Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Po roce 2012 - Epilog

Upíre, nezlob se!


Po roce 2012 - EpilogEpilog k mé povídce.
Bude to mít tak trochu otevřený, ale i tak trochu uzavřený konec. Posuďte sami.
Předem říkám, že pokračování neplánuji. Tohle je totiž má úplně poslední povídka na těchto stránkách.
Všem děkuji za veškeré komentáře, nejen k této povídce, ale ke všem mým příspěvkům. A doufám, že se vám bude líbit konec. Nejen konec povídky, ale i můj konec na těchto stránkách. :-)

Mladá dívka seděla na prašné půdě za slunečné záře, v ruce pero a papír a psala.

 

Pro budoucí generaci:

Budu vám vyprávět příběh. Příběh o dívce, která zachránila naší planetu.

Ale ještě předtím musíte vědět, že fakt, že zanikala naše planeta, nebylo vinou ani lidí a ani upírů. Mohla za to planeta Země, která nás už nemínila dále trpět. Bouřila se! Umírala! A nebýt té dívky, povedlo by se jí to a nás by vzala s sebou.

Ta dívka se jmenovala Lynn. Přišla s jediným cílem – zachránit nás i naší planetu. Také chtěla uzavřít mír mezi lidmi a upíry. Byla to neobyčejná dívka.

Vyslechli jsme ji a souhlasili s ní. Několik z nás se spolu s ní vydalo do Volterry přesvědčit i ostatní, abychom drželi pohromadě a bojovali proti naší planetě. Mezi nimi byli i Volturiovi. Nejhorší upíři ze všech.

Šlo s ní několik upírů z klanu Cullenových, několik vlkodlaků, několik lidí, mezi kterými byl i její milovaný bratr Kyle a Matt, muž který ji miloval a kterého i ona milovala.

Šla vyjednávat mír, zatímco naše planeta umírala. Volturiovi se k ní ale odmítli přidat. Chtěli lidi dál využívat jen jako potravu, a to ona nehodlala trpět. Ale jiní upíři tam se rozhodli s ní jít a pomoct nám všem.

Dříve než se vrátili do Washingtonu, kde na ně čekali lidé a zbytek Cullenů a vlkodlaků, aby spolu s upíry zachránili planetu, zasáhla Volterru katastrofa. Zemětřesení. Při tom zemětřesení Lynn zemřela a spolu s ní i mnoho dalších. I Volturiovi padli a s nimi celá jejich garda.

 

Dívka na moment odložila pero a zavzpomínala na tu dobu.

Vzpomněla si, jak čekala spolu s ostatními, až se Lynn vrátí s ostatními a s posilou vrátí. Čekala marně. Sice přišli, ale ne všichni.

Z těch, co z Washingtonu odešli, se jich vrátilo jen pár. Z upírů se vrátili živí jen Jasper a Alice. Z vlkodlaků jen Jacob a Leah. Z lidí jen Kyle, bratr Lynn.

Lynn spolu s Mattem v objetí zemřeli pod zříceninami Volterry. Zemřeli tam i Bella a Edward, když bojovali spolu s Arem, vládcem Volturiových. I Emmett zemřel, když se pokoušel odtamtud dostat všechny ostatní. Sam, Paul i Jeremy padli. I Christin zemřela.

I přes tu obrovskou ztrátu se někteří vrátili a přišli i upíři, kteří nám hodlali pomoct.

Dívka se vrátila zpět k psaní.

 

I přesto, že Lynn zemřela při uzavírání míru, neuzavřela ho tím, jak mluvila k Volturiovým. Ale uzavřela ho tím, že za mír zemřela. Zemřela za to, abychom my mohli žít. Tím, že zemřela, se všichni lidé a upíři semkli dohromady. Společně jsme z Washingtonu bojovali proti přírodním katastrofám, které nám naše planeta přichystávala.

A vyhráli jsme. Pomocí našich zvláštních schopností, pomocí naší síly a vůle žít jsme naši planetu zachránili.

Nic z toho by ale nebylo možné bez této dívky. To Lynn nás zachránila! To Lynn zachránila naši planetu zemi! Nikdy na tuto dívku nezapomeneme.

Washington D.C., září roku 2110

Napsala Renesmé Swanová-Cullenová,

potomek Isabelly a Edwarda Cullenových, poloupírka.

 

Renesmé složila dopis a spolu s perem ho zasoukala do džínsů. Vstala, oprášila si písek a vydala se zpátky k opevnění, kde všichni v míru žili.

Před bránou už na ní čekal muž, kterého milovala a který miloval ji. Jacob.

„Hotovo?“ zeptal se s úsměvem, chytil ji za pás a vedl ji dovnitř skrze velkou bránu.

„Ano, dopis pro budoucí generace je napsaný,“ informovala ho.

„Napsala jsi tam všechno?“ zeptal se zvědavý Jacob.

Renesmé uhnula pohledem a zadívala se za sebe. Zadívala se na temně rudé slunce, které zářilo. Jen jeho paprsek normálního člověka bolel a pohled na něj byl pro některé i oslepující. Ale ne pro ni.

„Všechno ne,“ přiznala. „Sami přece budou vědět, že teď už nezaniká naše Země, ale naše Slunce. A že s tím my už nic dělat nemůžeme.“

Jacob ji pohladil po vlasech a šel s ní zpět do bezpečí budov. Do stínů. Jak tak šli, brána se za nimi pomalu, ale nadobro uzavírala. To bylo naposled, kdy někdo vyšel ven.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Po roce 2012 - Epilog:

 1
24.02.2013 [23:06]

petruss11Moc se omlouvám, že komentuji až teď. Ale já jsem se prostě nemohla odtrhnout. Ten konec byl smutný, ale krásnný. Určitě si přečtu další tvé povídky. Jsi skvělá autorka. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. Agule99
06.02.2012 [20:00]

Nádherná povídka!!! Jen škoda, že tak krátká!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

06.02.2012 [16:46]

ThereSSaZnovu moc děkuji za komentáře... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

06.02.2012 [14:32]

Funny1Úžasný. Bože, proč končíš? Tohle mi vysvětli? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Zlatisko007
06.02.2012 [14:15]

tahle povídka je úžasná...:)) ale prosím, mohli byste mi dát like na tenhle odkaz....pomůžete mi tím...díky moc Emoticon Emoticon https://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/photo.php?fbid=168299519947363&set=a.167880326655949.32431.113907912053191&type=3&theater

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!