Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Medzi nebom a peklom - 3. kapitola

Sraz Ostrava!!!


Medzi nebom a peklom - 3. kapitolaBella s Edwardom idú na adresu, ktorú si Bella pamätala z knihy, ktorú si prezerala v aute, keď išla s Jetrom. Prídu tam a... Pekné čítanie.

Bolo už neskoro, a tak ma Jake odviezol domov.

„Bella. Viem, že som ti to už vravel niekoľkokrát, ale teraz je to iné. Niečo sa tu deje. A ja neviem čo. Prosím ťa. Dávaj si pozor.“ Prozba v jeho očiach ma až vydesila. Sklonila som hlavu, prikývla a vbehla som domov. Charlie spal na gauči a odfukoval si.

Vybehla som hore a zvalila som sa na posteľ.

„Vidím, že si mala zlý deň.“ Skoro som vyskočila z kože. Nadskočila som na posteli a zakryla si rukou oči.

„Edward,“ vzdychla som si a zvalila som sa na posteľ.

Prišiel ku mne. Ľahol si a ja som mu všetko vyrozprávala. Aj o mojej domnienke že sme zrazili Jaka. Jeho to trochu pobavilo, ale len sa usmial a snažil sa nadávať to najavo. A keď som mu povedala, čo mi rozprával Jetro... rozrušilo ho to.

„Je možné, že by niečo vedel?“ spýtala som sa ho už skoro v polospánku.

„Možné je všetko. Neviem to vylúčiť. Ach. Keby som mu aspoň vedel čítať myšlienky, bolo by to jednoduchšie,“ zamumlal si.

Vtom som si na niečo spomenula. V tej knižke mal založené adresu.

„Asi viem, kde býva. Pomohlo by to?“ zamumlala som a on sa posadil.

„Ty si bola u neho doma?“ zasmiala som sa a posadila som sa.

„Jasné. Vyspala som sa s ním a náramne som si to užívala. Edward. Potratil si rozum? Nie. Videla som jeho adresu v knižke, ktorú má stále pri sebe. Pamätám si ju.“ Zliezla som z postele a natiahla som na seba nohavice.

„Kam ideš?“ spýtal sa Edward sediaci na mojej posteli.

„Ideme predsa k nemu. Myslela som, že ja som tá unavená.“ Potichu som zbehla dole schodami a vzala si bundu. Nasadli sme do auta po ktoré musel Edward najprv utekať, čiže som mala pocit že na ulici zaspím na nohách.

Keď prišiel sadla som si na sedadlo spolujazdca. Došli sme na miesto a ja som už skoro spala na mieste spolujazdca.

„Ostaň tu. Ak by sa niečo zvrtlo. A aby si tam nezaspala,“ pohladil ma po ruke a vystúpil.

Cez okno som sa pozerala smerom k domu ktorý bol na adrese.

Hneď ako Edward vystúpil z auta dvere sa otvorili a von vyšiel Jetro. V ruke držal dýku okolo ktorej šľahali modré plamene.

Okamžite som vybehla von a postavila som sa pred Edwarda.

„Bella, choď si sadnúť do auta,“ povedal mi Edward no ja som naďalej stála pred ním.

„Nie. Nikam nejdem,“ namietala som.

„Podobrom alebo po zlom,“ zamumlal Jetro a ja som letela vzduchom až som dopadla o tri metre ďalej. Oči, ktoré sa v tom okamihu sfarbili do zlatista, mali zrazu normálnu farbu.

„Takže, Cullen. Počúvaj ma pozorne. Už sme sa raz stretli. Och, večná škoda, že som ťa nezabil vtedy. Dúfal som po tom, ako sa Bella aj s mamou odsťahovali, že všetko bude v poriadku a vy sa nestretnete, no stalo sa a teraz to treba ukončiť,“ dopovedal a Edwarda odhodilo opačným smerom. Ďaleko odo mňa. Nehybne ležal na tráve a Jetro sa k nemu približoval. Aj s dýkou s modrými plameňmi.

„Zaplatíš za všetko.“ Keď chytil dýku oboma rukami a zdvihol ju nad hlavu aby mohol čo najlepšie zasiahnuť Edwardovo srdce, nevydržala som to a zvrieskla.

„Nie!“ Bolo mi jedno, koľko susedov sa zobudí. A vlastne som v tej chvíli ani na to nepomyslela. Dívala som sa iba na to ako zrazu Jetro letel ďaleko preč a dýka sa zabodáva do pôdy meter odo mňa.

Pribehla som k Edwardovi.

„Čo to bolo?“ zjojkol a dvíhal sa na nohy.

„Ideme domov,“ povedala som unavená a podlomili sa mi kolená.

Edward ako správny džentlmen ma vzal do náručia a posadil do auta. Polku cesty autom si nepamäťám a ako som sa dostala do postele? To sa ani nepýtajte. Odpoveď je jasná. Neviem.


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Medzi nebom a peklom - 3. kapitola:

 1
2. nim
01.04.2013 [0:17]

Tak to mně dostalo, rychle další kapitolku Emoticon Emoticon

13.03.2013 [18:53]

alicecullenhale2 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
pekné... Emoticon
teším sa na pokračovanie... Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!