Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Neznáme se, přesto Tě miluju ll. - 2. kapitola

Neznáme se, přesto Tě miluju ll. - 2. kapitolaPoznání, kdo koho má rád, čuchání k vlasům a nečekaný zvrat událostí... Příjemné počtení, Funny1

2. kapitola

 

„Ahoj tati,“ pozdravila jsem Ara, který na nás čekal před soukromým letištěm. Objal mě i Naty, ale u Lindy se zdráhal a ani se na ni nepodíval. Vycítila jsem, že to Lindu mrzí, ale i přesto jsem chtěla Ara přesvědčit k opaku.

„Tati! A co Linda?!“ Linda se s bolestí v očích podívala na Ara, který odmítavě zakroutil hlavou.

„Ne.“

„Ne? Tak ne. Ale taky tě nebudu chtít obejmout,“ řekla jsem a věděla, že riskuju. On si nikdy nic nenechá líbit. Čapla jsem Lindu za ruku a vyšla jsem s ní k autu.

„Dobře!“ zakřičel, ale poznala jsem, že se hodně přemáhá. Objal ji a Linda se na mě vděčně usmála. Na chvíli zavřela oči, ale hned je otevřela, když se jí začal vykrucovat. Držela ho pevně.

„Můžeme?“ zeptala se Jane.

„Jane!“ zakřičela jsem radostně a skočila jí kolem krku. Pak tu byl Demetri, který měl pro mě slabost, Felix, který měl zase slabost pro Lindu. A Santiago, je prý zamilovaný no Naty. Je to pořádně zamotané.

„Čau, děcka,“ pozdravil nás Felix a měl zase oči jen pro Lindu. Nad tím jsem se usmála.

„Ahoj,“ pozdravily jsme všechny a objaly je, dneska teda ještě otevřu hodně krát náruč. Když přišla řada na Felixe, tak slastně přivřel oči a vdechl její vůni.

„Co to děláš?“ zeptala se ho Linda podezíravě a poodstoupila. On se zatvářil dost vyděšeně, ale hned nasadil ten tvrdý výraz.

„Nic, jenom, že máš nový šampon? Meruňka a jahoda.“

„Jo! Strašně pěkné voní. A vy jste si toho nevšimly,“ obvinila nás a šla k autu.

„Protože ti nečuchám k vlasům,“ zamručela jsem a Demetri se potichu zasmál, usmála jsem se na něho a šla za ní.

„No, jak se má Sulpicia?“ zeptala jsem se na Arovu manželku, kterou jsem taky nikdy neviděla. Byla někde zavřená, ale nevím kde a ani proč. Budu to muset zjistit.

„Dobře, dobře,“ řekl rychle, protože si myslím, že ani on neví, co dělá, třeba ji navštěvuje jenom na jednu věc… brr. Nebudu vymýšlet na jakou…

„A jak jste se měly vy?“ zeptal se, aby asi odvedl moji pozornost od jeho ženy.

„Výborně,“ zhodnotila to Naty a po očku se koukla po Santiagovi. Ten se na ni usmál, jako by vycítil její pohled. Aha, takže takhle je to, hm…

„Opravdu skvěle, Cullenovi byli moc hodní… A tati? Nemohly bychom tam zase někdy zajet?“ zeptala se Linda. „Teda, jestli by jim to nevadilo,“ dodala rychle.

„No, můžete,“ začal sladce a otočil se na Lindu. „Ty ale ne! Co jsi udělala, bylo nehorázné a,“ ztišil hlas do šepotu, že i já jsem musela nastražit uši. „budeš toho litovat.“

„Aro!“ vykřikla jsem naštvaně a neřekla jsem mu tati a ani nijak podobně.

„Tohle nemůžeš!“

„To si piš, že můžu,“ řekl s ledovým klidem.

„Napadlo tě, že když byla malá, tak nevěděla, čeho se dopouští? Třeba chtěla, aby sis jí víc všímal a -“ Nenechal mě domluvit.

„Že byla malá. Malá, pch. Podívej se, je to spratek a koukni, kolik jí je! To si opravdu vůbec neuvědomovala. Ale já si jí všímal!“ zahřměl opovrženě. Linda chtěla něco říct, ale jeho pohled ji zastavil.

„Zastav,“ zašeptala jsem.

„Cože?“

„Zastav,“ to už jsem zakřičela a auto se hned zastavilo.

„Já tu nebudu poslouchat, jak obvinuješ moji sestru! Jdete, holky? Nebo jdu sama.“ Zabouchla jsem Arovy pod nosem dveře, jen tak, tak ho nebouchly do obličeje.

„Lucie! Celý život jsem se staral o ty dvě! A ty… Ty teď nemůžeš jít, já to chci dořešit!“ zakřičel.

„Ne, celý život je jenom o tobě. Ty tys toho asi nevšiml, ale já ano. Ženy, naše matky, jsi sprostě využil a ani ses je nepokusil zachránit. Umřely a my jsme je nepoznaly. Třeba jsi je znásilnil a oni to nechtěly!“ zakřičela jsem a po tváři mi začaly téct slzy.

„Co to sem plete?!“

„Říkám to, co si celý život myslím,“ chytla jsem holky za ruce a dotáhla je ke kufru, kde jsem vytáhla naše zavazadla.

„Ony žijí!“ zakřičel za námi.

„Cože?“

„Vaše matky… Ony jsou naživu.“ Panebože.« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Neznáme se, přesto Tě miluju ll. - 2. kapitola:

 1
16.07.2012 [10:31]

monokl009ony žijí!. Emoticon Emoticon teď jsi mi vyrazila dech.. Emoticon ten Aro je ale exot to jim to nemohl říct dávno?..Puste mě na něj!...Krásná povídka.. Emoticon

13.07.2012 [16:29]

ElleScathersUž mě docela štvete, slečny a paní spisovatelky. Stále se zlepšujete - a to mluvím hlavně k tobě - a zdá se, že jediná já se jen zhoršuji... Emoticon
Malinko jsem odbočila k tématu - opět úžasná kapitola se skvěle propsanými pocity - co říct, prostě dokonalost sama. Já... nemám ani co už víc dodat. Emoticon

(Já tě upozorňovala, že u mě najdeš jen chválu - kritiku prostě psát nedokážu. Emoticon )

1. Alison
11.07.2012 [19:13]

Waaauuu!!! Holka, z tebe se stala spisovatelka, opravdu se ti to moc povedlo. Je znát ten velký skok od první kapitoly první řady, a teď? Super! prostě super!!
Honem další, je to opravdu povedené, zasloužíš si pochvalu!
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!