Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Minulosť si nás nájde - 1. kapitola

Bella stretne niekoho z minulosti, kto to asi tak bude?

Zasa ten otravný budík. Kto vymyslel taký krám? Pomaly som vstala z postele a išla som si urobiť niečo na raňajky. Budem musieť ísť nakúpiť, mám už prázdnu chladničku. Keď som dojedla, vykonala som potrebu a umyla som si zuby. Tak už som pripravená, môžem ísť.

Keď som prišla do školy, išla som do triedy, kde mám prvú hodinu literatúru. Keď zazvonilo, vošla som do triedy. Všetko odrazu stíchlo. Veci som si dala na katedru a otočila som sa k žiakom.

„Ahojte, som vaša nová učiteľka literatúry, volám sa Isabella Swanová, prisťahovala som sa sem z Forks, učím prvý rok, takže dúfam, že nebudete sklamaní." Pri tom ako som rozprávala, pozerala som sa po triede, až som sa zastavila na jednej tvári, ktorú veľmi dobre poznám. Sedel tam, ako som si ho pamätala. Vedľa neho sedela Alice s Jasperom. Všetci traja na mňa pozerali bez mrknutia. Začali sa mi hrnúť slzy do oči, tak som sa rýchlo obrátila. Zhlboka som sa nadýchla a obratila som sa k triede.

„Tak na začiatok by ste mi mohli povedať, kde ste naposledy skončili," povedala som a snažila som sa na nich nepozerať.

„Naposledy sme preberali Wiliama Shakespeara," povedal chalan s blond vlasmi.

„Ďakujem, ako sa voláš?" spýtala som sa ho. Usmiala som sa na neho a čakala som na odpoveď.

„Erick Northman, prosím," povedal a usmial sa na mňa. Pekné meno.

„Dobre, Erick, tak kto nám povie niečo o Shakespeareovi?" spýtala som sa triedy a pozerala, kto sa hlási. Nechtiac som zablúdila pohľadom k Edwardovi, ale rýchlo som uhla pohľadom. Prihlásila sa Alice, aj keď som ju nechcela vyvolať, musela som.

„Wiliam Shakespeare sa narodil v „srdci" Anglicka v Strantforde, presný dátum jeho narodenia nie je známy, vieme iba dátum dvadsiateho šiesteho apríla 1564, keď ho pokrstili." Stopla som ju.

„Ďakujem, stačilo, na dnes máte voľnú hodinu." Keď som dokončila vetu, ozval sa pískot. Sadla som si za katedru a zapísala som do triednej knihy, kto chýba. Potom som si začala čítať knihu, ktorú som si doniesla. Keď zazvonilo, zobrala som si všetky veci a vyšla som z triedy. Asi po minúte chôdze ma za zápästie chytila studená ruka. Čakala som, čo sa bude diať a nemusela som čakať dlho.

„Bella, tak rada ťa zase vidím, ani nevieš, ako si mi chýbala." Zasa tie otravné slzy. Pomaly som sa otočila k Alice.

„Želáte si, slečna Cullenová?" spýtala som sa jej a snažila som sa udržať neutrálnu masku. Veľmi sa mi to nedarilo.

„Mohli by sme sa porozprávať? Prosím," prosila a nahodila ten jej šteňací pohľad. Pred tým by som jej odkývla aj vraždu, no teraz nie.

„Slečna Cullenová, ak sa to týka literatúry, samozrejme, ale ak nie, tak sa nemáme o čom inom rozprávať," povedala som jej a čakala som čo povie. Dlhú dobu nič nehovorila a mne sa začali zase hrnúť do očí slzy.

„Tak týka sa to literatúry?" spýtala som sa jej netrpezlivo.

„Nie, netýka sa to literatúry," povedala smutným hlasom. Mne to stačilo, otočila som sa, že pôjdem na hodinu.

Išla som pomaly do jedálne, nemala som sa kam ponáhľať. Keď som vošla, tak som zamierila ku stolu s ovocím a zeleninou. Dala som si na tanier hrozno, jablko a pomaranč. Hlad som nemala, kedže som mala výdatne raňajky. Nesmiem zabudnúť ísť nakúpiť! Keď som mala všetko, čo som chcela, na tanieri, išla som si sadnúť k stolu, čo bol najďalej. Dojedla som a išla som si pre veci, kedže už nemám žiadnu hodinu.

Pomaly som vystúpila z auta a išla som do obchodu. Práve som bola pri pečive, keď som začula svoje meno. Keď som sa otočila, zbadala som...

2.kapitola


 

V prvom rade by som chcela poďakovať za komentáre a dúfam, že sa vám dnešná kapitola páčila.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Minulosť si nás nájde - 1. kapitola:

 1 2   Další »
25.01.2012 [19:10]

vilinkaBylo to fajn, moc se mi to líbilo ale! Jak je možné, že Bella učí? Vždyť nevystudovala vysokou? No, nechme to plavat...

26.12.2011 [13:03]

KatarinaCullenPáni.. to je naprosto úžasná poviedka... idem rýchlo ďalej Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.12.2011 [22:17]

zuzinecckaaTak... Zase. Vcelku dobře píšeš, ale nejsou tam pocity. Jen že měla skoro k pláči... To bylo všechno. No, jdu zas na další :)

05.12.2011 [16:11]

swanbellacullenjůůů Emoticon super tak já du zase na dalšíí Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

09.11.2011 [18:00]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12. lucka2010
09.11.2011 [12:36]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11. martty555
09.11.2011 [9:41]

super kapitola rýchlo ďalšiu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

08.11.2011 [19:53]

BellaSwanCullen8skvelé Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

08.11.2011 [19:39]

katuliatko77super Emoticon Emoticon

8. Hejly
08.11.2011 [19:35]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!