Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Strážca - 18. kapitola

Strážca - 18. kapitola„Bella, ty si tehotná?“ Renesmé bola vždy trochu mimo, že mama bude mať niekoho iného ako len Nessie. Bolo jej ľúto, že nebude jediná. Po dome chodila namrzená a nafučaná. Nepáčilo sa jej to. Takže to bude pekný oriešok. Pekné čítanie. JaNkA261199

O trištvrte roka neskôr

„Edward, prosím. Dones mi tú horkú čokoládu,“ kričala som na celý dom z gauča.

Edward mi priniesol čokoládu a sadol si ku mne.

„Ako sa cítime?“ povedal a pohladil ma.

„Ja dobre.“ Zasmiala som sa a chytila som jeho nežnú ruku, aby som jeho dotyky cítila čo nejlepšie. Vždy som ho chcela mať pri sebe. Navždy. Ale teraz na to máme malú večnosť. Bez upíroch - strašidiel -  v podobe Volturiovcov.

Zrazu začal zvoniť telefón a ja som až nadskočila.

„Odpočívaj. Idem to vziať.“ Edward ma pohladil do vlasoch a strčil mi pod hlavu vankúš. Hlava mi spadla na pľacatý vankúš a zrazu mi tam tá Edwardova noha tak hrozne chýbala.

Edward po chvíli vošiel do obývačky a zapol hovor na hlasný.

„Carlisle, ak nechceš vedieť, prečo neprídeme, mala by ti to povedať Bella. Nie ja. Ona za to môže.“ Zasmial sa a objal ma okolo pliec.

„Pozor. Potrebujeme trochu viac miesta. Vieš, trochu som pribrala, a tak potrebujem viac miesta.“ Zasmiala som sa a drgla som do Edwarda. ktorý my to ochotne vrátil znova a znova.

„Bella. Deje sa niečo?“ Carlisleov hlas znel dosť ustarane. Pokiaľ sa to týkalo mňa, večne som si čosi spravila, čiže sa nie je čo diviť, že sa bojí že sa mi niečo stalo, keď nepricestujem ani za rodinou.

„Nie. Carlisle. Ja nemôžem lietať. Teda my. Edward môže aj s Nessie a Jakeom ísť, ale ja by som musela ostať doma. Na piatok mám termín.“ Zasmiala som sa a Edward do mňa znova udrel.

„Bella. Ty si tehotná?“ Carlisleov hlas znel dosť neveriacky. Ako keby neveril, že môžem mať dieťa alebo že je Edward plodný. Znelo to dosť čudne, a pravdupovediac, ma to trochu zahanbilo.

„Áno, Carlisle. Som tehotná a som nafúknutá ako balón, keďže už nebudeme v dome štyria, ale šiesti.“ Pohladila som si bruško.

„Bože. Už budem mať tri vnúčatá. Nehovorte mi, že som až taký starý.“ Vzdychol si Carlisle a začal sa z telefónu ozývať smiech. Bolo to celkom vtipné.

„Carlisle. Ty by si mohol mať aj praprapraprapravnúčatá, tak neprotestuj,“ povedal Edward a všetci sme sa smiali, až nám tiekli slzy.

„Dobre teda. A Charlie a Renée s Philom to vedia?“ pýtal sa Carlisle trocha mrzuto.

„Renée prišla ku mne do ordinácie pred mesiacom a zbadala moje brucho. A Charliemu sme volali v ten istý deň. Vás by sme len stresovali a nikto nám nedvíhal,“ šepla som do telefónu Carlisleovi.

Renesmé bola vždy trochu mimo, že mama bude mať niekoho iného ako len Nessie. Bolo jej ľúto, že nebude jediná. Po dome chodila namrzená a nafučaná. Nepáčilo sa jej to. Ale keď sme začali kupovať hračky pre bábätko... Renesmé vybrala také pekné veci, že teraz vyzerá tá izba dokonale.

Nakoniec, s izbou pomohla rada, no to, aby bola rada zo súrodencov od nej vraj požadovať už nemáme. Nemáme od nej chcieť, aby mala rada niekoho, kto ju bude oberať o mamu a ocka. A vraj, ak jej vezmú aj Jakea, utečie z domu a vraj ju viac nenájdeme.

Takže to bude pekný oriešok.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Strážca - 18. kapitola:

 1
12.04.2012 [20:45]

JaneVolturyCullensuper
Emoticon

2. leluš
12.04.2012 [17:41]

Edward sa činil:D hned aj dvojíčky Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. VeruskaSkl
12.04.2012 [17:40]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!