Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Nečekaný zvrat - 2. kapitola

Co se dělo, když Bella dorazila do La Push? Koho potkala? Tato kapitola je nic moc.

2. kapitola

Když jsem dojela do La Push, tak jsem šla hledat Jacoba. Nemohla jsem ho najít, ale potkala jsem Leah. Leah Clearwater je bývalá holka Sama. Chudáček, byla na tom jako já, když se rozešli. Ale když jsem Leah potkala, tak jsme si začaly povídat. Byla to vcelku milá a zábavná holka. Raději jsem se o vlkodlacích nezmínila. Co já vím, kdo všechno je do toho zahrnutý. Leah mi Jacoba pomohla najít a dohodly jsme se, že až zase v La Push budu, stavím se za ní nebo ona za mnou do Forks. Myslím, že bychom mohly být kamarádky. Řekla jsem Jakeovi vše o tom, co vím, a on jen v klidu odpověděl: Já věděl, že na to přijdeš, já ti věřil, nezkamala jsi!" Proč mi to připomínalo Charlieho? To netuším. Jacob mi začal vyprávět o přeměně, všemu, co jí předcházelo, a prostě vše ohledně vlkodlaků. Zjistila jsem, že i Seth, ten malý, roztomilý kluk se proměnil. Nemohla jsem tomu uvěřit. Nakonec jsem jela domů a vše si urovnala v hlavě. Na další den jsem už měla jasný plán: La Push.

Dojela jsem do rezervace a šla nejdřív za Leah.

Rozhodly jsme se, že se půjdeme projít a já nechala Leah se vypovídat. Nakonec mi řekla, že je na Emily naštvaná, ale zároveň jí to se Samem přeje.

Později jsem šla za Jacobem, domluvili jsme se, že mi představí smečku.

Sam, alfa, je vcelku milý kluk. Má černé vlasy, hnědé oči a asi dva metry. Dál je ve smečce Jared, Embry, Seth, Brady a Collin. Prý to ještě ale nejsou všichni.

Emily, Samova snoubenka, je moc hodná a milá holka. Až mě udivuje, s jakou láskou se o kluky stará. Taky mi vyprávěla o svých jizvách na obličeji a o tom, jak vše o Samovi a Leah viděla ona. Je vidět, že ho vážně miluje, ale zároveň nechce Leah ubližovat. Rozhodla jsem se, že si s Leah musím o všem promluvit. Šla jsem tedy za ní a řekla jí vše (tedy jen tu část o Samovi a Emily) z pohledu Emily. Uznala za vhodné jít se oběma omluvit. To také udělala, ale i před kluky, takže když později Leah odešla, tak se Jared otočil a spustil, že aspoň nebudou muset v Samových myšlenkách vidět Leah, strašně ubrečenou a uřvanou. To už jsem nevydržela.

Ty debile, ona má jen zlomené srdce!" spustila jsem na něj.

Ale to neznamená, že za to musíme trpět my!" hájil se.

Ale mě už vcelku nezajímalo, co říká, protože jsem uviděla něco jako moje slunce. Jak mi Jake říkal o otisku, tak mi přišlo, že toto je něco takového, aspoň mi to tak připadalo. Šel tam Quil, kterého jsem znala ještě z dob, kdy nebyl vlkodlak. Ale vedle něj šel krásný, vysoký, černovlasý kluk. Když přišli blíž, viděla jsem, že má nádherné, hnědé oči. Čuměli jsme na sebe úplně stejně. Vytrhlo nás akorát, když se Jake postavil k nám a zasmál se.

Bello, dovol abych ti představil...?"

Nestihl to doříct, protože se přiřítil Seth se slovy, že se Leah proměnila. Nemohla jsem tomu uvěřit. Neříkali náhodou, že se holky nemění? A co k tomu vedlo?

Nakonec se rozhodlo, že za Leah půjde Sam a vše jí pořádně vysvětlí. Znala jsem Leah teprve chvíli, ale už mi to připadalo jako věčnost. To vše vím vážně jen dva dny? Mně to tak rozhodně nepřipadalo.

Slyšela jsem, jak si někdo odkašlal.

Ahoj, já jsem Bella," odpověděla jsem tomu nádhernému klukovi. Počkat! Vždyť on se mi nesmí líbit. Já přeci miluju Edwarda. To nejde. Ale došlo mi: Bello, ty blázne, Edward tě už nemiluje. Myslím, že tato myšlenka vše rozhodla.

Ahoj, já jsem..." 


 

Takže, chtěla bych všem moc poděkovat za komentáře.

Speciálně bych chtěla poděkovat 77Alex77 za všechny rady a tvou pomoc.

Vím, že je tato kapitola nic moc, ale je to moje první povídka a já se nějak musím dostat k jádru. :D 

Když se Vám bude chtít, můžete tipovat, do koho se Bella zakoukala.

Zároveň chci poprosit i o negativní komentáře, ať vím, v čem se mám zlepšit! :)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nečekaný zvrat - 2. kapitola:

 1
8. reneesmecarliecullen
09.03.2012 [22:42]

prosim rýchlo dalšiu kapitolu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. Ceola
09.03.2012 [21:55]

Jsem zvědavá kdo to bude... Těším se na další!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. lelus
09.03.2012 [21:54]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. angela
09.03.2012 [21:39]

teda kdo to bude Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

09.03.2012 [20:17]

EmmettkaDěkuju, určitě nějakému napíšu. :)

09.03.2012 [20:09]

eMCullenČlánek jsem ti opravila, ale zdaleka sis neopravila všechny chyby, které jsem ti vypsala, ba naopak. Řekla bych, že tam zůstaly úplně všechny včetně stejných překlepů.
Příště se na opravu řádně zaměř a jestli si sama s gramatikou nevíš rady, tak v sekci Pomoc autorům si najdi korektora, který ti s povídkami jistě pomůže, díky. Emoticon

09.03.2012 [19:29]

EmmettkaDoufám, že teď už je to v pořádku! :)

09.03.2012 [18:26]

eMCullenAhoj, je mi líto, ale článek ti vracím k opravě, máš v něm příliš mnoho chyb.

+ shoda podmětu s přísudkem (!)
+ čárky
+ mezery se dělají jen za interpunkčními znaménky, nikoli před nimi
+ krátké/dlouhé samohlásky
+ základní číslovky vypisuj slovem

Chyby si oprav a znovu zaškrtni "článek je hotov", díky. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!