Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Nečekaný zvrat - 3. kapitola

Ahoj. Přináším další kapitolu. Dozvíte se, kdo byl onen kluk a co se stalo. Vzala jsem to rychle, tak doufám, že to nebude vadit. Prostě se už musím dostat k jádru. Emmettka

„Ahoj, já jsem Bella," odpověděla jsem tomu nádhernému klukovi. Počkat! Vždyť on se mi  nesmí líbit. Já přeci miluju Edwarda. To nejde. Ale došlo mi: Bello, ty blázne, Edward tě už nemiluje. Myslím, že tato myšlenka vše rozhodla.

„Ahoj, já jsem…"

3. kapitola

„Ahoj, já jsem Paul!" řekl.

„Těší mě."

„Mě taky, hele, nechtěla by ses třeba projít? " zeptal se. On se mě ptá? To myslí vážně? Radostí jsem chtěla poskakovat, ale jen jsem přikývla. Co by si o mně, proboha, pomyslel?

Pomalu jsme se procházeli po pláži a povídali si. Byl to fajn kluk, opravoval auta v opravně, se svým kamarádem. Holku nemá.

Když se začalo stmívat, došli jsme k mému autu a já jela domů.

Dala jsem mu své telefonní číslo a nenápadně naznačila, ať kdykoli zavolá.

Doma jsem se osprchovala, najedla a šla spát.

Škola. Hrozný slovo. A já tam teď musela jít. Musela jsem čelit těm hrozným pohledům. Ani nevíte, jak jsem šťastná, že už jenom dva dny, a budou prázdniny. Pak už jen rok a tradá maturita.

*O dva týdny později.

Co se stalo za ty dva týdny? No, dá se říct, že s Paulem chodím. Je to úžasný. Naprosto jiný než s Edwardem. Vážně nechápu, jak jsem si mohla myslet, že ho opravdu miluju. Byla jsem tak blbá. Zato s Paulem, na toho se jen podívám, a vím, že ho miluju. Za dva týdny! Chápete to, dva týdny?!  

Trávíme spolu každý den. Skoro všechno je úžasný.

Ano, skoro. Když jsem jednou přijela domů, táta s někým telefonoval. Mluvili o tom, že jí to musí říct, že to jinak nejde. Že je dost velká, aby to věděla. Ale kdo? A co věděla?

Když jsem dnes dojela domů, byl tam Billy a táta. Pozdravila jsem je a chtěla jít do svého pokoje, ale táta mě zastavil. Řekl, že mi musí něco říct. Posadila jsem se a poslouchala.

„Víš, Bells, už si myslíme, že jsi dost stará na to, abys věděla pravdu." Takže o mně minule mluvil táta do telefonu a nejspíš s Billym, ale jakou pravdu?

„Zlatíčko, s tvou maminkou nám to už dlouho předtím, než jsme se rozvedli, neklapalo. Byli jsme už spíš spolubydlící. No, a tvoje maminka si našla přítele, jenže, no.“ Tak už se, sakra, vymáčkni, tati! „Prostě, tvoje maminka s tím přítelem otěhotněla, takže nejsi moje dcera, ale to není vše, jsi dcera Billyho, ten přítel byl Billy!"

Teď jsem valila oči, za prvé, moje máma měla přítele? Za druhé Charlie není můj táta? Za třetí, jsem dcera Billyho? A jinak jste normální, tady je nějaká skrytá kamera? A děláte si ze mě prdel, že?

„Cože?" Na nic víc jsem se nezmohla.

„Jo, je to tak!"

„A... jak... co... proč ... cože?" Byla jsem naprosto mimo.

„V klidu si vše urovnej v hlavě!" Jo, fakt díky za radu.

„A vy mi to říkáte až teď?"

„Nikdy na to nebyla vhodná doba!"

„Vhodná doba, aha, no do prdele!"

„Cože?!"

„Promiň!"

„Změní se tím teď něco?" zeptala jsem se.

„To záleží na tobě. Ale já teď musím na pracovní cestu, takže bys bydlela v rezervaci. Bude to nejspíš na pár měsíců. Doufám, že ti to nevadí."

„Ne, ale, Billy, doufám, že chápeš, že pro mě je mým otcem ten, který mě vychoval." Billy jen přikývl a já pokračovala: „Tati, kdy odjíždíš?"

„Za dva dny." Dva dny? To jako fakt?

„Už?"

„Bohužel, musím, zlato, jinak přijdu o tu práci, ale vy to zvládnete a navíc, máš teď sourozence, teď jste s Jakem nevlastní sourozenci! " To je pravda, nakonec nás ten Bůh dal vážně dohromady.

„Ví to už Jake?"

„Ne!"

„A můžu mu to říct já?"

„Klidně!" odpověděli oba naráz.

Jake to vzal s klidem. Věděl, že jeho tátovi a mámě to stejně neklapalo, tak se prý ani nediví, že to tak dopadlo. Nakonec jsme byli oba šťastní, bylo to divný.

Za ty dva dny jsem se přestěhovala do rezervace, táta odjel a já mohla být pořád s Paulem, i když ten chodil na hlídky. Stejně, když spal u mě přes noc, tak nic nebylo, mělo to být moje poprvé, ještě nebyl pravý čas, ale věděla jsem, že to bude s Paulem.

Tento týden by měla přijet Rachel a její kamarádka Mia. Rachel je Jacobova sestra, tedy vlastně naše sestra.

Když přijela, už vše věděla a přivítala mě objetím do rodiny. Čuměla jsem. Jenže to, co se stalo pak, mě dostalo ještě víc.


________________________________________________________________

Děkuju všem, co tuto povídku čtete. Zároveň prosím o komentáře. Vždy mě popoženou psát, takže, když napíšete komentář, tak tu další kapitola bude rychleji. Neberte to jako vydírání, jen je to fakt. Prostě když vím, že se vám povídka líbí, tak ji ráda píšu. Aby nedošlo k nedorozumění, tak Renée s Bells otěhotněla až po svatbě. Díky, díky s pozdravem EmmettkaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nečekaný zvrat - 3. kapitola:

 1
3. nikca289
24.03.2012 [19:43]

Paul sa urcite otiskol do Rachel vlastne podla mna a ak hej tak Bellu lutujem ale inac Fantasticka kapitola Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon rychle dalsi Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. lelus
24.03.2012 [8:40]

Paul sa otiskol Emoticon Emoticon Emoticon

1. angela val
24.03.2012 [7:45]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon čo bude dalej

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!