Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Shrek jinak aneb Dejte si pozor upír přichází

Shrek jinak aneb Dejte si pozor upír přicházíDOstala jsem díky jedné z povídek na stmivani.eu nápad na kapitolovou povídku....je to vlastně parodie na Stmivaná a New moon v podobě prvních dvou dílů Shreka xD takhle nějak bych to popsala.....mno je to zatím jenom nápad a chtěla bych znát váš názor, pokud se vám to nebude líbit napište...vymyslím něco jiného xD Mno však sami uvidéte...jinak v průběhu různých kapitol budu do příběhu zamotávat i další pohádky...plavéček....jeníček a mařenka a tak...mno uvidíte..VAše ZAbza..pls komentíky

Shrek jinak aneb Dejte si pozor upír přichází

Prolog

Tak jako v každém pohádkovém království mají své draky, čarodějnice, zloby, skřítky a víly, tak i v království Jamese Žíznivého žil upír. Samotářský upír jménem Edward Shrek Smraďoch První. Ano, žil samotářským životem ve své bažině a každý den si vždy pochutnal na zvířeti, či zlém člověku. Proto se ho lidé báli a toho odpornému místu se vyhýbali. Ovšem nikdo nevěděl jak je chudák Edward Shrek osamocený. Jenomže jednoho dne se to všechno změnilo…..

 

Začalo to úplně nevinně. Všichni se probouzeli do nového dne a všichni se radovali z krásného počasí až na Edwarda. Toho dne se James Žíznivý začal hledat svou nevěstu. Potřeboval nějakou dobrou kost s hodně penězi. A tak celý den hledal a hledal. Zmožen celodenní prací si k sobě do pokoje zavolal své dva rádce. Victorii Krvavou a Laurenta Černého.

 

,,Chci abyste mi přivedli věštkyni Alice.“ sykl na ně a opět se oddával odpočinku. Věštkyně Alice byla tajemné individuum. Měla mnoho zaměstnání. Byla čarodějnice, věštkyně, zbrojířka…prostě všechno. A proto se nedivte, když ji v tomto příběhu ještě mnohokrát potkáme. A tak se Jamesovi rádci vydali hledat věstkyni. A nakonec ji taky našli na jedné z královských skládek. Přivedli ji a za králem.

 

,,Můj králi,“ poklonila se před ním.

 

,,Ó, drahá Alice, děkuji ti za svou návštěvu.“ Řekl rozjařený král. ,,Chci, aby si mi ukázala tři nejbohatší princezny z celého širého království.“

 

,,A co zato můj králi?,“ zeptala se světácky Alice.

 

,,Co jen si přeješ má drahá,“ odpověděl přívětivě.

 

,,Chci tak řekněme pár šusťáků (peněz). Podle toho kolik dáš.“ Řekla Alice. A tak se toho večera král dohadoval s Alicí a jejím honoráři a pořád se nedomluvily. Až nad ránem.

 

,,Dobrá tedy, přijímám tvoji nabídku,“ řekl král a směrem k Victorii šeptl. ,,Chci abyste oškubali všechny kouzelná stvoření o jejich peníze a vyhnali je do bažin. Takovou chudinu, na svém dvoře pak již nestrpím.“ Řekl zákeřný král.

 

A tak ten den byli oškubány všechny pohádková stvoření o své peníze a vyhnáni do bažiny. Ale teď zpět ke králi a Alici.

 

,,Tak tady to je,“ řekl král a hodil Alici pytel plný šusťáků. Teď chci vědět ta jména.“ Řekl rozzlobeně.

 

,,První prince můj králi je princezna zbrojířů. Jmenuje se Rose a je to velice zdatná žena.“ Řekla Alice a ukázala jednu fotku. Král pokýval hlavou.

 

,,Druhá můj králi se jmenuje Leah. Je to lesní prince a žije převážně v lese s vlky. Nevím jestli tě láká takové pomyšlení,“ zakroutila Alice hlavou a ukázala další fotku.

 

,,A třetí můj králi je princezna Bella. Zakletá prince žijící ve vysoké věži na vysokém kopci. Je nebohatší z těch tří.“ Ukázala poslední fotku.

 

,,Dobrá tedy. Vybral jsem si. Chci….“ Král začal přemýšlet. ,,Chci..chci….Jakou si mám vybrat?“ zeptal se Viktorii a Laurenta.

 

,,To je na vás pane,“ odpověděli oba dva za ráz. ,,Dobře,“ povzdechl si král.

 

,,Eten týky, náklaďáky, kola maj a uvnitř páky…….“ A nakonec vyšla….

 

,,Bella“ šeptl král spokojen se svým výběrem.

 

,,Ale pane měl byste vědět že každým západe….“ Křičela šílená Alice, když ji vyváděli s hradu. To co chtěla říct se však v tuto dobu nedozvíme…. A tak si král vybral nevěstu a tím rozpoutal kolo nešťastných náhod..Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Shrek jinak aneb Dejte si pozor upír přichází:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!