Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Pushinka - prolog + 1. kapitola


Pushinka - prolog + 1. kapitola

Pokračování k povídce Chlupáček.

Elle se u Cullenů narodila krásná a zdravá holčička Kaia. Avšak nic není podle plánů a Nessie s Jacobem vymysleli plán... Jaký? Jak do toho zapadá upíří vegetariánská i italská rodina?

Toto je povídka navazující na povídku jménem Chlupáček

Stalo se...

Nenáviděný syn Jacoba a Nessie se sám protlouká životem. Až na střední potká svou lásku Ellu, se kterou je doopravdy šťastný, avšak nic netrvá věčně a on přichází o život. Až nad jeho studeným tělem si všichni uvědomí, jak zle se k němu chovali. Těhotná Ella jim nedokáže odpustit jejich činy... 


 

Prolog 

Minuta za minutou, hodina za hodinou… Jak čas plynul, mé bříško rostlo a s tím i nadšení z ještě nenarozeného potomka. Na pravidelné prohlídky jsem sice chodívala do nemocnice, ale můj doktor byl Carlisle Cullen – pradědeček Ailena. Neřešila jsem to. Moc se mnou nepokoušel mluvit, moc dobře věděl, že já mu neodpovím, když to není nutné.

„Je to moc brzy, moc brzy…“ Matka lítala po kuchyni sem a tam a tiše si šeptala poznámky na můj účet. Aspoň by mohla tak, abych to neslyšela…

„Tak co, Prcku, těšíš se, až budeme lítat po hřišti a honit se za mičudou?“ Táta se na mimčo těšil snad za všeho nejvíc. Pojmenoval ho Prcek, plánoval společné akce, které budou společně podnikat. Avšak mluvil jen o klukovi. Vždyť ti to mají ve světě lehčí… 

1. kapitola 

„Je to holčička,“ uslyšela jsem šepot doktora Cullena. I když jsem s touto upíří rodinou nechtěla mít nic společného, netušila jsem, jak moc bude mé a Ailenovo dítě nadpřirozené.

„H-holčička?“ vzlykla jsem radostně. „Chci ji vidět.“

Doktorova žena se ke mně přiblížila s malinkým uzlíčkem štěstí, který před chvilkou vyšel z mého lůna a nastavovala ho tak, abych ji mohla vidět ze všech stran. Nemohla jsem se na tu potvůrku, která křičela z plna hrda, vynadívat. Tak nádherná… Už teď se podobá svému otci. Sice neměla načernalý nosánek, ale špičky oušek. Nemohla jsem se dočkat chvilky, až ji poprvé sevřu v náruči.

„Maličká,“ zašeptala jsem a unaveně jsem k ní natáhla ruce.

„Jsi moc unavená, Ello. Odpočiň si, poté bude času dost.“ Doktorova slova mi zkazila náladu. Chtěla jsem ji hned. Kdybych nebyla tak vyčerpaná, vstala bych a vzala si ji sama.

„Odpočiň si!“ zopakoval přísněji a Esmé ji odvedla pryč. Doktorovi jsem neodpověděla, ani se nesnažila vstát. Rozhodla jsem se čas, který proležím v posteli, využít přemýšlením o jméně. Chtěla bych nějaké… originální. Jméno, které když vyslovím, aby se otočila jen má milovaná holčička a ne pomalu celé dětské hřiště.

Možná bych mohla zvolit nějaké indiánské. Ano… Ale jaké? Moc jich neznám. Jediné, které si pamatuju, je Kaia. Toto je jediné jméno, které mi utkvělo v paměti z jedné Ailenovi historky. Ano… Bude to moje malá Kaia.

Při vzpomínce na mou lásku mě píchlo u srdce. Celé to bylo moc čerstvé, strašně to bolelo. Výčitky, které jsem cítila, mě ne a ne opustit a tu událost jsem měla před očima. Stačilo by, abych nepřeběhla silnici. Nebo aspoň chvilka navíc, při které bych ho stihla varovat na přijíždějící auto. Nebo čas, abych se mohla vrhnout před něj.

Čím víc jsem pátrala po společných vzpomínkách, tím víc na mě padala únava. Nechala jsem oči, aby se zavřely a mysl, aby mě dovedla do říše snů. 

*** 

„Dobré ráno.“ Slova, která mě přivítala téměř okamžitě po rozlepení víček. Přede mnou stála Alice s tácem plným jídla.

„Kde je Kaia?“ Neobtěžovala jsem se s pozdravem. Oni ke mně také nebyli vždy milí, tak proč bych měla já? Navíc to, že se posledních pár měsíců chovali v rámci možností přijatelně, z nich nedělá čestné a poctivé lidi… upíry.
„Spí… Přeci teď toho andílka nechceš budit, ne?“ Něco se mi na ní nelíbilo. Nevím, jestli to bylo
způsobeno tím, jak se mnou mluví, nebo zvláštností, až moc milým výrazem v obličeji.

„Ne…“ Nenechala mě domluvit.

„Tak vidíš. Najez se, odpočiň si… Tady máš nějakou knížku, ale dávej na ni bacha. Je Edwardova a neví, že jsem ti ji půjčila.“

„Už to ví!“ K mým uším dolehl Edwardův sametový hlas. Jeho poznámka mě pobavila. Pousmála jsem se nad ní, ale rozptýlení netrvalo dlouho. Copak miminko nepotřebuje nakrmit? Nepotřebuje svou mámu?

Oči se mi zaplnily slzami a mé srdce naplnil žal. Jako by nestačilo, že už nikdy nespatřím lásku mého života, ještě mi odpírají dceru.

„No tak, Ello. Clear uvidíš hned…“

„Kaia!“ vykřikla jsem naštvaně. Je upír a nedokáže si zapamatovat jedno jméno?!

„Promiň… Kaiu uvidíš hned, co se vzbudí. Zatím si čti, nebo spi.“ Na nic nečekala. Jen co domluvila, vyšla z místnosti a já zůstala opět sama.
Snad se brzy probudí, a tak prolomí samotu, která se začíná tvořit kolem mého srdce…

                                                    


Tato kapitola je kratší. Nejdříve se do toho musím dostat, navíc toho o porodu moc nevím. :D 

Jak se vám líbí úvod do nového a  smutného příběhu? Opravdu vše půjde podle plánu? 

Doufám, že jsem vás příliš nezklamala a najdu tu pár komentářů... Aspoň od těch, co prosili o pokračování...Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Pushinka - prolog + 1. kapitola:

 1 2 3   Další »
03.03.2012 [14:16]

Soso177Najprv som preletela chlpáčika, naozaj pekný príbeh, možno trochu zrýchlený dej... ale vlastne pekne vyvážený a naozaj prišiel ako príbeh zo života. Na tento som išla hneď a tiež sa mi to veľmi páči. A to Jacob s Ness jej vzali tú malú? No dúfam že napíšeš pokračko a to čo najskôr. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22. miska555
01.03.2012 [15:46]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28.02.2012 [22:03]

AliceCullenxDNÁDHERA Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

20. alžbětka
27.02.2012 [20:25]

Emoticon Emoticon Emoticon

19. ella
27.02.2012 [20:07]

honem dalšíííííí Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. Kika57
27.02.2012 [19:53]

Kika57Páni! Emoticon Tak tolik komentářů jsem opravdu nečekala! Emoticon Abych pravdu řekla, nečekala jsem, že tu najdu tolik komentářů (tak cca 10), protože se jedná o pokračování jiné povídky, kterou nečetl každý.

Příběh sice bude tak docela smutný, ale zvažuji HE... Tedy jestli nezabiji Ellu ( Emoticon ). Doufám, že se chytne i další a další kapitoly, které už se chystají.

Za zpříjemnění startu se pokusím přidávat častěji, než Chlupáčka.

Moc vám děkuji za povzbuzení. Jste zlatíčka, které mi dodávají rychlost a chuť do psaní. Emoticon Emoticon Emoticon

27.02.2012 [19:47]

WolfPrincessjééééj Ty opravdu pokračuješ?? Emoticon Emoticon Emoticon Děláš mi radost!! Emoticon Emoticon Jenom se bojím toho že to ZASE je smutný příběh, asi vím co se stane...tak na tom zapracuj!!! Emoticon EmoticonHodně štěstí!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16. monacullen
27.02.2012 [19:32]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15. Funny1
27.02.2012 [19:31]

Funny1 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14. Ceola
27.02.2012 [19:09]

Moc krásný...počkej...ono to bude smutný....si děláš srandu...já myslela, že pokračování bude mít happy end...Doufám že se Ella od Cullenů dostane co nejdřív...v tvojí povídce mi jdou na nervy...jsi skvělá a máš obrovský talent...celkově se mi líbí tvůj styl psaní :)) Doufám, že Kaiu Elle Cullenovci nevezmou... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon To bych je asi jela nakopat :DD Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!