Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Minulosť si nás nájde - 11. kapitola

Kto Belle zakryl oči? Bude tu menšie prekvapenie. Viac sa dočítate nižšie.

„Hádaj kto som?“ spýtal sa ma Edward.

„Žeby Mike Newton?“ spýtala som sa ho na oplátku, aby som ho naštvala. Edward zavrčal a otočil ma k sebe, aby ma pobozkal. Bozkával ma spôsobom, že mu patrím a jeho slová to len potvrdili.

„Ty si len moja a tvoje bruško to len dokazuje,“ zavrčal mi do tváre a následne pohladkal moje bruško. Usmiala som sa na neho a pobozkala som ho.

„Neboj, som len a len tvoja,“ zašepkala som a chcela som ho znovu pobozkať, ale Edward sa odtiahol. Nechápavo som sa na neho pozrela. On sa len usmial a pobozkal ma. Keď sa odtiahol, tak za pár sekúnd mu zvonil mobil. Pozrel sa na display a znechutene ho zdvihol.

„Čo je, Alice?“ spýtal sa jej otráveným hlasom a na mňa sa usmial. Chvíľu počúval.

„Dobre, už idem,“ odpovedal jej na otázku, ktorú som nepočula. Mobil schoval a smutne sa na mňa pozrel.

„Láska, už budem musieť ísť,“ zašepkal mi do ucha a následne ma pobozkal na pery. Keď už otváral dvere, tak sa otočil.

„Zlatko, na večer si nič nechystaj,“ povedal a zavrel dvere.

Večer v Edwardovej izbe

Nemám ani potuchu, čo Edward chystá. Asi pred desiatimi minútami mi do izby vtrhli Alice s Rosalie, že ma idú pripraviť. Pýtala som sa ich, či náhodou nevedia, čo Edward chystá. Nič mi na to nepovedali, ale podľa ich výrazu v tvári som usúdila, že to vedia, ale nič mi nepovedia. Po polhodinovom mučení mi dovolili sa pozrieť do zrkadla. Keď som sa tam videla, tak som skoro odpadla.

„Toto nemôžem byt ja,“ šepkala som si stále dookola, ale smiech tých dvoch ma presvedčil, že som to skutočne ja. Ešte som sa dve minúty dívala do zrkadla a určite by som sa ta dívala aj dlhšie, ale tie dve ma odviedli naspäť do spálne.

„Tu pekne počkaj, kým po teba nepríde Edward,“ povedala Rosalie a objala ma a Alice hneď za ňou. Čakala som asi päť minút než sa otvorili dvere a v nich stál Edward.

„Vysvetlíš mi to konečne?“ spýtala som sa ho a čakala som na jeho odpoveď, no žiadnej som sa nedočkala.

Vyzdvihol si ma do náručia a pomaly vyšiel z izby. Porozhliadla som sa a všade boli zasvietené sviečky a porozhadzované lupene ruží, hrala tu romantická klavírna skladba. Vlastne toto všetko bolo romantické. Edward ma postavil až v obývačke, teda aspoň poobede to bola obývačka, teraz sa to na ňu ani zďaleka nepodobá. V strede miestnosti stál obrovský stôl a na ňom bolo všetko jedlo sveta. Edward ma posadil na jednu stranu stola a on si sadol oproti mne.

„Edward, už mi konečne povieš, čo sa stalo a čo má vôbec toto všetko znamenať?“ rozhadzovala som rukami okolo seba. On sa na mňa len usmial.

„Najskôr sa najedz,“ odpovedal mi na otázku, i keď takúto odpoveď som nechcela, ale aj tak som si zobrala veľmi dobre vyzerajúci čokoládový koláč. Ja som sa skôr po ňom vrhla. Edward sa zasmial a ja som sa na neho naštvane pozrela.

„Čo sa smeješ, ja jem za dvoch,“ povedala som mu s plnými ústami. Viem, že je to nevychované, ale keď on sa mi smeje! Chcela som, aby to znelo naštvane, ale veľmi sa mi to nepodarilo, vlastne vôbec, a Edward sa rozosmial ešte viac. Nevšímala som si ho a ďalej som si jedla môj koláčik. O pár minút som sa spokojne opierala o stoličku a Edward sa na mňa nervózne usmieval.

„Čo sa deje?“ spýtala som sa ho zo strachom v hlase. On sa ale postavil a pristúpil ku mne.

„Zatancuješ si som mnou?“ spýtal sa ma a ani nečakal na odpoveď a už sme tancovali teda on.

„Edward čo ma znamenať toto všetko?“ spýtala som sa ho netrpezlivo. On sa ale odo mňa odtiahol, kľakol si na jedno koleno a z vrecka vybral zamatovo modrú krabičku. Ja som stála ako soľný stĺp a pozerala som sa na neho s vytrieštenými očami.

„Isabella Maria Swanová, si jediná žena, ktorú som miloval, milujem a milovať budem, a preto sa ta pýtam: vezmeš si ma?“ vyznal mi svoje city.

(Tu som to mala v pláne skončiť, ale keďže boli Vianoce, tak to nespravím. Berte to odo mňa ako vianočný darček. =D)

Povedal mi tie najkrajšie slová na svete a ja tu stojím ako sprostá.

„Nemusíš mi odpovedať hneď,“ povedal rýchlo, keďže ja som sa k ničomu nemala.

„Áno,“ zašepkala som so slzami na krajíčku.

„Áno, ako... áno?“ spýtal sa ma neisto.

„Áno, vezmem si ťa,“ povedala som mu a objala som ho. Edward sa so mnou šťastne zatočil a smial sa.

„Edward, prosím, polož ma,“ povedala som mu so smiechom, keď už mi začínalo byť zle. Edward ma hneď položil a starostlivo sa na mňa pozeral. Keď sa uistil, že nebudem zvracať a ani nespadnem, tak mi navliekol ten najkrajší prsteň.

„Ani nevieš aký som šťastný,“ zašepkal mi do pier.

„Ale viem,“ odporovala som mu a zívla som.

„Ideme spať,“ povedal a už sme boli v spálni.

„Dobre, ale najskôr sa idem umyť,“ povedala som mu a už som otvárala dvere od kúpeľne.

Už som bola v sprchovacom kúte, keď som odrazu cítila niečie ruky na mojom brušku. Rýchlo som sa otočila a predo mnou stál...

12. kapitola


Tak, už je tu ďalšia kapitola. Chcem sa vás opýtať, či mám pokračovať v písaní kapitol romanticky alebo tam mám dať ešte niečo akčné? Budem rada, ak mi poviete svoj názor.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Minulosť si nás nájde - 11. kapitola:

 1 2   Další »
26.12.2011 [23:40]

KatarinaCullenOch.. Samozrejme, že to bude Edward.... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon On ju požiadal o ruku.. och.. to je krásne... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Rýchlo ďalej... Emoticon

26.12.2011 [17:23]

Jazdec93akčné prosím, super píšeš Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12. martty555
26.12.2011 [15:59]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon romantické

26.12.2011 [14:09]

77Alex77 Emoticon Emoticon Emoticon Nádych, výdych Emoticon Emoticon Emoticon Nádych, výdych Emoticon Emoticon Emoticon Nádych, výdych Emoticon Emoticon Emoticon


- krásne....tušila som, že ju bude žiadať o ruku....a ď akujem za vianočný darčekkk....

Emoticon


-romantické, veľmí romantické......musím to predýchať.... Emoticon Emoticon


- sa už teším na toho malého prcka...:D Emoticon ale asi si ešte počkám

- Síce mám radšej Edwarda sukničkára, ale romantik tiež nie je zlý...:D Emoticon Emoticon
-

- môj názor je, že niečo akčné...nech je to zaujímavé
---krásne!!!! Emoticon Emoticon Emoticon

10. ZuzunQa
26.12.2011 [12:42]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.12.2011 [12:29]

AngieCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.12.2011 [12:18]

AlishaVolturiUrčitě romantiku!!! ale pak můžeš dat i nějakú akci:-) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. Mňamka
26.12.2011 [12:11]

zůstaň u romantiky, je to supéééra honem dalšíííí Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.12.2011 [11:52]

mima19974Romantické,akčné...nie je to jedno?? Hlavná vec,že budú. Už sa teším na pokračovanie!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. viki
26.12.2011 [11:33]

Pěkné !

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!