak ti rovnou říkám, že nemáš šanci.“

„Uvidíme,“ řekl Edward trochu výhružně.

Co si o sobě vůbec myslí, zřejmě to bude ten typ kluka, kterého milujou všechny holky na škole a on si tak může vybírat. V autě bylo zbytek cesty ticho.

Zastavili jsme před celkem dobře vyhlížejícím podnikem. Edward mi chtěl otevřít dveře, ale já jsem je schválně otevřela sama a uštědřila mu tak ránu do nosu. Rose s Al si otevřít dveře nechaly, jakmile viděly, co jsem udělala Edwardovi, začaly se smát, stejně jako Emmett s Jasperem.

„Doprčic, podívej se, cos mi udělala,“ začal na mě křičet Edward.

„Promiň, já tě neviděla,“ řekla jsem nevinně.

Emmett, Jasper, Rose a Al se začali smát ještě víc, Edward se na mě jen naštvaně podíval a šel ke vchodu do klubu, přitom si kroutil nosem, aby mu správně srostl... Za ním šli i Emmett s Jasperem. Já, Al a Rose jsme šly za nimi a pořád se pochechtávaly.

Klub byl vevnitř moderní, byl tam obrovský taneční parket, kde tančilo snad padesát lidí, ale bylo brzo a já si byla jistá, že se ještě zaplní, šli jsme všichni k jednomu stolu, kolem kterého byla kožená pohovka. Akorát jsme si tam já, Al a Rose daly věci a šly jsme tancovat... Po chvíli se k nám přidali i kluci, Edward už s dokonale srostlým nosem. Tancovali jsme s nimi. Pak přišel ploužák a já už se klidila ke stolu. Na tohle moc nejsem. Jenže to by mě nesměl chytit Edward.

„Jeden tanec, nic víc,“ řekla jsem přísně.

„Fajn,“ řekl Edward s úsměvem na obličeji.

Dala jsem mu ruce kolem krku a tančila s ním do pomalého rytmu muziky. Koukala jsem se po Al s Rose a ty tančily s Emmettem a Jasperem. Podívala jsem se Edwardovi do očí. Měl úžasné oči, takové, do kterých byste chtěli koukat pořád. Většinou pak přichází polibek. Edward ke mně pomalu nakláněl hlavu, já se nenápadně odtahovala. Píseň zkončila a já se rychle vyprostila z jeho paží. Nezná mě ani půl dne a už by se chtěl líbat. Jestli je na tohle zvyklej, tak u mě má prostě smůlu.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Tři bratři, tři sestry. To bude zajímavé - Prolog:

 1
1. Mikii
30.03.2013 [2:06]

Jenom k tomu komentáři Rajce 1: Bella je fyzický i psychický štít, protože kdyby nebyla i fyzický štít, tak by na ní Kate nemohla použít svůj dar v podobě Elektrického výboje. Jinak, povídka je úžasná a ten začátek se ti povedl Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!