Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Láska je sviňa - 4. kapitola

Láska je sviňa - 4. kapitolaEsme a Carlisle si užívajú spoločné chvíle...

Esme:

„Deje sa niečo? Stále na neho myslíš, že?“ začal, keď si všimol môj výraz v tvári.

„Robí mi starosti, myslela som na to, že keby som sa vrátila k nemu, tak by tebe a Kate dal pokoj a... Mohol by si si zobrať, prosím, Natalie? Viem, že ma nebude chcieť pustiť, ale nemám na výber.“ Pohladila som ho po tvári a smutno sa naňho usmiala.

„Esme, to nemyslíš, dúfam, vážne. Ty to medzi nami chceš kvôli nemu ukončiť a odísť, kde ťa bude len týrať? Ty si sa zbláznila!“

Povzdychla som si a otočila sa mu chrbtom.

„Nie, nezbláznila, ja ťa budem stále milovať a ty to vieš, ale nechcem, aby ste niesli za mňa následky. Nechcem, aby vám ublížil, je to pankhart. A ja iných mužov než sú tyrani nemám dopriatych,“ začala som potichu vzlykať, aby som nezobudila deti.

„A ja som snáď tiež tyran? Máš na viac ako na mňa, ja si ťa ani nezaslúžim,“ usmial sa, rozplietol naše ruky a posadil sa na posteľ.

„Nie, samozrejme, že nie si. Nechcem ťa stratiť. Kam ideš? Neodchádzaj, ja ťa stále milujem, len... len...“ nevedela som dokončiť vetu a padali mi slzy po celej tvári. Chvela som sa od strachu, že ho stratím a už sa ku mne nikdy nevráti. Na okamih sa zastavil a pozrel sa na mňa.

 „Len čo? Len chceš ísť za tyranom a odísť od rodiny?“

Nemala som odvahu sa na neho pozrieť, ale premohla som sa a uvidela ho pred sebou sedieť na posteli.

„Esme, ja som si s tebou predstavoval a plánoval budúcnosť a... možno aj rodinu. Chcel som ťa mať každé ráno vedľa seba, možno mať s tebou ešte jedno dieťa a založiť si rodinu, a ty chceš odísť? Máš možnosť... Máš možnosť mu vysvetliť, že ty už rodinu máš a keby mu to nešlo vysvetliť, tak o jedného upíra menej na tejto planéte škoda nebude. Čo ty na to?“

Utrela som si slzy, hodila sa mu okolo krku a plakala tak intenzívne, ako som len dokázala. „Vraj slzy robia človeka krásneho. Už viem, prečo si taká krásna - stále plačeš,“ zasmial sa a kolísal ma z jednej strany na druhú.

„Vždy, keď sa na teba pozriem, máš tvár posiatu slzami. Či od smútku, alebo od šťastia, alebo aj od smiechu. Vždy máš oči plné sĺz. A to ťa robí výnimočnou, Esme. Nikdy by som neopustil takého hlupáčika ako si ty, láska. Ty by si sa dala aj zabiť, keby si to nezvládla. Nikam ti nedovolím odísť, budeš so mnou aj keby začali padať meteority, vždy ostaneš so mnou. Len aby si vedela, že chcem mať s tebou rodinu a naveky s tebou ostať.“

Usmiala som sa pod slzy a než som stihla niečo povedať, moje ústa plnili tie jeho.

„Ty chceš ďalšie dieťa?“ prekvapene som naňho pozrela a zasmiala sa.

„Vadí ti to?“  

Pokrútila som hlavou a pohladila ho po tvári. „Veď to je môj sen.“ Objal ma a pohladil po vlasoch.

„Ja chcem dieťa, ktoré by malo - alebo teda mohlo mať - niečo zo mňa. Chcem mať vlastné dieťa!“

Zasmiala som sa a ľahla si. „Chceš mať dieťa len tak lusknutím prsta?“ Pozrela som sa na neho udivene a hádzala rukami okolo seba. Usmial sa na mňa a ja som si ho pritiahla za košeľu k sebe, pričom som ho vášnivo pobozkala.

„A nejde to tým lusknutím prsta? Nemuseli by sme čakať deväť mesiacov,“ šepol mi do ucha a ja som sa zasmiala.

„Nie, bohužiaľ, keď budem mať dar rodiť deti lusknutím prsta, tak ti zavolám.“ Pri poslednom slove som na sebe už nemala šaty. „Tie som chcela ešte nosiť, láska!“ zakričala som na neho a na oplátku som mu roztrhla košeľu.

„Neboj, kúpim ti krajšie,“ zavrnel mi do ucha a jeho oči sa sfarbili do čierna. Popod fúzy som sa usmiala a užívala si ten pocit slobody.  Jeho bozky, jazyk hrali tú najkrajšiu úlohu v mojom živote. Bol ako boh, ktorý sa snaží získať, čo chce. Bol jednoducho dokonalý. Keď sme obidvaja na sebe nemali pomaly nič, nežne do mňa vnikol. Po celom tele sa mi zjavila husacia koža.

„Milujem ťa,“ šepla som mu do ucha a zaryla mu nechty do chrbta. Pohyboval sa vo mne nežne a zároveň vášnivo. Miesto odpovede mi ústa umlčal bozkom.
Keď bolo po všetkom, ľahla som si vedľa neho a hladila mu jeho dokonalé bruško.


Ďakujem za komenty k minulej kapitole. :)

 


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Láska je sviňa - 4. kapitola:

 1
06.06.2014 [2:06]

esmenelldekuju,dekuju Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Kati pro tebe bude speci 6-7 kapča Emoticon Emoticon

03.06.2014 [22:35]

Kate3 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Alli
03.06.2014 [22:24]

Alli Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!