Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Nečekaný zvrat - Prolog + 1. kapitola

Ahoj! Toto je moje první povídka. A o co tu jde? Edward Bellu opustil. Ta se spřátelí s Jacobem. Náš tolik známý trojúhelník. S kým Bella nakonec zůstane? Bude to Edward nebo Jacob? Ale co když to nebude ani jeden? A jsou naši rodiče ti, kteří si myslíme? Co se stane, když se naše stará láska vrátí? A jak vše nakonec skončí? To se dozvíte v mé povídce. Příjemné čtení.

Prolog:

Proč?

Tak tuto otázku jsem si pokládala denně. Proč mě Edward opustil? Proč mě nemiloval? Proč jsem pro něj nebyla dost dobrá a další otázky tohoto typu. Já jsem si vážně myslela, že mě miluje tak, jako já jeho. On byl střed mého vesmíru, mého světa. On byl součást mě. 

Řekl mi, že to bude, jako kdyby on a jeho rodina nikdy neexistovali. Nejen, že mi vzal sebe, mého anděla, vzal mi i moji nejlepší kamarádku Alice. Alice je Edwardova sestra.

Cullenovi jsou upíří rodina, kterou jsem milovala. Byli "vegetariáni" jak se často nazývali. Znamená to, že nepili lidskou krev, ale zvířecí.

Carlisle a Esmé měli 5 dětí. Samozřejmě adoptovaných. Alice, Rosalie, Emmetta, Jaspera a Edwarda. Alice a Jasper byli pár, stejně jako Emmett a Rosalie. Jediný Edward byl sám.

Vždy mi říkali, jak mě mají rádi a jak je těší, že jsem s Edwardem. Kdyby to tak bylo, tak proč se se mnou nerozloučili?! Ale vlastně jsem za to celkem ráda, protože by to pro mě bylo ještě těžší.

Charlie, můj otec, ke kterému jsem se přestěhovala po smrti své maminky, byl ze mě nešťastný. Byla jsem jako tělo bez duše. Než jsem potkala Jacoba.

 

1. kapitola:

Jak jsem se poznala s Jacobem? Vlastně jsme si jako malé děti spolu hráli. Ale během těch let ve Phoenixu jsem na něj zapomněla, ale to mu rozhodně neříkejte!

Když mě Edward opustil, tak jsem byla pořád doma. Tudíž i když tatův nejlepší kamarád Billy Black, zároveň otec Jakea, přijel na návštěvu. Jednou takhle potřeboval Jake Billyho auto, takže pro něj později musel dojet, aby se měl jak dostat domů. A my si prostě začali povídat. Bylo to tak jednoduché. Řekla jsem Jakeovi, ať se zase kdykoli staví, a on mě vzal za slovo.

Začali jsme spolu chodit do kina, učit se, dělat blbosti, procházet se. Byli jsme jako sourozenci, které bůh nedal dohromady. Já tyto naše dny milovala a miluji.

(...)

Jake se hodně změnil. Ostříhal se. Najednou byl nabušený, neřekli byste, že je o dva roky mladší. Vedle něj jsem si připadala jako pětiletá holčička.

Ale nebyla to jen tato změna. Už na mě neměl tolik času, a když jsem se ho zeptala, o co jde, tak jen řekl, že má své povinnosti. Věděla jsem, že mi něco tají, přesto jsem čekala, jestli mi to řekne, ale on nic, tak jsem se ho prostě zeptala, co se děje a on mi odpověděl něco, co jsem vůbec nechápala, ale v noci mi to došlo. Jeho odpověď zněla:

„Pamatuješ si, Bello, ten den, jak jsi s kamarády přijela na pláž do La Push a já ti vyprávěl ty legendy?" Já jen přikývla a on pokračoval: „Tak si zkus, prosím, vzpomenout, co vše jsem ti říkal! Bylo by jednodušší, kdyby jsi to věděla, ale já ti to vážně říct nemůžu!" A prostě odešel.

Jak už jsem říkala, že jsem si na to vzpoměla ve snu, tak ano. Zdál se mi sen, že jsem byla v lese. Byla tma a já volala Jakea. Uslyšela jsem kroky, ale když jsem se otočila, tak tam nestál Jacob, ale vlk. Ráno jsem se probudila zpocená, ale už jsem to věděla. Ty legendy nebyly výmysly, jak si Jake myslel.

Vlezla jsem do sprchy, umyla si vlasy a pořádně se probrala. Pak jsem provedla ranní hygienu a rozhodla se jet do La Push.

_____________________________________________________

Chtěla bych Vás poprosit, o komentáře. Chci vědět, co se vám líbilo a nelíbilo. Berte ohled, prosím, na to, že je to jen rozjezd. Musela jsem nějak začít. Ale doufám, že budete číst dál.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nečekaný zvrat - Prolog + 1. kapitola:

 1
07.03.2012 [20:59]

EmmettkaDěkuju moc. 77Alex77 - tobě jsem neskutečně vděčná za rady! :) Díky moc.. Emoticon

07.03.2012 [19:33]

mmonikurčitě pokračuj Emoticon
těším se, jak se to bude vyvíjet! Emoticon Emoticon Emoticon

3. LidkaH
07.03.2012 [18:28]

me se to libilo celkove a uz se tesim na pokracko!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

07.03.2012 [18:25]

77Alex77 Emoticon Emoticon Tak tu si, Emmettka... Emoticon Keď som to čítala, prišlo mi to nejaké známe... Emoticon Odkiaľ to ja poznám? Ahááá! Z emailu! Emoticon Emoticon

Ako som ti už hovorila, píšeš pekne, len nekopíruj z filmu... Emoticon Chápem, že je to len začiatok a každý musí nejako začať.. Emoticon Druhú kapitolu využi na to, aby si nám ukázala, aká skvelá je táto poviedka, ako krásne vieš písať Emoticon Emoticon

Takže, prajem ti mnoho úspechov v tejto poviedke a teším sa, ako sa ukážeš v 2. kapitole.. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. martty555
07.03.2012 [18:23]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!