Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Neznáme se, přesto Tě miluju - 16. kapitola

Neznáme se, přesto Tě miluju - 16. kapitolaJak to tedy Lucka vyřešila? A svůdný Edward.

16. kapitola

 

Kluci se tvářili, jako bych jim patřila, ale mýlí se, já nepatřím nikomu - teda zatím.

„Kluci, nechte toho," nabádala jsem je.

„Tak co, Cullene?"

„Tak co, Newtone, hmm?" Bože, tohle bude na dlouho.

„Mikeu, pojď, prosím tě." Chytla jsem ho za košili, ale vůbec to s ním nehnulo.

„Ne, Luci. Já jsem ve čtvrťáku, minule mi tvůj bratr ukradl Bellu, ale ji," ukázal na mě prstem, „mi nevezmeš." A žduchl do Edwarda.

„Myslíš, že by tě chtěla? Chris ji na rozdíl od tebe miloval hned od začátku." A žduchl do něj taky. A kdybych Mika nedržela za rukáv, tak by se už určitě válel po zemi. Edward ho probodával zlostným pohledem a viděla jsem, že mu ztmavly oči. Sakra, je naštvanej. A k tomu postoupil dopředu.

„Edwarde Anthony Masone Cullene! Nech toho! Jen abyste věděli, já nejsem vaše!" křičela jsem jak zuřivá, i pan bronzový na mě zvedl pohled. Se uráčil!

„Jsem snad něčí majetek?! Máte pravdu, jsem svého otce, který…" Edward mi rychle zacpal pusu, abych něco nevyžvanila. Musela jsem uznat, že to udělal jen tak tak, protože jsem chtěla vykládat o své hrozné rodině a kým jsme.

„Pust mě," zamumlala jsem mu do dlaně nakonec, protože jeho omamující vůně mi už pěkně stoupala do hlavy. Když mě nepouštěl, tak se ozval Mike.

„Už ji můžeš pustit!" Eda nad tím chvíli přemýšlel, jestli mě pustí, nebo ne, ale raději mě pustil, i když se mu nějak nechtělo. Tak to nechápu.

„Mikeu, myslím si, že bychom měli jít na ten oběd." A snažila jsem se ho odtáhnout ke dveřím.

„Ještě jsme spolu neskončili, Cullene." Zvedl ruku do úrovně očí, zvedl prostředníček a ukazováček a ukázal na Edu. Ten znak znamenal: sleduju tě. A když jsme odcházeli, chytil mě kolem pasu a ještě na něho ukázal sprosté gesto rukou.

„Mikeu," napomenula jsem ho a pleskla ho po ruce. Eda se vzadu zasmál, ale Mike to vyřešil tak, že mě políbil na skráň a smích za námi ustal.

„Jdeme," rozkázala jsem a my vyšli jsme směr jídelna.


„Sedneš si vedle mě?" otázal se někdo u mého ucha. Zachvěla jsem se, když jsem zjistila, kdo je ten dotyčný.

„Ne," řekla jsem, ale zjistila jsem, že se mi třese hlas.

„Luci, pojď," lákal mě Edward u mého ucha a stiskl můj lalůček. Tělem mi projela vlna vzrušení a já přivřela oči. Hned ale opadla, když jsem viděla Mikea, který na mě koukal v úžasu. Celý zkoprněl. Zrudla jsem a svěsila jsem hlavu. Bože, kde se to ten Edward naučil? blesklo mi hlavou. Už vím! Od Lindy. Trapná chvíle mi připomněla, že mě Mike zkoumá přísným pohledem.

„Luci," zakroutil hlavou pobaveně Edward a já se rychle otočila. Nevím ani proč, ale zvedla jsem svou pravou ruku, opřela jsem se do ní a udeřila Edwarda. Natotata se otočila celá jídelna a zavládlo ticho. I Emm, který se vždy smál, zůstal zticha.

„Podívej se, co děláš. Každému jenom ubližuješ! Ale říkám ti, že mně ublížit nejde, protože mně už jsi ublížil…" Vzala jsem limonádu a chrstla jsem mu ji do obličeje. Na chvíli mi bylo líto, že mu zničím jeho „mistrovské" dílo. Ale ne, má to stejně jak vrabčí hnízdo. Vzala jsem si bagetu a odkráčela jsem ven z jídelny. Ozval se ohlušující smích a zaslechla jsem Lindu, jak něco říká Cullenovým.

„To je sestra, co? Ale můj Edík teď potřebuje tu košili sundat. Takže mizím a nerušit!" A mně se zvedl žaludek.Pokračování příště. Tak co na to zatím říkáte? A chtěla bych se zeptat, jak byste chtěli, aby povídka pokračovala dál. A promiňte, že jsou kapitoly teď tak krátký. Děkuji za komentáře, vaše Funny1 (Sranda1, že Ciel?).« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Neznáme se, přesto Tě miluju - 16. kapitola:

 1
6. Ceola
09.05.2012 [21:23]

Jééé....nepoprali :( ale vynahradila jsi to tím jak tam Luc Edovi vychrstla tu vodu...jej umím si představit tak trochu jeho výraz :D k popukání :DD Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15.04.2012 [12:31]

ElleScathersProč to píšeš tak krátké? Jinak souhlasím s Vilinkou, lepšíš se. Emoticon

01.04.2012 [12:16]

vilinkaMusím říct, že jak tak pozoruju, zlepšila ses. Už je to lepší, avšak ne úplně ono, na některých věcech bys měla ještě zapracovat. Ale to dopiluješ, věřím ti... Emoticon Jinak o ději bych se normálně nebavila, to je jen na tobě, ale trochu mě děsí ty změny... Nejdřív se k Lucce chová jak k někomu podřadnému, a pak se k ní tulí a okusuje jí ucho??? Emoticon Emoticon To je trochu hrr, nezdá se ti? Emoticon Emoticon Myslím, že bys měla trochu zvolnit... Emoticon

3. monty
30.03.2012 [20:40]

nemám slov prostě mu to nandala... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. Mňamka
30.03.2012 [15:16]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30.03.2012 [14:14]

VerCullen Emoticon Emoticon Můj Edík potřebuje tu košilku sundat, takže mizím a nerušit... xD Mně chceš zabít, či co, čečé? Emoticon Emoticon Musím, ale říct, že se mi moc líbila hádka mezi Edem (už jsem zmínila, že mi přijde hrozně sladký, když mu takhle Lucka říká? Ve většině povídkách je to EDWARD, ale takový EDA to je jen asi opravdu pouze tady! Emoticon ) a Mikem. Pěkně si vjeli do vlasů... A sprosté gesto... Emoticon A taky jsi nám hezky popsala "sleduju tě"... Mělas popsat i to sprosté gesto rukou a hlavně ho odůvodnit, hele! Emoticon Co to znamená? Zameť podlahu? Emoticon
A k tvému dotazu, jak by měla povídka pokračovat... To není lehká otázka. Já osobně bych si našla objekt. kritika, páč tohle je opravdu moc pěkná povídka a je škoda s ní někdy teď skončit... Takže pokračuj, zlato, ale nás se neptej, protože mě na tohle téma opravdu nic nenapadá, jen si pokaždé říkám, čím nás překvapíš. Emoticon
A nevadí, že jsou kapče krátký, hlavně, že vůbec jsou. Emoticon Emoticon Emoticon
A už nejsem Ciel, Srando1. Já jsem VerCullen, páč k té slavné Ciel jsem zapomněla heslo. Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!