Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Minulosť si nás nájde - 15. kapitola

Dúfam, že vám tato kapitola aspoň trochu príde smiešna. Ospravedlňujem sa vám, že ju pridávam až teraz, ale mala som toho veľa v škole a keď som prišla domov, tak sa mi nechcelo ešte rozmýšľať nad poviedkami. Príjemne čítanie vám praje Ariana. :D

Položil ma na posteľ a ľahol si vedľa mňa. Pohladkal ma po tvári a nežne ma pobozkal na čelo. Potom sa odtiahol. Mne to ale nestačilo a nenásytne som sa vrhla na jeho pery. Potrebovala som uistenie, že ma už nikdy neopustí. Tohto som sa obávala najviac. Edward mi trochu zarazene opätoval bozk. Posadila som sa na jeho brucho a ruky mu zaplietla do jeho nádherných, bronzových vlasov. Edward ma chytil za boky a pomaly mi začal vyzliekať tričko. Keď mi ho vyzliekol, tak ho odhodil neznámo kam. Ja som mu pomaly rozopla košeľu, pričom som mu bozkávala každé odhalené miesto na jeho vypracovanej hrudi. Edward podo mnou slastne vzdychal. Páčilo sa mi vidieť ho tak. V srdci som cítila zvláštnu spokojnosť, že mu to spôsobujem ja. Keď som mu košeľu stiahla z ramien, prišli na rad nohavice. Rozopla som mu opasok a chcela som mu rozopnúť zips, keď sa odrazu rozrazili dvere a v nich stál Emmett s očami až na podlahe a s otvorenými ústami. Edward zdvihol hlavu a zase ju si ju položil na vankúš a nešťastne si povzdychol. Úplne som mu rozumela. Ten idiot musí mať nejaký vážny dôvod na to, že nás tu vyrušuje pri tak intímnej chvíľke.

„Emmett, čo tu robíš?“ spýtal sa ho Edward a mňa bleskovo zabalil do prikrývky.

„Ja... ja... ja som sa ťa prišiel spýtať, či nejdeš na lov,“ koktal, ale nakoniec zo seba dostal poriadnu vetu.

„Nejdem,“ odpovedal mu a tvár si schoval do mojich vlasov. Ja som sa na jeho geste zasmiala. Do izby vošla Alice s výrazom čo neveštil nič dobré. To sa tu čo teraz zbehne celá rodina, alebo čo?

„Emmett sa ťa pýtal a ja ti to prikazujem,“ povedala Edwardovi. Edward sa na ňu nahnevane pozrel. Bol sexy s tým jeho rozzúreným výrazom. Zrazu na Alice začal vrčať, no v izbe sa zjavil Jasper a obranne sa postavil pred svoju lásku. Táto scénka mi pripomenula Tanyu. Ako vrčala a ja som mala strach. Srdce mi automaticky začalo byť stokrát rýchlejšie. Všetky oči sa stočili na mňa.

„Bella, nikto ti neublíži,“ šepkal Edward a starostlivo ma pohladil po vlasoch. Ostatní prikývli.

„Ja viem, že mi neublížite, len...“ Nedopovedala som a po tvári mi stiekla slza. Dalo by sa povedať, že som mala s Tanyi panický strach.

„Len čo, láska?“

„Len som si spomenula na Tanyu,“ zašepkala som a rozplakala som sa. Edward ma zobral do náručia a tíšil ma. Viem, že je to hrozné ako sa správam, no tehotenstvo sa nezaprie. Zvláštne, čo so mnou robí ten malý upírik vo mne.

„Už ti nikto nikdy neublíži. Tebe, ani nášmu maličkému, Bells,“ zašepkal mi do vlasov a následne ma na to miesto aj pobozkal. Hneď som bola pokojnejšia.

„Presne, ja vás nedám,“ zahlásil Emmett. Potichu som sa zasmiala a slzy som si zotrela z tváre, tričkom, ktoré mám od Alice.

„Aaaaaaaaaaaaaaaa,“ kričala Alice a chytila sa za hlavu. Všetci sme sa na ňu nechápavo pozreli, teda až na Edwarda, ten sa smial.

„Čo sa stalo láska?“ pýtal sa jej hneď Jasper. Nechápala som.

„To... to čo si práve spravila?“ spýtala sa ma a hrala, že odpadáva. Nechápavo som sa na ňu pozrela.

„Čo som spravila?“ spýtala som sa jej a rozmýšľala som, čo som spravila, ale nič na nenapadalo.

„Tak ja ti poviem čo si spravila. Utrela si si oči do rukáva, to si spravila.“ Založila si ruky na hrudi, podupkávala si nohou a pozerala na mňa vražedným pohľadom.

„Aha,“ povedala som pomaly. Niekedy mám pocit, že Alice už z tých nákupov a toho všetkého oblečenia šibe.

„Ty povieš iba aha?“ zakričala a začala si trhať vlasy. Jasper sa jej v tom snažil zabrániť, no veľmi to nepomohlo.

„Láska, pokoj, nenič si svoje krásne vlásky.“ Snažil sa ju upokojiť a tým, čo povedal, rozosmial Emmetta.

„Že vraj krásne vlásky, veď to aj metla ma krajšie štetinky ako Alice,“ povedal a medzi tým ako hovoril sa v kŕči smiechu zvalil na zem. Alice si prestala trhať vlasy a pozrela sa na Emmetta a odrazu tu nebola, ale z prízemia sa ozval jej krik.

„On mal pravdu,“ zakričala na celý dom. Nechápavo som sa pozrela na Edwarda, ale ten len pozeral ku dverám. Pár sekúnd po tom sa zjavila Alice pri zrkadle s metlou v ruke.

„Alice, si v poriadku?“ spýtala sa jej opatrne Rosalie. Ona sa na ňu pozrela s pohľadom zabijaka.

„Jasné, som v pohode, len tá metla ma krajšie štetinky ako ja vlasy.“ Usmiala sa na ňu a začala sa smiať ako blázon. Začala som mať o ňu strach a keď som videla ako sa tvária ostatní, došlo mi, že nie som sama. Alice sa ani po pol hodine neupokojila a smiala sa ako retardovaná.

„Alice, upokoj sa,“ povedala som jej a pohladkala som ju po vlasoch. Teda, štetinkách.

„Ja som pokojná,“ povedala mi a usmial sa na mňa. Smutne som sa na ňu pozrela. Čo jej len tak môže byť? Mám to.

„Kedy bola naposledy na nákupoch?“ spýtala som sa všetkých prítomných.

„Pred mesiacom,“ odpovedal mi Jasper. Tak a už som prišla na to, čo jej je.

„Už viem čo jej je,“ povedala som víťazne.

„Čo?“ spýtal sa ma hneď Jasper.

„Ma absťák.“ Usmiala som sa na neho a potom som sa otočila na Alice. Nervózne si hrýzla nechty.

„Alice, Jasper pôjde s tebou na nákupy,“ oznámila som jej a hneď ako som jej to povedala už predo mnou nestála.

„Jasper, kde si?“ kričala na neho, tipujem že z garáže. Jasper ju nasledoval.

„Ďakujem,“ povedal mi ešte a už ho nebolo. Emmett a Rosalie zapadli do izby, kde sa išli venovať sami sebe. Otočila som sa k Edwardovi, ale on stál rovno za mnou. Pozrela som sa mu z úsmevom do tváre a následne som ho pobozkala.

„Čo keby sme dokončili to, čo sme začali?“ navrhla som mu a to už som bola pod ním s jeho perami na krku.

16. kapitola


Dúfam, že sa vám kapiotla páčila a zanecháte mi tu aj nejake komentáre. Chcem vám poďakovať za komentáre pri minulej kapitole. :D A za to, že je tu kapitola tak skoro poďakujte 77Alex77, ktorá mi opravila kapitolu. :D Túto kapitolu chcem venovať Mňamke, Break, Patrikovi a Zuzzineccke. :D

A mám tu pre vás aj trailer, za ktorý ďakujem vilinke. :)

 

Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Minulosť si nás nájde - 15. kapitola:

 1
22.04.2012 [17:19]

Irmicka1 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticonúžasné

05.02.2012 [18:44]

Domikmoc se těším na další díl!

01.02.2012 [15:04]

swanbellacullenNo, pokusím se dát delší koment než obvykle, tak snad se povede Emoticon
Ještě ti chci poděkovat za věnování, které vůbec nemuselo být Emoticon
Jinak s tou Alicí si mě vážně dostala Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Jinak k celému hodnocení: vážně supéér, doufám, že bude brzo dalšííí Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Mňamka

31.01.2012 [20:41]

mima19974Dokonalé!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. marcela
31.01.2012 [19:43]

Alice je prostě boží.Moc hezké. Emoticon Emoticon

31.01.2012 [19:30]

77Alex77ehm.....ehm....ehm... Emoticon Emoticon Emoticon
-no, tak už som to síce čítala,ale komentár som ti sľúbila Emoticon
-myslím si, že táto kapitola bola podľa mna pekná a vtipná....Emmett Emoticon Emoticon Emoticon ten sa nezapre.... Emoticon zase som sa smiala ako totálny idiot....toto sa mi stáva posledný čas veľmi často....
-vidím, že si sa rozhodla našim postavičkám dopriať pokoja....ale mám pocit, že im stačilo.....stačilo tej pohody! DOPRAJ im niečo akčné!!
Emoticon -ozvláštniš tak dej...poviedka bude zaujímavejšia... Emoticon
-teším sa na dalšiu kapitolu a rada ti ju opravím, Adi Emoticon Emoticon Emoticon

2. Ceola
31.01.2012 [18:51]

Emoticon Emoticon Emoticon :D já se tak nasmála že to není možný...prej Al má absťák to mě nehorázně položilo Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. hayley
31.01.2012 [17:57]

úžasná kapitola Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!