Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Toto má být život ?! - Kapitola 5.

Toto má být život ?! - Kapitola 5.Bella se chystá na první trénink. V této kapitolce se dostaneme k otevření baru ve vilce.

Co hrozí Belle, když se neumístí na předních příčkách závodu? Jak moc se ji příčí jeho ultimátum?

Tato kapitolka je stále oddychová, ale zanedlouho se dostaneme k zápletce. :) :D S pozdravem Jerrda. :) ;)

Kapitola 5.

 

Znechuceně jsem odpochodovala nahoru do svého pokoje. Sedla jsem si na postel, ale v hlavě mi stále zněla jeho slova. Myslí to vážně? Chce mě jen vyděsit?

Večer jsem ulehla do měkkého lože a přikryla se až po bradu dekou. Byla to příjemná změna naproti včerejší noci. Zavřela jsem oči a ihned jsem se vydala do říše snů.

Ráno mě probudilo zuřivé klepání na dveře a hulákání.

„Do háje vstávej už!“ ozývalo se za dveřmi. Neochotně jsem se zvedla z postele a postavila na nohy, mírně jsem se zakymácela a houpavým pohybem jsem se dostala ke dveřím. Nasadila jsem arogantní masku a otevřela.

„Jdi do prdele, tady se spí!“ hukla jsem na něj naštvaně.

„Okamžitě vstaň a buď tak hodná, udělej ze sebe trochu člověka! Tebe vidět takto po ránu…“ větu nedokončil a posměšně nadzvedl jedno obočí.

„No nebo, ty taky nejsi zrovna krasavec – a to ani nemluvím po ránu…“ vytasila jsem se s jeho zbraní. Věnoval mi jeden hrozivý pohled. Beze slova jsem se vydala do koupelny, na kartáček jsem nanesla pěknou vrstvu pasty. Poté jsem uchopila kartáč a začala si upravovat vlasy. Když jsem skončila, nanesla jsem si jemnou vrstvu řasenky. Vyšla jsem z koupelny, stále se ležérně opíral o dveře mého pokoje. Otráveně jsem protočila oči, ale tak, aby to viděl.

„Připravená?“ zeptal se arogantně.

„Hm…“ Nesnažila jsem se ani předstírat nadšení.

„Na koho mám jít?“ zeptala jsem se ho.

„Na tu černou svini,“ podotkl s úšklebkem. Pohrdavě jsem zakroutila hlavou.

„A ty si jako myslíš, že teď nechá na sebe někoho sednout?! Jo, málem bych zapomněla, co ti udělal?!“ Znova jsem si ho naštvaně přeměřovala. Nezaujatě pokrčil ramena. Hm… takže ho shodil… Jak já toho koně miluju! Chudák, pak to ale odnesl…

„Shodil tě!“ Nahodila jsem výsměšnou grimasu. Pouze si odfrkl.

„Beru to jako jo,“ konstatovala jsem. Přestalo mě bavit s tím inteligentem o něčem diskutovat.

„Jdu na Carmen,“ prohodila jsem nezaujatě. Odlepil se od dveří a šel za mnou. Obrátila jsem se a nadzvedla obočí.

„Jdu se kouknout, jak ti to jde…“ Věnoval mi falešný úsměv a z jeho slov bylo jasné, že doufá, že sletím. Pouze jsem zavrtěla hlavou.

Když jsem si Carmen řádně přistrojila, elegantně jsem se vymrštila do sedla. Byla jsem vyhecovaná touhou předvést se před tím ubožákem.

Krokem jsme se dostaly na jízdárnu. Jemně jsem pobídla, naklusaly jsme a dvě jízdárny udržovaly tempo. Poté přišla silná pobídka. Carmen přímo vystřelila neuvěřitelnou rychlostí. Rychle jsem se uvelebila v sedle a předvedla vzorný pracovní cval. Nohy jsem vzepřela do holenních opěrek a mírně se zaklonila. Pracák byl namáhavý, rozhodla jsem se, že se uvelebím v lehkém cvalu, mrštně jsem se předklonila a vzorně, bezchybně cválala tři jízdárny.

Když už ze mě pot sršel v malých potůčkách, volně jsme zpomalily do extrémně rychlého klusu. On stále seděl na lavičce a sledoval mě s nezaujatým výrazem. Kašlu na toho… zastavila jsem se úplně a rozešla se ke stájím.

„Co děláš? Kam jdeš?“ volal na mě.

„Hádej… máš tři pokusy…“ ironicky jsem mu odvětila. Za zády se mi akorát ozvalo vrčení. Povzdechla jsem si a jako pětiletému dítěti vysvětlovat: „Jdu do té velké budovy, před ní seskočím dolů z Carmen a odvedu ji do jejího boxu, potom ji odstrojím, tedy pro mírně retardované – sundám sedlo, což je to, na čem sedím, a poté celou ohlávku, tedy tyto provázky a umyju udidlo… stačí, nebo chceš přesný popis toho, co budu zbytek dne dělat?“ usmála jsem se na něj a nevinně zamrkala, pak jsem otráveně obrátila oči v sloup a pokračovala v cestě do stájí.

O tři týdny později…

Billy (jak jsem později zjistila) mezitím otevřel ve sklípku bar. Každý večer se sem sjíždí všelijaká chátra, aby zhlédla laciné taneční vystoupení tří, někdy i více holek. Ty dívky tančí pouze v podprsence a kovbojských nohavicích připínajících se k jejich spodnímu prádlu, někdy ani v tom… proč? Dělají to kvůli penězům…

Po večerech musím chodit obsluhovat „hosty“ a už jsem si zvykla i na oplzlé narážky a dotyky, prostě jsem se to naučila ignorovat… jak já nesnáším tyto noční směny… ale jemu to nese peníze… ze kterých nevidím ani cent… on ví, jaký k tomu všemu chovám odpor, využívá toho a vyhrožuje mi, podle jeho slov, jestli nevyhraji ten závod… začnu mu vydělávat jinak… na podiu

 


 

Doufám, že se kapitolka líbila. :) ;) Zatím je to ještě nuda ale zachvíli se dostanem k zápletce. ;) ;) Prosím, zanechte mi koment. ;) ;)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Toto má být život ?! - Kapitola 5.:

 1
20.10.2011 [20:35]

jesikata Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

20.10.2011 [16:08]

LadyLilianne Emoticon Emoticon Emoticon

20.10.2011 [15:53]

Funny1 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. Anettt
20.10.2011 [15:13]

Boží! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ať nemusí na parkééét! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon moc se mi to líbí tato kapitolka, upe upe upe!! Jej já se tak těšim na další kapitolku!!! :) moooc ! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon A ještě víc se těším až tam dojede edward!!! :D Emoticon Emoticon Emoticon

20.10.2011 [1:42]

FaireDoufám, že jiz toho brzy už někdo či něco vysvobodí. Emoticon Emoticon

19.10.2011 [21:58]

vilinkaKu*va, kde ty na ty nápady chodíš? Emoticon Zase naprosto úžasné. Super byl Bellin rozhovor Billym. Nejdřív v jejím pokoji a pak v té jízdárně. TO je opravdu pořádný debil a už se těším na hlavní zápletku. Určitě bude pořádně zamotaná a hlavně ti musím říct, že CHCI, aby se Edward s Bellou potkali a je mi jedno jestli v dobrém nebo ve zlém. Emoticon Emoticon To je samozřejmě na tobě, každopádně si s další kapitolkou pohni, protože jinak víš co tě čeká... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ještě jednou musím teda říct, že je to další povedená kapča od tebe a těším se na tvou novou povídku, protože prostě si úžasná. Jinak víc ti asi už nenapíšu, protože slohovky nejsou zrovna u mě moc oblíbené... A tento koment si povinně přečti a přestaň dělat takové chyby v textech, protože mě by z toho mohlo za chvíli šlehnout. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Tak, teď už budu radši mlčet, protože bychom tu byly do rána. Emoticon Emoticon Emoticon

2. lied
19.10.2011 [21:51]

lieddržím jí palce aby nemusela na podium Emoticon Emoticon

19.10.2011 [19:58]

RoxanaAhoj,
článek jsem Ti opravila, ale dávej si pozor na:

* Překlepy; (!!)
* Čárky; (!!)
* Někdy přímá řeč;
* /nevině/ -> /nevinně/;

Příště si dávej, prosím, větší pozor.
Děkuji... Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!