Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Navždy sama? Ne! 11. kapitola

Navždy sama? Ne! 11. kapitolaPo opravdu delší době další dílek...

11. kapitola

Myšlenky mi hýřily hlavou a já raději zavřela oči. I když jsem to nepotřebovala, začala jsem zhluboka dýchat. Nádech, výdech. Nádech, výdech… Jedině tak jsem se uklidnila a nemyslela jsem na budoucnost. Jen jsem zhluboka vdechovala vůni lesa. Ještě si vzpomínám, jak jsem ještě jako člověk chodila do lesa nebo do La Push a užívala si přírody.

Nakonec jsem se uklidnila na tolik, že jsem vypla úplně. Přestala jsem vnímat okolí a jen tak jsem na té větvi seděla a nic nevnímala.

Vypravěč:

Lesem běžel chlapec s bronzovými vlasy a hledal svou přítelkyni. Alespoň doufal, že je to jeho přítelkyně. Věřil jí, ale nebyl si jist, jestli mu opravdu odpustila. Bál se, aby si to nerozmyslela a nenašla si někoho jiného…

Chlapec z ničeho nic zbystřil. Malinko se pousmál a začal šplhat vzhůru. Uviděl ji. Tu kterou tak usilovně hledá. Našel ji. Seděla vysoko v koruně stromu se zavřenýma očima a opírala se o strom.

Pomalu a hlavně potichu vyšplhal až k ní a zezadu ji políbil na krk.

Bella:

„Edwarde! Tohle už nikdy nedělej,“ dělala jsem na oko naštvanou. Nejspíš čekal, že od něj uteču a tak vypadal trochu vyjeveně. Zasmála jsem se jeho výrazu a opřela jsem se o něj. On se ale nedržel celou svou silou a tak mou váhu nečekal a my se řítili dolů.

Letěli jsme dolů a já velmi zřetelně viděla Edwardův obličej. Nejprve byl zaskočený, ale hned se pousmál a obmotal okolo mě své paže a tím vytvořil okolo mého těla jakousi klec. Stále jsem ta jeho malá a zranitelná Bella.

Usmála jsem se ještě víc a přitiskla se k Edwardovi.

Prásk!!! Normálně bych dopadla na nohy ale Edward mě nepustil, a tak dopadl na záda a já ne něj.

Chtěla jsem se smát, ale on si mne přitiskl na rty a opět mne začal líbat. Malinko mě zaskočil, ale rychle jsem se vzpamatovala a polibek si vychutnala.

Alice:

Sedět. Nic jiného se dělat ani nedalo. Vše bylo na Edwardovi. To on ji musel najít a přivést zpět. Všichni jsme jen seděli a čekali, až se Edward vrátí.

„No tak lidi,“ zkoušel to zas Emmett.

„Drž klapačku, Emmette. Jen jsme ji našli, tak jsme ji ztratili! Co si o sobě k sakru myslíš? Vůbec nejseš normální! Na tohle s náma není vůbec zvyklá! Tohle sis u ní dřív vůbec dovolit nemohl – byla člověk. A jen co je odolnější, tak se utrhneš jak ze řetězu!“ vyjela jsem na něj.

„Ale no tak! Snad se nebudete hádat. Bella tady žije už… 671 let! Tohle ji rozhodně nemohlo rozhodit,“ snažil se nás uklidnit Chris. Ani jsem si neuvědomila, že jsou tady s námi.

„Jo, hlavně po tom tvým blbnutí musí být zvyklá na kde co,“ dloubla do Chrise Lily.

„Hele, já se jí omluvil,“ bránil se Chris.

„To jo, ale až když ti hořelo pozadí,“ smála se Lily.

„Hele, co nás do toho rozhovoru taky zasvětit?“ zkoušel to Emm.

„Chris to jen malinko přehnal s blbinkama a Bella se samozřejmě bránila…“ smála se Lily na celé kolo. Teď by se hodilo číst myšlenky a podívat se, co že se to stalo.

* * *

Cvak. Klika cvakla, dvéře letí, Edward vchází do dveří. Stop! A vedle něj stojí Bella se zářivým úsměvem na rtech.

„Bellí, promiň, já ti nic udělat nechtěl. Promiň mi to,“ začal na ni chrlit Emmett.

„A co jsi mi udělal?“ ptala se nechápavě Bella s jiskřičkou v očích.

„Co?“ ptal se Emm s výrazem blbce ve tváři.

„Nic jsi neudělal, já si jen potřebovala ujasnit pár věcí,“ smála se Bella. Emm si evidentně oddechl, ale Edward na něj spustil:

„Jak nic neudělal? To pako ti mohlo něco udělat!“

„Kde vidíš jaký pako?“ rozhlížel se Emmett nechápavě po místnosti.

„Emmette, dost! Koukej si sednout a opovaž se dělat blbosti,“ uzemnila Emmetta Rosalie a zářivě se na Bellu usmála.

Bella:

Nejprve jsem nikoho nevnímala a věnovala se svým problémům. Odejít? Nebo zůstat? Co si vybrat? Když odejdu, budu opět s Edwardem, Alice a vůbec se všemi. Ale pokud zůstanu, budu moct žít bez nějakého skrývání a problémů s odhalením. Jediné minus – budu sama. Vím, Edward by tu chtěl zůstat, ale už si představuji Esme a ostatní, jak by bez něj trpěli. Jsou jako opravdová rodina. A to nemluvím o Edwardovi. On by tvrdil, že je rád a že je spokojen, ale trpěl by. To na mém rozhodnutí záleží osudy všech.

 

 


 

A nyní tu mám dvě otázky.

 

1. Jak se má Bella rozhodnout? Odejít? Nebo zůstat?

2. Kde by se měli Lily a Chris vzít? Napište místa, která vás napadnou. Mně jaksi došla inspirace.

 

Díky.

Paxl.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Navždy sama? Ne! 11. kapitola:

 1
18.03.2012 [8:52]

AngieCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. iv
07.02.2012 [18:08]

bella musi byt s edwardom ved bola uz dost dlho sama a ta jej kamaratka a chris budu oni spolu a zasa bella sama to neni pekne

06.02.2012 [22:41]

já bych dala aby s nimi odešla apak se vrátila do chatičky Emoticon proč by se vrátila už by se domyslelo Emoticon a jinak skvělá kapitolka a honem další
a vzít by se mohli na Islandu nebo Novém Zélandu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. BabčaS.
06.02.2012 [21:23]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. mona
06.02.2012 [21:09]

Emoticon Emoticon Emoticon

3. Zuzik
06.02.2012 [20:59]

Bella musí zůstat,nebo odejít a vrátit se. A svatba by mohla být Island,Nový Zéland,Finsko,Švédsko,Norsko.... Emoticon

2. daslli141
06.02.2012 [20:38]

Super... dúfam, že kapitoly teraz budú pribúdať častejšie
1. Bella MUSÍ zostať :)
2. netuším... :D
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. martty555
06.02.2012 [20:37]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!