Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Láska bolí - 1. díl

Láska bolí - 1. dílZa život Renesmé zaplatili životy jiní, jak se s tím vyrovná Bella...?

Otevřela jsem oči. Ležela jsem na vlhkém mechu prorostlém trávou. Cítila jsem vůni lesa, ale bylo mi to jedno. Toto místo pro mne znamenalo hodně. Vždyť tady jsme se líbali, tady jsme si šeptali sladká slůvka do uší. Na této louce mi navlékl snubní prstýnek. Všechny ty nejkrásnější okamžiky se udály v tomto malém koutku světa. Místečku, které bylo jen naše, ale s jeho odchodem ztratilo své kouzlo. Jak to jen mohl dopustit? Sakra, vždyť mi přeci před Bohem slíbil, že mne nikdy neopustí a bude se mnou po zbytek věčnosti. Tak proč?

„Chránil jsi svou rodinu, já vím, vždy jsi byl tak statečný, ale proč ses nechal zabít? Proč musím mít díru v diamantovém srdci? Bolí to, Edwarde. Ta bolest je nesnesitelná a já vím, že se už nikdy nezahojí a nikdy nezmizí. Navždy budu zlomená. Milovala jsem tě a miluji nade všechno na světě a tys to věděl. Můj život měl s tebou smysl. Tys ho naplnil a ukázal mi novou cestu. Přijal jsi mne do rodiny a ukázal mi jiný pohled na svět a mně se líbil, ale s tebou. Bez tebe nemá smysl existovat, bez tebe je vše černé!″ křičela jsem na bílý mramorový kámen, na jehož přídi bylo nehtem vyryto malinké srdíčko, které mi namaloval můj milovaný manžel.

Posadila jsem se, až v této chvíli jsem zaostřila své zlaté oči a zjistila, že padá sníh. Dostala jsem husí kůži, nebo snad ne? Vytáhla jsem hedvábný rukáv potrhaných černých šatů, abych se přesvědčila. Dívala jsem se na svou pokožku, byla bledší než sněhové vločky, ale žádná husí kůže tam nebyla. Jen otisk upířího kousnutí z bitvy o život mé jediné milované dcery. Naší Renesmé.

„Ach, Edwarde, kdybys věděl, jak je to těžké. Bolí to víc než tenkrát, když jsi odešel a myslels, že bez tebe to bude lepší. Alespoň jsem věděla, že žiješ a dýcháš. Tenkrát jsem směla alespoň doufat, že se ke mně vrátíš a bude zase dobře.

Naše dcera je stále krásnější a krásnější. Navštívila jsem ji, když spala. Požádala jsem Rosalie, aby jí byla dobrou matkou a Emmett otcem. Souhlasila, proč taky ne, vždyť vždy snila o miminku. Ale chtěla, abych ji chodila pravidelně navštěvovat. Ví, že jsi její pravý otec a já matka. Má naši fotku, říká nám jmény. Maminka a tatínek už ne. Je to pro ni lepší. Ve svých snech sní o tom, že se jednoho dne ukážeme bok po boku ve dveřích, aby nás mohla obejmout a říci, jak moc nás miluje. Řekla jsem Rose, aby jí o nás vyprávěla, to proto, aby věděla, že jsi existoval a jak jsme se moc milovali. Souhlasila i s tím, že jí bude vyprávět  příběh o jednom chlapci, který ji měl moc rád a položil za ni společně s námi život. To vše však až bude dost veliká na to, aby to pochopila.

Tobě by se nejspíš nelíbilo, že ji nevychovávám já, ale já jsem jako mrtvá. Bez tebe neumím žít a ona si zaslouží lepší matku než jsem já, vypadám sice jako anděl, ale uvnitř se skrývá troska. Edwarde, já tě stále miluji a je to den ode dne horší, už jsem se rozhodla, co udělám. Neumím bez tebe žít a ani nechci. Moc mi chybí tvůj hlas, tvá vůně, tvá přítomnost, ty. Ztratila jsem tě a znovu si tě najdu. Tady mezi živými už nemohu, tak tě půjdu hledat na druhou stranu a je mi jedno, kde to je. I pekelné plameny ďáblů budou v porovnání s touto bolestí osvobozující.″Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Láska bolí - 1. díl:

 1
19.02.2012 [20:16]

AmiJanepáni.. začína to úžasne. i keď.. chudátko maličká... síce má Rose a Emmetta, ale matka je vždy len matka. keď to však pomôže Belle, tak to je dobre. teším sa na pokračovanie Emoticon

3. lucka2010
19.02.2012 [16:30]

jsem zvědavá jak to bude pokračovat :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. Hejly
19.02.2012 [16:25]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.02.2012 [12:56]

NeyimissČlánek jsem ti opravila, ale měla jsi v něm spoustu chyb. Vřele bych ti doporučila najít si korektora, který ti bude články opravovat předtím, než je sem vložíš.
Dávej si pozor hlavně na:
* jsi/si;
* mě/mně;
* ji/jí;
* čárky;
* slovosled;
* mezery - před interpunkčními znaménky se nepíší, ale po nich ano!
* skloňování jmen;
* chybějící interpunkční znaménky;
* malá/velká písmena;
* předpony S/Z.

Také nezapomínej na to, že každá otázka musí končit otazníkem, nikoliv tečkou. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!