Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Navždy sama? Ne! 6. kapitola

Navždy sama? Ne! 6. kapitolaPo velmi dlouhé době jsem se rozhodla přidat další kapitolu povídky. Bella má vidění. Co se stane?

6. kapitola

 

Vypravěč

 

A tak se Bella opět spřátelila s Cullenovými. Dokonce i s Rosalií. Koneckonců, ta ji již neměla co závidět. Všichni se k ní chovali velice mile, jediný, kdo se jakéhokoli kontaktu s ní vyhýbal, byl Edward.

 

Všichni Cullenovi byli šťastní, že našli dávno ztraceného člena rodiny, a Bella konečně nebyla sama.

Všichni si užívali klidu a nic nepředstírali. A co Edward a Bella? Edward se stále držel od Belly dál. A Bella po kontaktu s ním nijak netoužila. Stále byla, i když méně než před lety, na Edwarda naštvaná a aniž by si to uvědomovala, pomalu mu odpouštěla.

Náš děj se nyní přesune o týden radování se dál.

 

Bella

 

Už je to týden a všichni se výtečně bavíme. Samozřejmě se o zábavu stará Emmett. Taky jak jinak, že. No, ale abych pravdu řekla, byli jsme spokojení všichni, to ano, ale Jasper se stále trápil. Výjimečně to nemělo co dělat s Volturiovými, ale s jeho žízní. To odloučení od lidí mu nijak nepomohlo, ba naopak se jeho touha po krvi ještě více zvětšila. Nakonec jsem to nevydržela a Jasperovi řekla:

„Víš co, Jaspere? Pojď sem.“

„Bello, co chceš dělat?“ zeptal se podezíravě.

„Na nic se neptej a pojď sem. Kdo je zvědavý, bude brzo starý. Tak nezdržuj a dělej,“ odpověděla jsem mu.

„Proboha. Snad se mě nebojíš, Jaspere.“ No to se mi snad zdá! On se mě vážně bojí. Člověk, tedy upír, mu chce pomoct a on se ho snad bojí. Zkušený bojovník se bojí sotva pár set let staré upírky.

 

Nakonec se vydal ke mně. Docela ho chápu. Ono poslouchat Emma, jak se na váš účet směje, není jen tak něco. Jen co došel ke mně, jsem na něj začala přenášet dar odolávání lidské krvi. Musím se přiznat, dalo mi to více práce, než jsem čekala. Nakonec se mi to podařilo a Jasper ztuhl údivem. Jen co se vzpamatoval, vrhl se mi kolem krku a začal mi děkovat. To už u nás byla Alice a ihned se začala vyptávat, co se stalo. Už jsem se nadechovala, že jí odpovím, ale Jasper mě předběhl a začal vysvětlovat:

 

„Belle se na mě podařilo přenést tu schopnost odolá…“ Dál jsem už ale nic neslyšela a nikoho ani nic nevnímala. Měla jsem vidění.

 

Přijde Lily a někoho sem přivede. Vypadá to na upíra, ale stoprocentně nic tvrdit nemohu. Budou tu s námi, ale pak na nás zaútočí Volturiovi. To ne. Získali upírku se schopností rušení štítu. My proti nim nemáme žádnou šanci. Bude jich spoustu a bez štítu jsme nahraní. Ani na útěk není čas, už jsme dávno obklíčeni.

 

„Bello, halo! Slyšíš nás? Výborně, už nás vnímá. Zatraceně, tohle nám už nedělej. Víš, jakou jsme o tebe měli starost? Byla jsi mimo deset minut,“ vysypala na mě Alice.

„Hmm… To bylo vidění. Přijde Lily a přivede ještě někoho,“ vysvětlovala jsem.

„A proč ten zděšený výraz? To se tak moc bojíš návštěvy?“ dobíral si mě Emmett.

„Jo, bojím,“ vyprskla jsem na něj podrážděně.

„Ale co je tak strašného na tvé kámošce?“ ptal se dál Emm.

„Na kámošce nic, ale na tom, že Volturiovi se sem dostanou, už něco je,“ odpovídala jsem mu a zároveň jsem se snažila uklidnit sama sebe.

 

Bylo vidět, že mají otázky, ale umlčelo je zaklepání na dveře.

„Lily,“ vypískla jsem a běžela otevřít. Jen jsem otevřela, rychle jsem vyběhla a zase rychle zavřela.

Lily se nejprve smála od ucha k uchu, teď ale měla v obličeji spoustu otázek.

„Ahojky, ani nevíš, jak ráda tě vidím. Není čas na dlouhé vysvětlování. Až vejdeš dovnitř, tvař se, prosím, mile. A opovaž se zavrčet. Jé, ahoj Chrisi. Neptejte se mě proč, to pochopíte uvnitř,“ vysypala jsem na ně v rychlosti a honem je táhla dovnitř.

 

Já totiž Lily o Cullenových vyprávěla. O tom, jak jsem je měla ráda a oni mě opustili.

Jakmile jsme vešli dál a oni uviděli Cullenovy, vše jim došlo. Lily se naštěstí zachovala dokonale a ihned se začala se všemi seznamovat a přátelit. Zřejmě jí došlo, že jsme znovu přátelé a já je mám stále ráda. To samé nemohu bohužel říct o Chrisovi, ten začal velmi potichu vrčet. Sice jsem ho kopla, ale Cullenovi si toho všimli a trapas byl na světě. Rychle jsem chtěla tuto trapnou chvilku ukončit, a tak jsem začala:

„Lily, těsně než jste dorazili, jsem měla vidění. Samozřejmě o tom jak přijdete, ale i o následném útoku Volturiových.“ A tím jsem je uvedla do problému.

„A to nám tady říkáš jen tak?“ vystartoval na mě Chris.

„A jak bych ti to asi měla říct?“ zeptala jsem se ho poměrně v klidu, ale opravdu jen poměrně.

„No…“ začal.

„Tak vidíš,“ odbyla jsem ho.

 

„Tak dobrá. Co ale uděláme?“ ptal se Carlisle.

„To je přece jasný,“ ujal se slova Emmett.

„Tak se konečně vymáčkni,“ zaječela na něj po poměrně dlouhé odmlce, kdy jsme na něj nechápavě koukali, no, spíše zírali.

„Přece budeme bojovat,“ odpovídal rychle.

„Ale Emmíku, tomu se snažíme vyhnout, víš,“ začala jsem raději já. U ostatních hrozilo riziko úrazu, jak u nich samých, tak u Emmetta.

„Aha,“ odpovídal mi Emm jako malé mimino.

 

„A co si to zrekapitulovat. Co jsi přesně viděla?“ začala Lily.

„Zítra na nás zaútočí Volturiovi. Získali upíra se schopností rušit štíty,“ odpověděla jsem jí na otázku.

Po dlouhém přemýšlení Carlisle zhodnotil situaci: „Říkám to nerad, ale Emmett měl výjimečně pravdu. Musíme bojovat. Nakonec Bella a Lily mají schopností víc, a tak by to neměl být až takový problém, ne snad?“

„Schopnosti sice máme, ale jakmile na nás začne působit jiná schopnost, jsme nahraný a nic nepomůže,“ vysvětlovala jsem sklesle.

 

Po dlouhém dohadování jsme se nedostali k ničemu jinému než k tomu, že já a Lily se postaráme s pomocí našich darů o většinu upírů, ale boji se nevyhneme. Počkáme si na ně před chatou, alespoň je nějak zaskočíme.

 


Tuto kapitolu bych ráda věnovala mé super kamarádce, která mě vždy podpoří a bez ní by tato kapitola nikdy nevznikla. Mnohokrát ti děkuji, BJaneVolturi.

 

A též moc a moc prosím o komentáře a kritiku.

Vaše Paxl


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Navždy sama? Ne! 6. kapitola:

 1
11.08.2011 [16:38]

Faire Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. daslli141
11.08.2011 [15:52]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Tak rýchlo ďalšiu kapitolu

5. schuchinka
11.08.2011 [9:12]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. BabčaS.
10.08.2011 [22:31]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. monacullen
10.08.2011 [21:41]

Emoticon Emoticon Emoticon

10.08.2011 [20:35]

SiReeNAhoj, článek jsem ti opravila, ale příště si dej větší pozor na:
- Čárky (zapomínáš na ně tam, kde být mají, naopak je píšeš tam, kam nepatří);
- Zapomínáš oddělovat oslovení;
- Ji/jí (krátce pouze ve 4. pádě);
- Slovosled;
- Dělení slov;
- Zdvojené mezery;
- Když napíšeš otázku, nemůžeš ji ukončit tečkou. Otázka končí vždy otazníkem.
- Vynechaná písmena.
Díky. Emoticon

07.08.2011 [11:21]

WhiteTieČlánek ti vracím. Doplň si, prosím, perex - má obsahovat stručný nástin děje. Dále si oprav chyby v článku, některé ti níže vypíšu.

+ Edvard -> Edward

+ čárky před spojovacími znaménky

+ omentář -> komentář

+ Jaspre -> Jaspere

Až si to pravíš, zaškrtni "článek je hotov".

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!