Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Nechtěná epilog

Nechtěná epilogVytáhla jsem z šuplíku obálku a úhledně na ni napsala adresu.

Svírala jsem v ruce papír a četla jej neustále dokola. Lustrovala jsem každičké slovo a jemně jsem se třásla. Chtěla jsem a zároveň ne. Opravdu jsem byla vyvedena z míry.

„Miláčku přestaň, začne mě z tebe bolet hlava, všechno je v pořádku!“ smál se mi můj drahý. Jemně jsem na něj přes rameno zavrčela a dál se věnovala papíru. On s povzdechem vstal a odešel z místnosti. Už jsme spolu nějakou chvíli bydleli.

„V pořádku,“ brblala jsem si pod nosem a opět četla řádek po řádku. Tohle není v pořádku, tenhle nápad není absolutně v pořádku. Přemítala jsem. Nebylo to v pořádku, neměla jsem to dělat, měla jsem to nechat tak, jak to je. Určitě už si zvykli. Ale mě to nedalo. Trápilo mě to od plesu. Od setkání s Alicí a Thomasem. Navíc jsem byla na mou drahou polovičku naštvaná, jelikož mě v tom podporoval. Chtěl, ať to udělám. Chtěl, ať jsem spokojená, protože věděl, že mě to trápí. Kdyby raději řekl třeba: vykašli se na to, nemá to smysl. Ale on ne. On mi ještě asistoval a dělal si ze mě srandu, protože jsem byla nervózní. Opravdu partner za všechny peníze.

Vytáhla jsem z šuplíku obálku a úhledně na ni napsala adresu. Poté jsem vložila papír dovnitř a zalepila ji. Během chvíle u mě stál a bral mi obálku z ruky.

„Ne, počkej, já nevím!“ byla jsem v úzkých.

„Udělám to za tebe.“ A byl pryč. Obálka nenávratně v trapu.

Během chvíle byl zpět a držel mě v náručí.

„Už se dozvím, co tam stálo? Přesně tedy,“ usmíval se na mě. Nechtěla jsem mu to říkat, proto jsem pouze nesouhlasně zakývala hlavou. „To jsem věděl, proto jsem si to přečetl,“ zachechtal se a já ho bouchla do ramene a měla v plánu s ním aspoň půl roku nemluvit. Založila jsem si ruce na prsou a vystrčila bojově bradu. Jeho smích se ještě prohloubil. „Přestaň se rozčilovat, vždyť jsi to napsala hezky,“ utěšoval mě. Já se otočila na patě a odcházela pryč.

 

 

Mladý muž držel v rukou dopis adresovaný jeho dceři. Poznal ten rukopis. Přesně věděl, kdo jeho malé holčičce píše. Měl nutkání jej otevřít, ale neudělal to. Proto rychle utíkal za dcerou a dopis ji předal. Nechápavě se na dopis dívala, ještě nikdy ji nikdo nepsal. To se taky v této době jen tak nestalo, aby se někdo namáhal s dopisem.

Otevřela jej a začetla se.

Drahá Anabell,

mrzí mě a velice se omlouvám za poslední shledání. Pokud se tomu tak dá říkat. Opravdu mne moc trápí, že jsem měla příležitost tě poznat a promrhala jsem ji. Prý už jsi o mně dávno slyšela. Já o tobě také, ale pokud bys mi dala ještě jednu možnost, chtěla bych se o tobě dozvědět víc. Ráda bych se o tobě dozvěděla každičký detail. Rozhodnutí, zdali mi to umožníš, nebo ne, je čistě na tobě, já budu čekat na tvou odpověď a doufat, že nějaká přijde. Pozdravuj ode mne tvé rodiče.  

Mám vás všechny moc ráda

Isabella

Mladá poloupírka dopis s úsměvem složila a dala si ho do kapsy. Otec na ni nechápavě hleděl.

„Jedu do Volterry tati.“  


Možná bych mohla prozradit, že se k Nechtěné ještě vrátíme. Takže jsme ještě tak úplně neskončili. Vaše Eviie 


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nechtěná epilog:

 1
4. Ren
27.06.2018 [22:37]

Jee tak to jsem ráda a všichni jsme moc rádi

3. BabčaS.
26.06.2018 [10:40]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.06.2018 [12:16]

marketasakyTakovou radost mám!!!!! Tak je to správně! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Eivli
22.06.2018 [15:12]

takový epilog jsem nečekala, ale moc za něj děkuji Emoticon Emoticon Emoticon jsem moc ráda že jsi povídku dokončila Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!