Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Staro-noví upíri v mestečku Forks - Prológ + 1. kapitola

The Cullens


Staro-noví upíri v mestečku Forks - Prológ + 1. kapitolaBella je najmocnejšia upírka, žijúca vo Forkse už rok a Cullenovci sa práve prisťahujú. V tomto prológu sa dozvieme niečo o Bellinej minulosti, ale nie všetko. Toto je moja prvotina, tak budte na mňa ohľaduplní, keď sa tam nájdu chyby.
P. S.: Prosím píšte do komentov, či mám pokračovať alebo nie.

Pohľad Bells

Konečne piatok. Už sa nemusím pretvarovať pred spolužiakmi, kto vlastne som. Som Isabella Marie Swanová a som upírka. Ale pozor, nie taká, ktorú nejakým krížom bodnete do srdca a bude hneď mŕtva. Mňe musíte odtrhnúť hlavu a spáliť moje telo na popol. Nič iné ma nezabije. Som iná aj tým že niektorí upíri majú jednu schopnosť, ale ja ich mám viac. Normálni upíri sa živia ľudskou krvou, ale ja som iná, pretože sa živím krvou zvierat. Poznám jedného upíra, ktorý sa živí zvieracou krvou, volá sa Carlisle Cullen, neviem teraz kde je, ale pomohol mi stať sa „vegetariánkou“. Nechcela som sa živiť ľudskou krvou, ale nevedela som nájsť iný spôsob. Potom som našla Carlislea a on mi povedal, že sa živí krvou zvierat, a tak som to skúsila aj ja. Po niekoľkých rokoch, čo ma učil odolávať ľudskej krvi, som jej odolávala aj ja. Potom odišiel do Chicaga a viac som o ňom nevedela. A ja som teraz tu vo Forks a študujem tu na strednej škole v druhom ročníku. Bývam vo vile, ktorá je obklopená lesom.

V škole som počula, že prídu nejakí noví spolužiaci. Že vraj sa volajú Masenovci a sú adoptovanými deťmi doktora Masena. Už sa teším, konečne nebudú všetci čumieť len na mňa, ale na niekoho iného.

 

Pohľad Edwarda

„Všetci dolu, potrebujeme si s vami niečo prediskutovať,“ zvolal Carlisle a ja som hneď vedel o čo ide. Ďalšie sťahovanie. Konečne tu som sa už začal nudiť, ale aspoň si tu na nás už zvykli, ale zase to bude tak že v prvý deň v škole na nás všetci budú čumieť a to ja najviac neznášam.

„Takže, budeme sa zasa sťahovať a tak by som bol rád kebyže máte nejaké nápady.“ Nikto sa neozýval, a tak Carlisle začal.

„Keď nemáte žiadne nápady, tak by sme vám s Esme niečo ukázali,“ povedal a dal nám do ruky nejaké papiere s nápisom Forks.

„Toto je mesto, ktoré je pre nás ako stvorené, väčšinu roka tam prší a je tam plno zvere. Je tam aj stredná škola a tiež celkom veľké nemocničné centrum. Nejaké otázky?“ opýtal sa a Jasper zrazu zvolal:

„Ako sa budeme volať?“

„Hmm... To nám nenapadlo, tak predtým sme boli Cullenovci, tak teraz je na rade Edwardove priezvisko.“

„Takže Masenovci?“ opýtal som sa a všetci prikivovali.

„OK, idem pripraviť doklady a všetko k tomu,“ povedal Jasper a už ho nebolo.

Všetci sme sa pobrali naspäť do izieb baliť.

 

1. kapitola

Pohľad Bells

Pondelok. Práve som sa doobliekala a hurá do školy. Dala som si čierne, úzke rifle, biele tielko a na to čierne bolérko. Na krk som si dala čierny, dlhý náhrdelník a sandále na asi päť centimetrovom spojenom opätku. Nastúpila som do môjho miláčika. A mohla som vyraziť.

Cesta mi trvala asi päť minút. Zastavila som na mojom obvyklom mieste a čakala, kým prídu tí noví. Vystúpila som a čakala asi štyri minúty a už tu boli. No keď som ich uvidela, skoro som omdlela, čo je na upíra dosť neobvyklé. Do riti! Sú to upíri!

Keď ma uvideli, tak zostali stáť na mieste. Naštastie sú to vegetariáni.

 

Pohľad Edwarda

Keď som vystúpil z auta, udrela do môjho nosa neznáma vôňa upíra. Otočil som sa a zbadal som ju. Najkrajšiu upírku akú som kedy videl. Ostatní ju zbadali tiež, pozreli sa na mňa a v duchu sa ma spýtali: Na čo myslí?  

„Neviem, neviem jej čítať myšlienky!“ povedal som, ale iba pre upírske uši.

„Musíme zavolať Carlisleovi a povedať mu to,“ ozval sa Jasper, a my sme len prikývli.


Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Staro-noví upíri v mestečku Forks - Prológ + 1. kapitola:

 1
9. Bella
25.06.2015 [8:46]

Emoticon Emoticon Emoticon urcite pokracuj ziadne chyby super Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. BabčaS
05.07.2013 [22:57]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. matus
05.07.2013 [20:03]

určite pokračuj :)

05.07.2013 [17:13]

SimluiqPekné Emoticon Skús trošku dlhšie kapitoly Emoticon
Určite pokračuj Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. AliceCullen2
05.07.2013 [16:23]

Mohlo to bit dlhsie a precitenejsie na tie dve veci si daj pozor mohlo to byt takto ; vystupil som z auta ked som ucitil vonu nejakeho upira. Otocil som sa a ostal zarazene stat. Nahle som obisiel hlavi vsetkych no stale som na nu civel neschony slova. Bolo to to najkrajsie stvorenie ake som kedy videl. le ja ta nehcem poucovat tak ci tak namet je dobry ale musis pisat precitenejsie ale inak je to perfektne
Prepac ze som ti tak vinadala ale ..... No na tejto stranke som zviknuta citat precitenejsimi castami
V stupnici od desat do nula ti davam devat. Vadi mi ta precitenost

05.07.2013 [15:58]

IloveRobertPattinsonpokračuj krása moc krásné opravdu další honem Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Renesmee.C.Cullen
05.07.2013 [15:41]

ano pokracuj je to super Emoticon Emoticon

05.07.2013 [15:40]

Sal333Na prvotinu to vyzerá úžasne!!! Určite pokračuj... Emoticon Emoticon Emoticon Veľmi rada si prečítam aj ďalšie časti... Emoticon Emoticon Emoticon a mimochodom žiadne chyby som tam nenašla... Emoticon

1. tina
05.07.2013 [15:16]

Vypadá to zajímavě, prosím pokračuj Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!