Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Krvavá pomsta - Prológ

Krvavá pomsta - PrológMladé dievča a jej lásku napadol upír. Krvavý kúpeľ, ktorého bola svedkom, sa jej hlboko vryl do pamäti a plánuje pomstu a to veľmi krutú. Príbeh plný krvi, sexu a honbou za pomstou. Neodporúčam čítať pre ľudí so slabším žalúdkom.

Prológ

Spomienky na tú osudnú noc sú hlboko vryté v mojej pamäti ako jediné z môjho ľudského života. Je to zvláštne, ako rýchlo sa dokáže zmeniť život a rovnako aj zmýšľanie na tento skurvený svet. Po celý môj život som bola tiché dievčatko, ktoré sa stránilo ostatných ľudí, samotár, ale zároveň v spoločnosti, ktorú som poznala, som bola rozjašená, bláznivá a samopašná, ktorá túžila po dobrodružstve, ale vďaka mojej nesmelosti sa žiadne nekonalo. Hm... moja škoda, ja viem.

Po čase, ako zo mňa rástlo mladé dievča, som sa na vlastnej koži presvedčila, aké je to „užívať si život“. Každodenné opíjanie sa, striedanie milostných partnerov, skúšanie nepoznaného, ktoré si vďaka veľkému množstvu alkoholu ani nepamätám. V skratke som bola zlé dievča. Zmenila som sa vďaka môjmu prvému ozajstnému chlapcovi Benovi. Spoznala som ho ako osemnásťročná v bare, kde som pracovala. Ben ma naučil nehe, láske, porozumeniu, dôvere, obetavosti a preňho dôležitej veci - vernosti. No čo... ako som vravela, užívala som si život! Bena som milovala z celého môjho srdca, prvá ozajstná a hlavne pravá láska. Naše šťastie však netrvalo dlho.

 

Seattle, 15. 04. 2011

V piatok večer Ben prišiel z práce domov neskutočne uťahaný, preto som mu čo najrýchlejšie pripravila večeru, aby si mohol ísť pospať. Tiež som sa dlho nezdržiavala a zanedlho som bola na ňom nalepená ako kliešť a na dobrú noc mu jemne ohryzkávala krk. Pred tým, než by ma pohltil bezsenný spánok, som premýšľala ako a čím ma chce Ben na moje dvadsiate druhé narodeniny prekvapiť. Dúfala som, samozrejme, o požiadanie o ruku. Predsa len sme spolu už štyri krásne roky. Ja plánujem našu budúcnosť už od prvého okamihu, ako sa nám stretli naše oči. Pri krásnom snení s otvorenými očami sa mi predsa len zaspať podarilo.

Spánok, bohužiaľ, netrval dlho. Zobudila som sa na mľaskavý zvuk, ktorý vychádzal z miesta vedľa mňa. S pocitom neblahého tušenia som sa otočila na Bena. V momente, ako som videla nejaké monštrum, ktoré sa podobalo na ženu ako vysáva moju jedinú lásku, som zamrzla. Nedokázala som vydať ani hláska, ako keby som onemela a môj mozog prestal fungovať. Nepočúval ma ani jeden jediný nerv v mojom tele. Vo svojom vnútri som kričala od strachu a bolesti.

Nechápala som, čo tá žena robí, až kým si ma nevšimla a nestočila na mňa svoje čierne oči. Odtrhla od Bena svoje skrvavené ústa, z ktorých ešte odvapkávala čerstvá krv, a potešene na mňa žmurkla štýlom: „počkaj, si na rade“! V rýchlosti, ktorú som ja nestihla zaregistrovať, som pocítila ostrú bolesť v oblasti krku. Snažila som sa ju od seba odtrhnúť, no bola akoby z kameňa. Pociťovala som už mdloby a modlila sa za to, že ak zomriem, aby som sa stretla s Benom na nejakom krajšom mieste, kde budeme už spolu navždy.

Pohltila ma černota a nevnímala som už žiadnu bolesť. Táto slasť bezbolestného spánku sa zmenila behom sekundy na nekončiacu bolesť. Telo mi zaživa horelo. Po čase bolesť začala ustupovať a necítila som už nič. Nevedela som, čo sa deje. Bola som mŕtva? No potom by som asi nemohla počuť, ako sa nad nami hádajú susedia, hukot áut z ulice, každý jeden malý nepatrný zvuk otravoval moje zmysli.

Otvorila som oči a akoby som sa ocitla znova v ten osudný večer, kedy sa všetko zmenilo. Ben ešte stále ležal roztrhaný a celý krvavý na posteli a jedinú vec, čo som pri pohľade na jeho zohavené telo cítila, bola pálčivá bolesť v krku. Nedalo sa to vydržať. Jeho zaschnutá a smradľavá krv na mŕtvole ma neskutočne lákala. Aspoň, že som mala v sebe toľko súdnosti a utiekla som oknom z toho prekliateho bytu a utekala preč celým mestom. Chcela som zabudnúť, chcela som sa zabiť, no jediné, čo bolo zabité, bolo dievča asi v mojom veku, ktorej som sa zahryzla do jej štíhleho krku a vychutnávala si tú lahodnú tekutinu, čo mi stekala dolu hrdlom a utišovala tu nepredstaviteľnú bolesť.

Keď som z nej vysala aj tú poslednú kvapku krvi, jej nevládne telo som zhrozene odhodila od seba čo najďalej. V tom momente som pochopila, čo zo mňa spravila tá suka a prisahala som, že pokiaľ budem kráčať po tomto svete, tá mrcha mi neujde a zaplatí za to všetko, o čo ma pripravila. A tak som ja, Isabella Swanová, započala krutú a neľútostnú honbu na upírku menom Victoria. 


Ak sa oplatí pokračovať, prosím o zanechanie aspoň nejakej kritiky, v čom by som sa mohla zlepšiť. Ďakujem.


Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Krvavá pomsta - Prológ:

 1
02.09.2012 [22:42]

9moncici9Pokračovať má určite cenu. Musím povedať, že ja osobne by som nič nevytkla. No možno takú maličkosť Emoticon mohlo to byť dlhšie Emoticon rozčítam sa a šup koniec kapitoly Emoticon ta to kde sme Emoticon no, no, no Emoticon

A teraz smrteľne vážne ...

Po pravde som sa bála, čo to bude zač, keďže sa hneď v treťom riadku vyskytlo vulgárne slovo Emoticon, ale pozor! Mne to nevadí. Vidno, že si nedávaš servítku pred ústa a to oceňujem. Málo kto je hneď v prológu taký otvorený a odvážny v slovách. Nato, že je to tvoja prvá tvorba, tvoja prvá kapitola, respektíve prológ, aby sme mali jasno. Je to skvelé. je pravda, že je vždy, čo zlepšovať. Nepoznám na tejto stránke autora, ktorý by si mohol povedať, že to bolo skvelé, alebo niečo ako: tam už nemusím nič nemeniť. Kto si toto povie, tak nie je sám, sebe kritikom. Ja nikdy nie som spokojná so svojou tvorbou.( Ale odbočila som, prepáč )
Chcem, ale povedať, že tvoj prológ je skvelý. Naozaj by som tam nič nemenila. Cítila som Bellinu zmätenosť z toho, čo sa s ňou stalo a tak viem, akú zlosť teraz prežíva. Len ma prekvapilo jej sebaovládanie. Buď o milovala až tak veľmi, že ako upírke sa jej láska zväčšila, alebo má nejaký dar. Ale keby mala dar, tak by nezabila človeka :D No dobre to je opäť detail :D

Som zvedavá na ďalšiu kapitolu a čím nás prekvapíš.

Vitaj medzi nami a prajem ti veľa, veľa úspechov Emoticon

5. 1ajjka1
02.09.2012 [22:29]

pokračuj Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. martty555
02.09.2012 [17:56]

zaujmavé pokračuj Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. lelus
02.09.2012 [17:33]

super nápad Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

02.09.2012 [14:49]

bathory55ďakujem Emoticon tak by som si mala opraviť aj ostatné kapitoli, ďakujem ešte raz Emoticon

1. Nessienka admin
02.09.2012 [14:17]

NessienkaAhoj.
Keďže ide o poviedku na pokračovanie, zaradila som ti ju do správnej sekcie a do názvu pridala označenie "Prológ".

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!