Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Minulosť si nás nájde - Prológ

Bella po odchode Edwarda. Zvyšok sa dočítate nižšie.

Hovoril, že ma miluje, klamal, bola som len jeho hračka na spestrenie večnosť.

„Bude to ako by som nikdy neexistoval!" povedal než odišiel.

Mýlil sa, zobral mi všetky fotky, na ktorých bol on a jeho rodina, a veci, čo mi dal, dve veci my však nezobral - moje spomienky a moje dieťa. Než odišiel, tak sme sa milovali. Ráno som sa zobudila sama, dúfala som, že bude v škole, nebol tam a ani nikto z jeho rodiny.

Keď som prišla zo školy, čakal ma pred domom. Chcela som sa k nemu rozbehnúť, ale keď som zbadala jeho výraz tváre, tak som to neurobila. Povedal mi, že odchádzajú, lebo si ľudia začali všímať, že nestarnú.

Odvtedy už ubehlo šesť mesiacov. Moje tehotenstvo je spomalene približne o tri mesiace, teraz vyzerám na tretí. Na tomto svete už nemám nikoho, rodičia zomreli pri leteckej nehode. Z Forks musím odísť, lebo vlci mi chcú zabiť moje dieťa.

Teraz stojím pred domom vo Forks a lúčim sa so svojou kamarátkou Angelou.

„Nezabudni, že mi máš písať! Budeš my chýbať. Ahoj." Hovorila plačlivo, že jej nebolo ani rozumieť.

„Neboj, nezabudnem. Dávaj si na seba pozor. Ahoj."

Nechcem odísť, no musím. Tu som mala aspoň Angelu, no v Kanade nemám nikoho. Nasadla som do auta a snažila som sa neplakať.

V Kanade

Tak už som tu, v mojom byte v Kanade, už len vybaviť všetko potrebné s pani, čo mi prenajala byt a môžem si oddýchnuť.

„Dobrý deň, volám sa Isabella Swanová. Vy musíte byť pani Wisinová," povedala som.

„Dobrý deň, nebudem vás zdržovať, určite ste unavená. Stačí mi to tu podpísať," povedala a už mi podávala nejaké papiere na podpísanie. Keď som ich podpísala, tak ich schovala.

„Ďakujem a dovidenia." Nestihla som ani odzdraviť a už tu nebola.

Vošla som do bytu, Byt nebol veľký, kuchyňa, obývačka, kúpeľňa a spálňa. Byt bol už zariadený, a tak som si uložila veci do skrine. O 22:00 som išla spať, zajtra ma čaká ťažký deň. Idem prvýkrát do novej práce.

Prekliaty budík! Pomaly som vstala a pohladila som si bruško. Musím si pohnúť, inak prídem neskoro. Teraz už len nájsť prijímaciu budovu. Tak toto bude ťažké s mojim orientačným zmyslom. Toto nie je ona, toto tiež nie... Á tu je to. Keď som vošla, tak ma ovialo príjemne teplo. Za stolom sedela pani asi v stredných rokoch.

„Dobrý deň, volám sa Isabella Swanová, som tu nová," povedala som a spomenula som si na svoj prvý, školský deň vo Forks, rozdiel je ale v tom, že teraz nenastupujem ako žiačka ale ako učiteľka.

„Dobrý deň, už sme vás čakali. Tu máte potrebné papiere a mapku školy," povedala a podala mi všetky papiere, ale tej mapke som nerozumela, no čo už.

„Ďakujem," povedala som a milo som sa usmiala.

„Nemáte za čo a prajem vám veľa šťastia!" Tak to budem potrebovať.

Vyšla som von do tej zimy. Prvú hodinu mám dejepis v budove C3. Teraz to už len nájsť. Dnešný deň som prežila, veď som učila len dve hodiny, teraz už ležím v posteli a rozmýšľam nad dnešným dňom. Zajtra učím iba tri hodiny.

Pozrela som na hodiny na nočnom stolíku. Ukazovali 23:00 - najvyšší čas ísť spať. Ešte som si pohladila bruško a už som o sebe nevedela.

1.kapitola


 

Napíšte, či mám pokračovať.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Minulosť si nás nájde - Prológ :

 1 2 3   Další »
14.03.2012 [22:33]

Irmicka1krása, jen tak dál každá povídka je vždy něčím výmečná a ta tvoje nepatří mezi vyjímky Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.01.2012 [19:04]

vilinkaRozhodla jsem se si to přečíst, protože je to opravdu úžasný nápad a nelituju. Zatím to vypadá skvěle. Emoticon Emoticon

26.12.2011 [12:57]

KatarinaCullenJe to skvelé... idem na ďalšiu kapitolu... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.12.2011 [22:13]

zuzinecckaaAhojky, tak čtu. No, tahle kapitola... Píšeš dobře, ale... Myslím, že city tam chybí. Rozešel se s ní. Plakala? Byla zoufalá? To se nedočtu. Je jako... Stroj. Jdu tam, přijdu tam. Spím. Ale bez citů. Jdu na další :) a uvidím

05.12.2011 [16:06]

swanbellacullendobrý tak já du na dalšíí Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17. Faire
09.11.2011 [14:07]

Faire Emoticon

16. lied
08.11.2011 [6:41]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

07.11.2011 [22:09]

katuliatko77pokračuj Emoticon Emoticon Emoticon

14. alyxa
07.11.2011 [7:15]

Páni. určitě pokračování. jsem zvědavá jak to dopadne. Emoticon

07.11.2011 [6:47]

kiki1996sup=er, honem pokrařování Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!