Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Puma – 30. kapitola

wallbywendy


Puma – 30. kapitolaKonec povídky.

EDIT: Článek neprošel korekcí.

 

30. kapitola – Konec

Vše bylo dokonalé. Paul přestal chodit s námi do školy a tak byl klid. V klidu jsme dostudovali třetí a i čtvrtý ročník. Vztahy s La Push byly vnikající, často jsme tam s Edwardem jezdili. Pořád jsem se přeměňovala, abych nestárla. Jenže teď, když jsme dostudovali školu, byl tu problém, lidé by si brzo všimli, že Cullenovic a já nestárneme. A tak se rozhodovalo, kam se budeme stěhovat. Moc nadšená jsem z toho nebyla, nechtěla jsem daleko od rodiny, kterou jsem teprve nedávno získala. Edward mě uklidňoval, že sem budeme často jezdit na návštěvu. To mi připomíná, měla jsem pravdu jako vždy, a Yasmina porodila holčičku, která byla bledá, naše další budoucí puma. Ale nebyla světlá jako já, což jsem taky docela čekala. Malá byla úžasná, pojmenovali ji Melinda, po mámě.

Jednoho dne se stalo něco, co jsem nečekala, ale podle Edwardových slov to musí udělat, než odejdeme. A to vzít se, požádal mě o ruku a já s nadšením přijala. Předtím se prý ptal i mého táty, který nebyl proti. Tak co mu taky zbývalo, bylo mu jasné, že se vezmeme tak či onak.

A tak se Alice dostala do svého živlu připravování svatby. Nic mi neřekla, jediné, co jsem věděla, bylo, jaké budou mé šaty, jinak nic.

Držela to vše v tajnosti a já se ani nepídila, bylo mi to celkem jedno, jak to bude vypadat. Hlavní bylo, aby tam byl Edward. Hned po svatbě jsme se měli stěhovat, všichni jdeme totiž na vysokou a já jsem zvědavá, jak dlouho tam vydržím, moc si totiž nevěřím a Edward nás ke všemu přihlásil na docela drahou a prestižní školu - Darthmouth. Ještěže to nebyl Harvard, tam bych vkročila a mohla zase domu.

Alice na mě dodělávala posední úpravy, nemohla jsem se už dočkat. Mohlo za to hlavně, to že jsem dva dny Edwarda neviděla. Alice ho a kluky poslal na lov. Tím mě naštvala, a proto se teď nemůžu dočkat, až budu u něj.

Alice se konečně se spokojeným úsměvem odtáhla a prohlídla si mě, poté mě natočila k velkému zrcadlu. Koukala jsem na sebe a nevěřila, že jsem to já. Byla jsem opravdu krásná. Musela jsem ji i Rose pochválit. S tou jsme v poslední době měly taky dobrý vztah, a musím uznat, že to byla skvělá kamarádka jako Alice.

Alice mě táhla ven a já nechápala proč jdeme před dům, tam čekal vlk, kterého jsem hned poznala - Jacob.

„Vylez si na něj on tě odveze na místo,“ usmála se na mě a s Rose mě ještě objaly poté zmizely v lese. Poslechla jsem tedy a opatrně se vyškrábala na ramena svému - v tuhle chvíli chlupatému - bratrovi.

Běžel lesem a já po chvíli poznala tu cestu, ale nevěřila jsem tomu, když se najednou zastavil a já slezla dolů. Utekl mezi stromy a po chvíli se vrátil jako člověk oblečený v obleku. Chytil mě za ruku a mlčky mě vedl dál a tam byl zase táta. Jacob mě objal, dal mi pusu do vlasů a zmizel.

„Jsi krásná, holčičko,“ usmál se na mě a nabídl mi rámě, které jsem ráda přijala. Vydali jsme se do lesa, který jsme po chvíli opustili a ocitli se na mé a Edwardově louce, která ten den byla ještě kouzelnější. Byl tam rudý koberec, který se táhnul jako ulička, okolo byly židle, kde byli všichni, koho jsem znala i ze školy. Na konci koberce stál krásný dřevěný oblouk, na kterém byly bílé růže. A pod ním stál Edward v obleku a vypadal skvěle jako vždy. Krásně se na mě usmál a já mu úsměv oplatila.

Táta mě vedl uličkou za mým budoucím manželem. Mužem, kterého miluju a on mě a budeme spolu navždy.

Vedena tátou jsem šla při jemné hudbě z klavíru uličkou za Edwardem. Upírem, co okouzlil pumu. Usmívali jsme se na sebe a byli jsme šťastní.

Došli jsme až k němu a táta mě slavnostně předal Edwardovi. Náš obřad mohl začít.

„Ano.“ Jsem odhodlaná s ním být na věky věků.

„Ano,“ usmíval se na mě.

Tímto dnem jsem se stala paní Cullenovou a nejšťastnější pumou na světě. Když jsme se políbili, všichni začali jásat. Já a Edward jsme dokázali něco neuvěřitelného a hlavně nevídaného. Nezabili jsme se, ale navzájem se zamilovali. Zapomněli jsme na naše odlišnosti a pravidla našich ras, jelikož jsme byli oba jiní a rozdílní. Já puma, on upír vegetarián. Spřátelily jsme kmen Quiletů s Cullenovými. Stali jsme se rodinou a příbuznými. Uzavřel se věčný mír. Zapomnělo se na nenávist a výhrady. Konečně se zapomnělo na odlišnost těch druhých a  všichni se navzájem brali. Zapomnělo se, že je někdo bledší, tmavší, menší, či větší. Rozdíly byly konečně zapomenuty.

Kdo by kdy řekl, že já to dokážu, i když jsem na to nebyla sama, ale stejně? Nikoho by nenapadlo, že zrovna já něco podobného dokážu.

Osudy pum byly nevyzpytatelné, ale už od narození měly pevný cíl, jaká bude jejich budoucnost, jaký je jejich osud. A bylo jen na nás, jak se k tomu pevnému cíli dostaneme a zda se dostaneme. Mě se to povedlo, a tak doufám, že i ostatním. Ale nikdy se nedozvím, jak dopadl příběh první pumy. To bude navždy záhadou. Mohla mít skvělý život s někým z kmene, ale taky mohla být zabita. Mohla milovat upíra. Je toho spoustu, co mohla, ale jak to bylo, a co udělala, se nikdy nedozvím. Mohu jen snít a doufat, že byla šťastná jako já v tuhle chvíli.

Tančila jsem s Edwardem a měla opřenou hlavu o jeho rameno. Byla jsem šťastná a nic mi nechybělo, až na maminku. Vzpomněla jsem si na ni a její uklidňující věty.

„No tak, zlatíčko. Jsi výjimečná, protože i tvůj osud je výjimečný. Jsi stvořená pro něco velkého. I tvůj manžel bude výjimečný,“ chlácholila mě máma. Tehdy jsme jí věřila, ale teď už vím, že osud je prostě jen krutý.

Měla pravdu. A v tuhle chvíli to bylo vidět. Jenom to dokazovalo její slova. Ano, můj manžel nebyl obyčejný. Byl to upír, ke všemu vegetarián, a četl myšlenky. A já, bledá indiánka, co se mění v pumu. Ale přesto jsme si našli cestu k sobě a milujeme se. A já věřím, že to tak zůstane hodně dlouho.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Puma – 30. kapitola:

 1 2   Další »
15. AliceVBrandon
29.10.2017 [14:52]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14. tacenta
17.08.2013 [9:36]

Emoticon Emoticon

29.08.2012 [18:07]

monokl009 Emoticon Emoticon

10.03.2012 [0:31]

AddyCullenAhoj... Je to jedna z nejlepších povídek tady! Moc jsem si ji užila! Nádhera!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

02.01.2012 [13:03]

Stefi72 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10. nikaok
05.12.2011 [15:49]

nikaokSupééér poviedka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

01.09.2011 [14:35]

janulkaáh.. túto poviedku somk čítala už asi..5x Emoticon a vždy sa mi páči Emoticon

01.09.2011 [14:30]

kachnullka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.08.2011 [1:19]

teresaterka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. DyDy
14.07.2011 [12:35]

Krásná povídka:). Píšeš hezky. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!